Срокове при осиновяването към 2007

  • 2 075
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
  love001 Много, много ти благодаря DarZaMen. Ти наистина ми помогна с това че има и българчета! Не ми се иска да сменя доклада, освен за мулатче (от негърчетата). Но и такова живот и здраве ще си вземем, само че на по-късен етап. Сега вече няма да си променям доклада и да пиша както ме посъветва директорката "смесен произход с типични европейски черти", ами направо й се обаждам и й казвам да не ме лъже и да не се мотаят, а по-бързичко да осигурят на едно прекрасно същество, едно любящо семейство с неограничени чуства и .......
Целувки

# 16
  • Мнения: 690
Принцеска, извинявам се за закъснелия отговор (отпускарско време е). Подали сме до всички регионални дирекции, без изисквания, с изключение на възрастта - до годинка и половина.
Все си повтарям аз - споко, търпение, ще стане. Ама лесно е да се каже, но сърце трепка и не трае. 

# 17
  • Мнения: 32
Мила manja_66, за такова нещо колкото и да ти казват да имаш търпение, е ясно че го нямаме Sad Хората се опитват да успокоят, но само човек минал по този път знае какъв е ад докато се успокоят истински нещата! Мила, чета как хората са чакали и по-малко и все не мога да се начудя как при някои става за 3,4 или 6 месеца, а при други - без претенции- за година, две  newsm78 Ще продължавам да търся отговора за тези срокове, та ако ще лично да разговарям в приемното време с Министърката на Социалното подпомагане и развитие!!!
Целувам те и ти желая (единственото което мога за сега да направя) - УСПЕХ!

Общи условия

Активация на акаунт