35- Арабска - бебешорско-отпускарска!!!

  • 15 478
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
последен шанс за уговорки и срещи, кате, гале дайте да се видим, живот и здраве! Hug ако желаете, пуснете някой номер на ли4ни! важи за вси4ки желаещи!  bouquet
исках да ви пусна една любима песен алжирска със страхотна танцьорка на бели денс, ама не мога да я открия в нета! пуснала съм си я за последно , утре съм цял ден по зада4ки, хамем, боядисване, гости, ще правя сладко за един приятел, ме4тае за моя кекс, хаха! (кекс , хора, слабост са сладкишите )даже вика дай списъка на продуктите, жена му е бременна и отлетя мама да я глези!ей, как си имат доверие на себе си тези арабки! още ве4ерта заформиха запивката мъжете им! #Crazy newsm78
свеар , обрала си им букетите в другата тема! аз съм всеки ден на стирката, 4е и по няколко  пъти, с линда  не можеш да оцелееш, като свекърва е! добре, 4е ми е малко студиото! но свеки като тебе събира о4ите и сплетните на комшийките, нали не са хи4 работни, а тя е мания на двор, облизва се, градина полива, вътре вси4ко на мм  #Crazy , персиени, добре, 4е папа готви, ина4е ще се вкисне до обед, хахаха!
моите са още навън, линда е още на косъм, да я видим утре как ще е!на мене ми изглежда топлинен удар! Sick

# 271
  • Мнения: 2 804
Лека нощ и от мен !
Мърси , мила ако не се засечем утре ви пожелавам лек път и една прекрасна ваканция ! Изпълнена с много и все положителни емоции . Прегръщам ви с Линда  Hug .
Свеър , отговорих ти !
Веси , мерси ! Аз пък не разбирам английски , но добре , че си имам преводач на компютъра иначе съм жив зян .
Момичета бутат ме и ме викат да спим ! #Crazy
Лека нощ , че ще вдигнат квартала във въздуха .

# 272
  • Мнения: 914
Марси включвам се заради теб   bouquet
Ама аз още пера че малкия ми изцапа сума чаршафи Нашите и тях ги няма
Добър път Да е живот и здраве пак да се срещнем и чуем през септември
  bouquet  bouquet  bouquet

# 273
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
http://www.youtube.com/watch?v=3v00eBlU2RM ето адреса на песента, но пак си е добре даже с този клип!

# 274
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Привет и от мен, момичета!
Благодаря ви за топлия прием!   bouquet
Svear, надявам се момченцето ти да оздравява по-бързичко.  Praynig
Нашият татко не е с къдрава коса, както и семейството му, така че на мен дори и не ми беше хрумнало, че малкия може да е с къдрава грива. Но за сметка на това, още на ултразвука му видяха буйните кичури и си се роди със почти същата коса, с която е и на снимката - моруфел  Joy
Момичета, пътувате ли често до България? Аз не съм си ходила от 5 години и нещо много взе да ми домъчнява. Искам и семейството да срещнат малкия и таткото. Особено баба ми и дядо ми - липсват ми, но добре че има интернет и телефони да държим връзка.
Като гледам всички вече похърквате блажено, а при нас е 5 следобяд и вече адски ми се спииии  Tired Отивам за лека предвечерна дрямка с мъничето.  Hug

# 275
  • Мнения: 1 655
добър вечер  и от мен!
тарик мам мнго ти е сладко мом4ето!
като гледам каквомъниче беше сами а днес не мога да го спра на едно место, абе мног шугаво, катери се по  един камион, слага дрегите в кошаи играчките в шкафа и после дори се мъчи да затвори шкафа с една голяма кола натикана вътре!
или пък наместил си едно малко столче на балкона,  качил се и взел 2 фаса от пепелника!или другото взел една лопатка и рови ли вори нашия в единствената саксия останала в хола!просто е толкова шугав, палав и паргав по белите, равен няма
хайдеи аз се предавам ве4е на възглавницата

# 276
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
всички се предавате - аз пробвах  , не става и не става - всички спят 5-6 сън ,аз 1 не мога....забърках си 3в1 - действа ми приспивно , да се чудиш как , ама на , изпитано ....... айде и котетата се събудиха - стана тя каквато стана - започват се луди среднощни игри - те поне имат железен режим - ядене, спане , игра и не са придирчиви .... Цвети нещо ми се разболя - кашля , тресе я - настинка ли е кво ли ??? От два часа обикалям из подфорумите и така ми омръзна ...уффф и не ми се спи , а утре пак имам сумати задачи...и ша га колим онзи мръсссник , фъркатия - ще ви пусна снимки от събитието - само да няма некой със слабави нерви - да не гледа !!! Ей , като пийна нещо сладичко и ме успокоява - дано да ми се доспи вече - айде , сладки сънища на всички !!!

# 277
  • Мнения: 927
Започвам деня със страхотна новина!!!!

Мимето стана горда майка на момиченце!!
Малката Нуур се е родила в 5.00ч. - 52см, 3 кг.

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ще замоля свекървите да не се редят за нея, защото вече си я заплюхме  Laughing

# 278
  • в баира
  • Мнения: 861
Искам да ви попитам дали има между вас мама, живееща в Египет. Не ми се четяха 35 теми. Искам да я попитам някои неща, че си имаме кандидат-зет египтянин.  Wink

# 279
  • Мнения: 1 269


4естита ви радост мария
Да е жива и здрава малката Нуур и много да ви радва  bouquet

Пепи що така не ти се спинка.Мъжленцето няма ли го,да те улесни Wink
Бързо оздравяване на Цецка.Явно е вирус,вси4ки в Бг са натръшкани Cry Зна4и иде края на пернатото Mr. Green
Креми още колко неща ще има да видиш  Crazy Големи изобретатели са малките Simple Smile
Веси супер новина.Иншалах ще се видим зимата на наша територия Peace Сигурно на таткото  му е много мъ4но,като гледам мъжа ми как е с малкия...гордост бащинна Heart Eyes
Марси и аз много харесвам Рашид Таха.Имах албума на тримата.Халед,Таха и другия кои беше.Супер трио.Ти сега се подхотвяи психи4ески за АЗИСи останалите примадони Mr. Green Лек път и да се вклю4ваш когато имаш време Hug
Тони аз си ходя доста 4есто в Бг.Мъжа ми също оби4а Несебър.нали вси4ки го глезят и си по4ива.
Тази година си отидох само за месец и не знам кога пак ще се приберем.Много ми е мъ4но за наще,но иншалах все някои ще ни посети зимата Praynig
Свеар машалах как смогваш не знам.Евала Peace

Приятни по4ивни дни ви пожелавам Hug

# 280
  • Мнения: 1 727
Добре Дошла на принцеса Нуур


Мария, много щастливи мигове с малката лъвица, да изпълва живота ви с радост, нека е родена под щастлива звезда и късмета да я съпътства винаги в живота!

# 281
  • Мнения: 1 655
Миме честита ти принцеска Нуур!

Много хубави моменти ,бързо възстановяване и много послушна малка хубава принцеса!
ех  веси това се казва бързина, докато се появи и я грабнахте!машала!

# 282
  • Мнения: 341
Добре дошла на малката Нур!!!
Да расте весело и щастливо дете!!!


# 283
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Честито!
Добре дошла на малката Нур!!
Расти здрава и много щастлива!!

# 284
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

миме, 4естита принцеса!

много бързо да си дойдете в къщи, а за нея  само здраве и радост за татко , батко и мама!

Общи условия

Активация на акаунт