35- Арабска - бебешорско-отпускарска!!!

  • 15 550
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 914
  bouquetАз да ви разкажа как е станало обрязването на мъжо Бил е на 5 год и любимец на мама Щом е видял бръснаря Защото навремето го е правил бръснаря си дигнал петите По целия град са го търсили и като е огладнял до вечерта сам се е предал
Ани песничката е хубава но не разбрах от къде са тези пустини На алжирски ми приличат или тунизийски
Марси Да не забравиш и аптечката  с лепенки и термометър и парацетамол и нещо от стомашни инфекции

# 226
  • Мнения: 1 269
Много запустя темата моми4ета.Заминаващите с пълна пара стягат куфарите Laughing

Свеар за адана е ясно,косата не бръснахме,другото Мария е обяснила.За малкия 2 агнета,за моми4етата едно Grinning Обрязването направихме вторият ден след раждането.Това на 3 или 5 години малко страшно ми зву4и.Аз 4есно не бих си подложила детето на такъв стрес.Ли4но мое мнение разбира се Peace Като се сетя как плаках,когато го взеха да го обрежат.....мислех,4е е като операция,цялата тази процедура Tired
Дани опасни са малките.Малкият редовно слага на как си полите и баща му изтръпва направо Mr. GreenХубаво,4е сестри4ката ти идва Wink
Ани мерси за песента.И на мен и мъжо е любима Heart Eyes
Сноу защо да се преумориш на морето?Аз в на4алото си ходих на плаж.Ходихме рано и си седях под 4адъра.Лошото е,4е трябва да пътуваш с кола,което е малко изморително Simple Smile

Малкият е одобрен за постоянно.Сега тези дни ще 4акаме и за таткото Дано си е заслужавало цялото това висене и разкарване,за сметка на по4ивката ни
 Praynig

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 16:51 от mln

# 227
  • Мнения: 1 655
Здравейте и от мен!
 HugМиме много хубаво име, машалла!
Дани трябва да  хапваш, недей така, бебето си иска неговото, и аз  много повръщах до 8ми  месец,и не можех да ямкакво да е !лекабременност ти желая! Praynig
Сноу не се тревожи за  килограмите, хайде сега после ще отслабваш, ето  аз за2 месеца 1 кг съм свлила, като от нищо  не съм се  лишила и колко шоколад изядох и сладолед, но пък ми се прибра големия корем, всеки ми казва че  съм отслабнала! Mr. Green
И аз мисля че късното обрязване носи травма на детето, колкото помалък толкова по добре!  bouquet
я кажете има ли такова нещо, че момче не може да носи злато?добре за момичетата знам, ами защо при момчетата неможе?или бяло злато ако е може ли?или само сребро?

# 228
  • Мнения: 914
Здравейте и от мен Нещо май съвсем оредяхме И аз се включвам само и само да не отидем на трета
Елип и Дидона как са малките
Пепи засрами се Още ли спиш Да ни би да готвиш петела ,че затова да си заета
Ани само тази песничка ли слушаш от вчера Я пусни нещо друго
Дтти Ходи ли на фризъор Я пусни някоя прическа
Дани напиши нещо за Фатима Да ти е жива и здрава
Ум Сами Доколкото знам момчетата носят сребро заради сунната,пророка Мухаммед,салла лаху алейки уа саллем е имал сребърен пръстен Пак ще видя някой хадис и ще ти пиша Мъжа ми носи сребърна халка

# 229
  • Мнения: 914
  От плодове не се пълнее


За  всички на които не са на диета  Освежете се ,че няма кой да пише

Аз отивам да мия чинии и да поливам   

Добър апетит

# 230
  • Мнения: 1 730
Дидонке, ако не сте заминали все още, лек път и весело изкарване ви желая, дано Алекс се е закрепил вече да не пътувате болни  Praynig

Снеже и на теб приятна ваканция, дано да може да се включваш от време на време. За морето, мен винаги ме уморява слънцето и ходенето на плаж. Ако не се чустваш добре пък ще си почиваш повечко в хотела, а преди обедите малко на плаж и така. Щом сте на Приморско, аз лично препоръчвам да ходите на Перлата, по далечко е, но и по-спокйно. Централният плаж е пренаселен и те рекетират да плащаш за чадъри и шезлонги, за да може да го ползваш  Close

Марси, Ноичка приятна ваканция и на Вас изпълнена само с положителни емоции и впечатления и да се разписвате и вие, че съвсем ще опустее темата...

svear, вчера бях малко на музикална вълна и прослушах някои любими песни. Аз лично харесвам много и Самира Саид, ето две нейни песни, които съм пускала преди на момичетата:

http://www.youtube.com/watch?v=p7B3Q6prslw&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=wK7ccY7JvF8&NR

Също харесвам Амр Диаб, а песните на Сами Юсуф ми действат много успокояващо  Peace

Ние по едно време с момичетата пускахме доста песни тук в темата.

# 231
  • Мнения: 560
Здравейте и от нас!
Ани,отложихме за към края на седмицата,защото все още е болен Алекс.
Днес го водих до една частна клиника,имам позната от преди педиатърка.Каза,че има фарингит.Аз още от снощи му давам антиб.и добре,че съм започнала.Нищо ново не ми каза по отношение на лекарствата.Това,което му давам да продължавам.Нещо интересно за всички мами,които са в България!Тази,същата педиатърка ми каза,че е хубаво от септември до пролетта да се направи една терапия с АПРОВИТ-сиропче 20дни(по 1ч.л.дневно),след това 20дни ЕСКИМО 3 (пак по 1ч.л.дневно)и така до към април.Без почивка.Каза,че имало невероятен ефект.На всички мами,които са правили тази терапия,децата не са боледували през зимата.Ще пробвам.
Ани,мерси за песните!
Открих и др. на LARA FABIAN,една моя любима френска изпълнителка.
Приятна вечер на всички!

