Имало ли е такава тема?

  • 7 724
  • 162
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 161
Което означава, че при липса на достатъчно очарование, което видимо забелязвам напоследък, все пак някой трябва да ми свети, за да влизам тук.
Мила Azzy,по мое мнение ти си достатъчно очарователна.Значи можеш да си влизаш и излизаш тук без да имаш нужда от стимул.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 452
Благодаря ти, аз направих комплимента без да се шегувам.

Надявам се да те намеря, след пътуванията и твои и мои, очарованието, очарователна Шанел, никога, по никакъв начин не може да ми бъде излишно, точно както и парите.
Приятна почивка от мен!

# 137
  • Мнения: 2 161
Благодаря ти, аз направих комплимента без да се шегувам.

Надявам се да те намеря, след пътуванията и твои и мои, очарованието, очарователна Шанел, никога, по никакъв начин не може да ми бъде излишно, точно както и парите.
Приятна почивка от мен!
Приятна почивка.И аз ще се радвам да си побеседваме отпочинали.

# 138
  • София
  • Мнения: 3 099
Azzy, ще се въздържа, за да не те провокирам в някой бъдещ коментар за мен да добавиш и "брутална" към "хулиганка"! А, така ми се пишеше в тази тема....

# 139
  • София
  • Мнения: 3 452
Azzy, ще се въздържа, за да не те провокирам в някой бъдещ коментар за мен да добавиш и "брутална" към "хулиганка"! А, така ми се пишеше в тази тема....
Скъпа, ако се въздържаш, наистина ще ме разочарочаш.
Можеш да си хулиганстваш на воля, хулиганстването в известни граници е допустимо, даже бих казала задължително, стига да е придружено от съотвтеното очарование и разбира се, поднесено с финес.
Виж, за бруталността не мога да кажа същото, но искрено се надявам, че имаш достатъчно ум в главата, за да различиш тънката червена линия, която разделя двете.

# 140
  • София
  • Мнения: 3 099
Бруталността подлежи на тълкуване. Не казах "невъзпитана" или "груба", не!

В тази тема се изказвах по същество. Шанел се стремеше към тези отговори, но не и харесаха. Съжалявам, ако целта на темата и е да изобличим всички, с изключение на нея самата. Ако си цветнокож не скандираш "Мразя негрите".

# 141
  • София
  • Мнения: 3 452
На Шанел понякога и липсват достатъчно силни дразнители и адекватни опоненти.
Тя е рафиниран хищник и понякога не са и достатъчни обичайните комуникации на първисигнално ниво от махленски тип, без да искам да засегна никого от широката аудитория.
Естествено, че търсеше точно това, сигурна, че в крайна сметка все ще се появи някой, който ще отговори адекватно на провокацията.
Ти точно се появи и аз развалих вечерната неделна забава, но бъди сигурна, че е запомнила ника ти, ако не го смениш до тогава и няма да загубиш удоволствието да продължиш, откъдето аз прекъснах очарователния диалог, точно на мястото, когато беше започнал да става тооолкова интересен.
Вярвам, че ще ти донесе удоволствие, стига... да не се повтарям за тънката червена линия, разбра ме.

# 142
  • София
  • Мнения: 3 099
Тогава, бих замолила коленопреклонно авторката да разясни на не-просветлените - като мен, култа и към изказването на Лиска и заиграването и с нежните и мръсни слова. Защото С. Трифонов си е лично предпочитание, което не е редно да коментираме. 

# 143
  • Мнения: 750


 Шанел се стремеше към тези отговори, но не и харесаха. Съжалявам, ако целта на темата и е да изобличим всички, с изключение на нея самата. Ако си цветнокож не скандираш "Мразя негрите".
То4но и на място казано! smile3521 newsm10

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 5 931
е знам как никий не го спомена:
със Zorie сме сестрички,
малки хубавички
Shocked

# 145
  • Мнения: 1 931
е знам как никий не го спомена:
със Zorie сме сестрички,
малки хубавички
Shocked
Защо, на мен това ми е много сладко Simple Smile.

# 146
  • Мнения: 3 500
Моите подпис и аватар са винаги кич, претъпкани са до последния пиксел. Така ми харесва. Лентичката, която съм сложила "до завръщането ни у дома" ми е много важна НА МЕН, сложила съм я за себе си, защото ме вълнува и броя тези дни с нетърпение. На руски е, защото не намерих нито на български, нито на английски.
Може би има случаи, при които подписът си има конкретна причина и не е предназначен да ви дразни.
Относно това, кой подпис мен ме дразни - по-скоро е аватар - табела с надпис "Снимката на този потребител е толкова секси, че не може да бъде показана" или нещо от сорта. Май беше на Стоянчо. Laughing

# 147
  • Мнения: X
хехе
Шанелката пак се изявява като съвестта на форума

или може би тренира за модератор
кой знае
лошо няма
човещинка е

# 148
  • Мнения: 877
 Като видя такава тема ме сърбят ръцете да напиша:
ВИЕ НЕЩО МНОГО НАСЕРИОЗНО СТЕ ВЗЕЛИ ОБРАЗА СИ ВЪВ ФОРУМ БГ МАМА

Обичам си форума много, но това е пълна лудост  Laughing


И да допълня, че една потребителка е написала в подписа си нещо от Катя Атанасова. Ако я видя ще и кажа, че я цитират и каква е известна  Simple Smile Heart Eyes

# 149
  • Мнения: 6 029
е знам как никий не го спомена:
със Zorie сме сестрички,
малки хубавички
Shocked

а пък "баси мамата" е чудесно...

Общи условия

Активация на акаунт