Щастливи ли сте...и кое ви прави щастливи..........

  • 2 598
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
Щастлива съм, че имам син, който много, много обичам и съм щастлива, че съм част от една група, която се занимава с огнен театър и това ме спасява в многото трудни моменти. А иначе за дребните-  щастийца във всекидневието са винаги  различни. Важното е да не преставаш да ги виждаш. И малко да ти трябва за да си щастлив. Не бъркаме последното с целите, амбициите и т.н. надявам се сте ме разбрали Laughing

# 16
  • Мнения: 2 270
Щастлива съм, когато хората които обичам са здрави!
Научих се да се радвам на малките неща в този живот!
Но в момента съм нещастна . . .

# 17
  • Мнения: 3 500
Травиално е, но ме прави щастлива прегръдката на дъщеря ми, усмивката й, неспирното й мърморене на неразбираем език, а също и мъжа ми, който въпреки, че сме далеч пътува като луд, за да ни види, да бъде с нас, да ни прегръща и да ни обича. Щастлива съм, щото ги имам, имам две прекрасни същества, които ме обичат и които аз безкрайно обичам. Не ми пука, че нямаме собствен дом и живеем по квартири, че нямаме коли, пари и тем подобни. И двамата работим, оправяме се финансово добре, въпреки че много неща ни липсват. Но те не са най-важното, радвам се, че и мъжа до мен е на същото мнение. Всичко се изгражда постепенно, но основата е обичта.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не се замислям. Всичко е толкова относително...

# 19
  • Мнения: 3
Съгласна съм с Noel, че обикновените неща ни правят щастливи. Любовта и обичта са в основата на всичко, което ни прави щастливи!
Хубаво ми е, когато прегръщам дъщеря си, целувам съпруга си... Когато той ме прегръща и целува и ми казва, че ме обича, че съм най-красивата за него.
Само да сме здрави!!!!! Другото както си го направиш ти!!!

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Да, щастлива съм!
Имам стахотен мъж който ме обича и аз обичам, имам 2 здрави и хубави деца, имам дом където се чувствам добре, имаме храна на масата, не се чудим как ще платим сметките за месеца ( гадни битовизми които ти скапват настроението ), имам истински приятели, ако искам да пътувам по света - мога да си го позволя.
Това ме прави щастлива и всеки ден благодаря на Господ за щастието си!

# 21
  • Мнения: 884
Всичко от живота ми, и действащите лица в него ме прави щастлива, като в повечето случаи сама изработвам щастието си...

# 22
  • Мнения: 515
В момента съм истински щастлива за пореден път  в живота си.Няма щастлив живот има само хиляди щастливи мигове, от които е изграден живота ни!!!! smile3525 newsm10

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
една такава спонтанна реакция като " мамо, дай да те гушна" при радост и сълзи, просто знам, 4е това ми е щастието! аз се радвам на малките неща, на спонтанните жестове, на едната семпла загриженост, подкрепа, пък дори и на малкото "липсваШе ми цял ден!"

# 24
  • Мнения: 2 401
Благодаря за предоставената възможност да  споделя какво щастие ме споходи преди три месеца и нещо - ЩЕРКАТА!  Това момичета, е бебе-мечта. През цялото време се хили, спи по цяла нощ, забавлява се самичко докато мама се занимава с глупости  Laughing. Та това са ми щастливите вълнения в момента. Чук, чук ...на дърво

# 25
Az sam omajena ot 12 godini i sam mnogo 6tastliva imam prekrassen saprug i dvama 4udesni sina  te sa moeto bogatstvo ako ne sa te jivota mi nqma da ima ima smisal az vinagi kazvam mama ima tri mom4eta mati bati i  tati .mnogo sam 6tastliva naistina e to ako kaja 4e ne se karme to zna4i da izluja no pukl taka pove4e se obi4ame.

# 26
  • Мнения: 750
Имам вси4ко за което някой може да ме4тае.....хубав дом,две деца,добър съпруг,ходим на по4ивки по света,имам гувернантка....С една дума....водя добър живот!До скоро си мислех 4е съм дяволски щастлива....Дааа... Thinking,но наскоро се улавям да мисля,4е не съм щастлива!Ровя се в сърцето си да открия при4ината,а не мога да я намеря! Rolling EyesСигурна съм,4е скоро ще я открия!Но за сега се боря със себе си,задавам си и аз въпроса-Защо не съм щастлива?А трябва да съм....децата ми са здрави(разбира се те ме правят щастлива).Но това щастие с което те ме даряват,е разли4но....А аз имам нужда от друго щастие!Кое е то... newsm78Незнам!Мислех си и аз,4е мога да се радвам на малките неща...или поне до скоро го можех!Сега ми е се тая....ей на,след няколко дни отиваме пак на по4ивка!Ами...какво от това! TiredКупя си дрешка уж настроението да си оправя....ми все ми е тая,гардероба ще се пукне по шевовете....а аз все нямам какво да облека!Не страдам от комплекси за тялото си....след две деца,все едно не съм раждала!Пак с манекенски мерки!Бе незнам какво ми е ама......не,немога да кажа 4е съм щастлива!А ми се искаше!
Като 4ета как вси4ки са на ръба на щастието тук....Радвам се 4е има такива жени!Ама аз не съм от тях!Всъщност....до скоро бях!Ох,малко объркано стана,ама такова е и в душата ми.....


Ако скоро има пак такава тема,надявам се да отговоря и аз като вси4ки тук със ДА!
     Букет цветя за вси4ки които умеят да ценят малките неща!  
  bouquet  bouquet

# 27
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
На първо място най-близките ми хора ме правят щастлива, а на второ - морето!
Няма друго такова чувство след любовта! Като го видя и помириша, имам чувство, че ще хвръкна от щастие и вътрешно задоволство!

 newsm10

# 28
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Всички вие ме навеждате на един друг въпрос - истински щастливи ли са тези,които нямат деца/по собствено желание/ Thinking Thinking Thinking

# 29
  • Мнения: 22 444
Щастлива съм, когато до мен е любимият човек. Когато виждам в очите му любовта към мен. Дори и да се караме, тя се усеща въпреки всичко. Няма как един човек това да не го прави щастлив.

Общи условия

Активация на акаунт