# 232
  • Мнения: 1 184
Дидонка, пробвах Ескимо Кидс с Рая и съм много доволна  Peace /сватенце, мерси много Hug/. Апетита й се отвори и от тогава изобщо не е настивала. Аптекарката каза, че може да се дават на деца след 1 год, но не смея да го давам и на Тито. Вие какво мислите??? Не знам обаче за тази терапия, която ти споменаваш, как ще подейства на нашите деца. Ние нали нямаме зима  newsm78.

# 233
  • Мнения: 2 804
Момичета здравейте !
Минавам да се отчета !
Не съм ви забравила , но вчера ходих да си взимам направления от лекарката ми за поредните изследвания .
После до аптеката и до репа , че моята щерка Самира аман от рекламни щуротии .
 Вчера си взе телефони безжични .
Аз цяла нощ не можах да спя от превъзбуда , че ще си видя сестричката .
Тя идва само на гости все още е ученичка има още 2 години да завърши , и живот и здраве след това ще следва .
Свеар , ние за Самира не сме давали нищо , но благодарение на нея си наляхме акъл в мозъците и тръгнахме на пред .
На Фатима и закла зетя агне , защото в центъра на града няма как да колим ние , докато те живеят извън града и имат пространство за такива ритуали .
Дори на Курбан Байрама , пак така правим плащаме си нашето  агне и сме у тях на гости . Зетя го коля зълва ми обира глави , крака , карантия и тогава ме викат мен на помощ .
Аз ако видя главата или краката се отвращавам и не ям изобщо от това животно .
 Отивам да полегна , че едвам гледам .
До по късно .

# 234
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте - как е настроението ??!!!  Вчера май позабравих да се разпиша - правихме компоти от праскови и после спах , ядох , спах та досега . Хладно е , мрачно е и е идеално за излежаване... Но стига ! Ще правя туршии и люти чушлета -- подчинявам се на закона за всеобщия страх от глад- Laughing и всичко , което може се завира в бурканите ...аман ! А за екшъна с петела ще има фоторепортаж - то няма как да се разкаже - иде му края на мръсника- хаааа скоро ще вирне краката  #2gunfire Joy Лек ден на всички !

# 235
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
в4ера ми се е затрил постинга, но ме домързя да го мисля пак! ина4е ви наглеждам като имам време!
ина4е сме си добре, поне не толкова горещо последните дни и се спи! спи ми се,а не става! като войник съм!
свеар, на линда , шефът на мъжа ми, праведен 4овек трябва да е, той е хажи, й шепна на ухо като се прибрахме, зна4и на 48 4ас след раждането! ина4е курбан не сме правили, само за нея всеки айд се коли агне! тука ги обрязват късно, стрес е като се сетя и май е по-добре веднага, ама пък как ще му остане  спомен от празника , вси4ко като за него и музиката, ястията , курбанът и подаръците и той е център! Crazy
дани, как не оби4аш такива вкуснотии, пак се отнесох по динозавърски, в предния си живот май съм била  дино рекс! Sick
дидонке, аз така  оправих линда преди 2 г и тръгна добре и с яденето, пак ще заредя с ескимо и сиропи! ако внесат витамини детски в тунис  кажи ми !ако си в те4ение след като се прибереш! Praynig
оправиха ли се болните, вие ме плашите с тези болести, голям страх ще бера! тука си е родна страна и бактериологи4ната обстановка е споко, ама в бг  все бъкат вируси!
а към ди джейите мерси!с мами и самира ми напомнихте идването ми в тунис, супер!
лек ден отивам да снемам пердетата!  bouquet  bouquet  bouquet

# 236
  • Мнения: 1 655
добър ден
къде са  се  изпокрили всички
едни стягат багажи, други  пътуват!
миме отчитай се по често да не се тревожим за теб
ох  гледам за сиропчета сте се заприказвали, аз питах моята педиатърк и тя ми каза витамини и имуностимулантида не давам до  като стане на 3!!! #Cussing out
но ще питам за този ескимо, не че няма апетит!
я да ви питам как стоят нещата с ваксината за варицела, тук в бг не се ваксинирва, и дори ако поискаш, а ако си намериш ваксина трябва да имашп писменно разрешение от ХЕИ за да ми я сложи докторката, тук децата изкарвали варицела, а лошите неща които прочетох за тази шарка не са малко!та искам да му сложа, я кажете вашите карали  ли са и има ли по вашите ширини ваксини за варицела
хаийде ние отиваме да се храним

# 237
  • Мнения: 1 655
къде се загубихте всички?

# 238
  • Мнения: 914
  bouquetТук съм аз
Сега приключих с обяда на децата Малкия го нахраних още отдавна от гозбите а тати
Ама принцесите искат по изискани храни Правих и плодов десерт и сандвичи със саламче салатка от доматчета и лук пържени картофки кетчуп мутарт маслинки и пепси
СЕГА отивам да преспивам малкия а каките играят на някаква игра купихме я вчера
Да не скучаете 
http://www.jahida.com/product_info.php/products_id/435

# 239
  • Мнения: 914
Ани Благодаря за песните Моите деца се побъркват като чуят Сами и винаги имаме една касета в колата Когато пътуваме все слушат Въобще всичко което пеят по Najah tv им харесва
Тук е такава жега че направо не се издържа
Бързо оздравяване  на болничките
Отивам да измия подовете че дано да се прохлади малко къщата Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт