Стара Загора 32 - кърмене, жеги и духова музика!

  • 13 347
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 901
Хайде да поясня коментара си от снощи.
Като средно ЕнтИлигентно момиче и Нерон имплицирах.
Но всъщност, четох вестник и там пишеше, че докато горял пожарът в Дълбоки, местните си били в хоремага на по рикийка и бирка. Викам си, ни мой дъ й вярно, дай да ида на старозагорския форум, за да получа информация от първа ръка. И какво виждам - снимки и комюникета в зелено, но не и един постинг, в който да пише нещо от сорта на "ходих на Аязмото с една лопата, закротихме положението" примерно.
Моля ви, не се чувствайте длъжни да ми отговаряте, аз и не ви питам. Старая се да се въздържам от коментари в старозагорската тема, има авторки, от които си бягам по дифолт вече. Този път се впечатлих повече, а и се замислих, дали нещата не биха приключили по-бързо, ако една четвърт от хората, които считат това за своя град, бяха отишли да метнат по десет лопати пръст (за 160 хиляден град говорим) и затова вметнах тази реплика.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Роси, браво че успя да се вредиш... Поздравления...! Аз днес обикалях казанлъшките пожари и ме нямаше цял следобяд... На Черганово беше жестоко, пътя затворен... Поне техниката беше бързо предислоцирана в казанлъшко... И като че ли локализираха частично нещата... Но има план за евентуална евакуация на селото... Била обозрима... Снимки ще ви покажа малко по-късно...

Сега се обръщам директно към Schreier...
Не си информирана и се изказваш тотално неподготвена...
Да поясня... Чувствам се лично засегнат от изцепката ти "снимки и комюникета в зелено"... Спечели ме за неприятел...
Призива за доброволци по пожарите беше на местните медии... Не е бил от отговорните лица - нито от пожарникари, гражданска защита, кмет, кризисен щаб или областен управител... Доброволци се бяха събрали в подножието на Аязмото, но ги връщаха... ВРЪЩАХА... Имало нужда от квалифицирана помощ и от техника... Която ние НЯМА КАК да осигурим... А една от съфорумките ХОДИ ДО ТАМ, ЗА ДА ПОМАГА... НЕ Я ПУСНАХА ДА ПРИПАРИ... И всички ние до 10 минути знаехме, че не може да се помага на доброволни начала... Но ти няма как да го знаеш това... Ние не сме едни обикновени съфорумци... Ние сме приятели и постоянно сме заедно... Контактите ни във форума са 1/10 от всичките ни контакти...
За разлика от някои други... Когато свършим нещо полезно... Не се "тупаме в гърдите" публично, че да ни види цял форум... Не ни е необходима публика за да направим нещо добро... И затова няма никога да видиш постинг от сорта на "ходих на Аязмото с една лопата, закротихме положението"... И щом има авторки, от които бягаш по дифолт... Не виждам причината за имплицирания ти коментар точно в СТАРОЗАГОРСКАТА ТЕМА... Тотално не беше на място и беше тотално неподходящ...
Хайде ти, която говориш за една четвърт... Да събереш една четвърт от двестате човека в блока, в който живееш и да слезете да почистите зад блока... Когато събереш ПЕТДЕСЕТ човека, обади ми се... Ще ти дам Нобелова награда... За обществен принос към образцовостта на мястото, наречено СВОЙ ДОМ...

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Обещаните снимки...Всяка от тях е линк към по-голяма... Не са с перфектно качество, част от тях са снимани в движение...









# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Джейди, блокирахме движенията... При късмет, в петък ще имаш нова пластика... Стискай палци...

Таткото на Ива, за теб ще има нова чип-техонология... Free of charge... Кога ще си я поискаш...?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
В петък връщаха хора наистина, за събота и неделя незнам.
Не знам дали ще мога да помогна с нещо за ССК, защото съм си в къщи с малката, кашля и не я пускам на ясла.

# 20
  • Мнения: 6 243
За тези, които се интересуват от стикерите: ето какво имаме. Моля ви, пишете ми на ЛС от кой вид искате, за да ги отделя.

1. 2.
3. 4.
5.

# 21
  • Мнения: 280
Вкъщи пак спря водата по никое време,а чиниите ми останаха само насапунисани.И други неприятни страни има ,свързани с безводието,ама няма да ви въвеждам в интимности.Оплаквам се.Ама много.

Аз също предпочитам срещата да е утре,за да имаме повече време след като направим организацията.

Дидо,дишай дълбоко,душа.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Тази вечер пожарите са на 200 метра от нашия блок, гори над Малкия Железник и то на няколко огнища едновременно. Пожарната се връща вече няколко пъти и все пламва на ново място. Там и пътищата са трудно проходими за подобни машини, което ги затруднява още повече, но засега се справят с положението.
Няма ли край това?  Cry

Роси, стана ми едно такова носталгично като видях стикерите...
За д-р Григорова съм с доста особено мнение и изобщо не се надявам на действия от нейна страна, съдейки от скромните си контакти с нея. Но ако трябва да приема чашата за наполовина пълна - така да бъде!
За утре вечер ли остава срещата?

Дидо, благодаря за положените усилия. Пластиката я приемам с удоволствие под формата на карта, а ако можеш да ме уредиш и с друг вид, също няма да откажа, че още не мога да си оправя симетрията след продължителното кърмене  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 619
Какво стана със срещата?Аз мога тази вечер,но след 20ч,даже 20:30ч.
Тези пожари наистина са ужас...

# 24
  • Мнения: 6 243
СРЕЩА - НА БИРХАЛЕТО, ТАЗИ ВЕЧЕР, ОТ 19:30 Ч

# 25
  • Мнения: 6 243
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209216.msg0#new
Ето темата за ССК на Варненските майки - за вдъхновение.
Кой ще дойде довечера?

# 26
  • Мнения: 619
1.Много интересно ми стана как може човек да закроти положението с една лопата след като цялата пожарна на областта + подкрепление немогат да се справят.
2.Даже и някой да е ходил на място и да е хвърлил 2 лопати пръст,не е нужно да го съобщава на всеослушание.
3.Познаваш ли лично пишещите във форума за да вадиш веднага заключения?
4.Може пък да им харесва повече да си пият биричката и да правят снимки-всичко е въпрос на личен избор.
5.Какъв бе смисълът на постинга ти?

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз възнамерявам да дойда.

Иве, що се косиш?
Нали знаеш, че всякакви индивиди бродят из нета...

# 28
  • Мнения: 619
Ами не се кося,но не се и въздържах..
Също така възнамерявам да дойда,но ми е малко рано този час,та не знам при явяването ни с принцесата дали ще сте все още там.

# 29
  • Мнения: 280
Работотата е сериозна,щом и на Ива и изгърмяха бушоните.

Аз съм там,Роси.Даже и по-рано,може би към 18.30.Ще взема принцесата от ясла и ще отидем направо там.

Общи условия

Активация на акаунт