За прогестерона след овулация и гаденето

  • 21 935
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 163
Рокси, и аз съм така - няколко дни след ову започва гаденето и трае точно до първия ден от М. Смятам, че е обвързано именно с прогестерона защото ми съвпада и с цицобола и дискомфорта в коремната област (дърпания, бодежи, тежести, болежи..), а те няма как да са от ниско кръвно (въпреки че аз също съм с доста ниско кръвно). Наскоро даже питах момичетата в чата само аз ли съм така прецакана - по половин месец гадене. Оказва се, че сме доста. На мен определено преди бебенето ПМС ми се изразяваше само в раздразнителност и подуване на корема на предния ден и болки в деня на М. Сега ми стана доста живописен ПМС  Sick 

# 16
  • Мнения: 304
Интересно, тъкмо се чудех вече от какъв зор ми се гади преди цикъл, че и два дена след като ми дойде. Не знам дали е от бебеправенето, защото от скоро опитваме, но определено беше малко след овулацията и преди цикъла... даже си мислех, че е станало от раз - заблуда, естествено.

# 17
  • Мнения: 3 294
При мен също се получава гадене и то най-засилено непосредствено преди да ми дойде,много е неприятно,а главоболието не е всеки път,но и него го има Sad

# 18
  • Мнения: 165
и на мен ми става лошо една седмица преди да ми дойде.но това е откакто започнахме да правим бебе.може би  от внушение,защото постоянно търся някакви симптоми.а това ,че съм страшно нервна един ден преди и в деня на идването е винаги още преди да почнем с бебето.даже моя мъж по това познаваше кога трябва да ми идва. #Crazy

# 19
  • Мнения: 14
Цитат
Рокси, и аз съм така - няколко дни след ову започва гаденето и трае точно до първия ден от М. Смятам, че е обвързано именно с прогестерона защото ми съвпада и с цицобола и дискомфорта в коремната област (дърпания, бодежи, тежести, болежи..), а те няма как да са от ниско кръвно (въпреки че аз също съм с доста ниско кръвно). Наскоро даже питах момичетата в чата само аз ли съм така прецакана - по половин месец гадене. Оказва се, че сме доста. На мен определено преди бебенето ПМС ми се изразяваше само в раздразнителност и подуване на корема на предния ден и болки в деня на М. Сега ми стана доста живописен ПМС
и аз съм на това дередже  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт