Плодове и чай с мед - 14 част

  • 16 140
  • 328
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 958
започвам от 76-77 и ми се иска да сваля поне 10-15 за 1-2месеца дали е възможно? newsm78
По-опитните плодчета могат ли да ме посъветват нещо?  bouquet[/color][/b]

Свалих 15 кг. за 35 дена, като тръгнах от 101-102... С издънки и без от януари до сега, днес съм 80-81 кг. горе долу (бях 76 кг., но качих) и т.н. мисълта ми е ще може да ги свалиш... с този режим се сваля, ако ти понася и се прави правилно!!!

Ако се върнеш назад и прочетеш предните теми, особено тези между 5 и 10 част тогава се включих и аз има доста голям отбор от успели момичета!!! Аз без тях нямаше да успея до сега...  Heart Eyes

Миранди аз съм твърдо с теб!Ще ге преборя гадните сланини! #2gunfire

Да ще ги преборим  Hug Лично за мен подкрепата ви е най-важна..., защото динамичния живот, нервите, проблемите, околните и т.н. само ме дърпат назад... и не мога да спазвам никакви диети..., особено през последните 2 месеца горе долу се провалям постоянно, нямам направен плодов режим както ми се иска...  #2gunfire Чувствам се готова, дано сега успея  Praynig успеем всички заедно  Hug

Хайде и аз, но от сряда и ще бъде смесена - плодове и зеленчуци, че ....коремчето не ще да се скрие съвсем....Надявам се да го преборя.

С други думи с вас съм Peace

На къде без теб  Hug Hug Hug

Тристания чакам включване, търся си дружкитеееее къде сте  Hug

Зима приятно изкарване на Рожденния ден и да разказваш после, къде, какво и що...  Wink Heart Eyes

И все пак, докато ме нямаше някой знае ли (Блонди и Тристания може би  newsm78) какво стана с Крейзи тиква и Джъст мама..., защо ги няма??? Cry Cry Cry Писах им на ЛС, но без отговор, да ви кажа притеснява ме това!!!  Sad

# 61
  • Мнения: 1 290
Мирандииииии,то хубаво казах от днес ама...гладна съм  smile3514 Едва се сдържам от сутринта да не бутна нещо в устата,че и брат ми се прибира от Испания и тук се готвят софрии,хранииии,салатиии,пържолииииииии  #Puppy dog smile3505
А кантарчето вече си стои на 59  newsm57 Най-после под 60 след толкова дни зор  newsm19 4470

# 62
  • Мнения: 8 463
Само минавам за малко от тука-на глад съм,карам лунна. Crazy
Утре пак съм при вас и ще чета назад,сега не искам да се разконцентрирам.  bouquet

# 63
  • Мнения: 2 149
Здравейте плодчета Hug
Аз днес след обичайната ми закуска (сухар,мляко,яйце) съм до сега на плодове-за довечера имам салата(марули,домати,краставици,сварено пиле,зехтин,лимон) без сол-не употребявам-само по малко в готвените ястия.Тази седмица не съм се теглила,все още съм в мц,но утре сутринта ще го направя.От скоро почнах да меря и сантиметри(меря и малката колко расте та покрай нея и себе си хаха-никога преди не го бях правила),вече си мечтая и за електронен кантар(моя е обикновен),страшна работа много е заразителен този форум. Hug
Зима весело прекарване на празника ти  smile3525
По време на бременноста ми по едно време задържах вода и стигнах до 59 кила,наложи се да вляза за 2 дена в болницата,бях на системи и пиех кортизон(та тогава спрях солта и захарта)и отслабнах в последствие до 54кг и така и влязах да раждам.
Прегръщам ви и се радвам че ви има Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 2 061
Миранди, с теб съм, пък и много други момичета от форума.  Ще се подкрепяме взаимно.
Що се отнася да Crazy_tikva, имам някакъв смътен спомен, че май отиваше на море, точно когато аз се включих отново след моето отсъствие....Джъст мама, май и тя така....Щом ги няма тук сигурно отмарятг някъде.
 Hug

Tristania, поздравявам те за резултата. Ти и без да сваляш килограми си си хубавица, а така ще се чувстваш още по-добре в кожата си.

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 12:18 от Блондинка в книжарницата

# 65
  • София
  • Мнения: 2 061
Здравейте плодчета!

Ехооооооооо! Има ли плодуващи? Къде изчезнахте всички?

# 66
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Така... провала ме следва ден след ден, направо съм обречена...  ooooh! Вчера прецаках и лунната и плодова диета - салата с домати, краставици, печена пиперка и 2 резена печен патладжан и едно малко триъгълниче сирене + зехтин... Днес съм свалила 200 гр., но не ми пука, защото разочарованието ми от мене си няма граници, не мога да ви опиша колко съм бясна на себе си!!!  #2gunfire #Cussing out #2gunfire Поредният опит за плод днес, тъпо и упорито съм пък...  Crossing Arms

Блондинке, блондинке добре че ви има вас душо... Нервите ме гонят, съня не ме лови, мразя се, мразя се, мразя се..., ако не бяхте вие идея си нямам какво щях да правя  Heart Eyes Hug  bouquet Благодаря, че ми отговори за Креизи и за Мамичка как са..., че ме притесниха де...  Hug

Мери  аз от твоето папане честно ти казвам, не бих заслабнала... не бих качила, но не бих и отслабнала...  Rolling Eyes

Тристания как върви?  bouquet

Някой няма ли да каже, че започва от днес?  newsm78

ЗиМаааааа ... ?!?  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 523
Здравейте мили плодчета!На мен ми е днес ден 3 ,но аз ям повече плодове 1-1,5 ,защото ми е още трудно ,докато ми се свие стомаха.И не съм много стриктна. Embarassed Но е по-добре от нищо!
Вие какви плодове хапвате?Грозде може ли?
Миранди не се предавай аз съм с теб!  bouquet Давай смело напред ще се справим! Hug
Блонди на теб кой ден ти е?

# 68
  • Мнения: 480
Ха "здрасти " и от мен!

Мирандииииии,и аз съм от днес!
давай!Ще успеем!
та за себе си да кажа докъде съм стигнала...
успях да сваля 15кила-имам още толкоз за да стана като преди...
не стане ли в близките месеци друг път няма да е!
ама пък влизам вече в дрехите на голямата ми дъщеря
и ми е кеф!
за днес съм предвидила един приличен пъпеш!
до после сладки плодчета!

# 69
  • София
  • Мнения: 2 061
Миранди, аз днес се ограничавам и съм на нектаринки и едно сладоледче (то това ако е ограничаване), че през последните 2-3 дни нещо ме гонеше глада и си похапнах повечко. Довечера ще излизаме с наши приятели на ресторант, та няма как все ще хапна нещичко - салатка, рибка, но от утре съм решила - плодове и салати само. Освен това, започва Богородичния пост и точно в тази връзка съм решила да карам само на плодове и салати. Дано успея!
Kiss_me, разбира се, че може грозде, но по-малко количество от 1-1,5 кг, защото доста подува стомаха. Е, на мен ми е забранено, но.....да се изкажа Grinning Много хубаво е да се хапва и диня. През юни, когато направих режима като хората много добре ми действаха динените дни. Хем си хапвах вкусни динички, хем слабеех ....Голям кеф!  Simple Smile А иначе аз ще започвам от утре, както обясних на плодове и зеленчуци. Да видим какво ще постигна....Целта е прибиране на корем!

Поздравявам ви! Дръжте се и никакви разочарования....Забранявам! Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 1 290
Здравейте,момичета.Снощи посрещнах брат си от Испания,не съм го виждала 2 години и изобщо не забеляза,че съм отслабнала,според него съм си била същата (последно ме видя с 15 кила отгоре) и ми каза,че съм била мекица в краката и съм имала още много работа по тялото си и ме депресира и колкото съм чувствителна на тая тема щях да се разплача  Cry

# 71
  • София
  • Мнения: 2 061
Аууу! Какъв лош човек, има много начини да му го върнеш. Не го оставяй да те мачка така! Безобразие!
Ти си много красива и не може да се оставяш така, някой да ти дрънка такива неща. Възмутена съм Crossing ArmsСамо да ми падне тоя твой брат, ще го направя на "бъз и коприва"!
Моят брат винаги като ме види малко по-нагласена от обикновено, с хубави дрешки и веднага ми казва: "Ауу! Много си хубава!" Прави ми комплименти всеки път като ме види. Но това е сигурно, защото се виждаме рядко  Laughing
Веднага му вдигни един скандал на този брат и го вкарай в правия път! Той пък да не е съвършен. Сигурно има области, в които си много, ама много по-добра от него. Да си бъхти там в Испанията и да не дава мнения, че    #2gunfire

# 72
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
а3 си следя какво става при вас, но нещо няма какво да пиша  Embarassed Embarassed Embarassed... много се отпуснах  Embarassed

утре е нац. пра3ник при нас, но от 02.08. сьм на плодове отново......

Миранди, само като те чета и ми идва му3ата  Hug Heart Eyes

лек ден на всички малки и големи плодчета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 523
Хей плодчета мили къде се загубихте?Друг път е пълно ,а сега пустош! smile3515
Да се явявате че ще има бой! newsm66
Аз досега съм на 3-4 нектаринки и сколо 200-300гр грозде!По-късно ще изпия едно чайче и се надявам с него да ми завърши деня! fiuuuuuu А за тегленето чудя се дали утре да се претегля или в края на седмицата?Какво ще кажете? newsm12
Миранди чакам те да плодуваш. smile3513Не се предавай!Заедно е по-лесно! smile3525
Блонди аз по лентичката ти виждам ,че си свалила желаните килца.Защо гладуваш още? dontknow
Tristania  не се тревожи миличка те мъжете са такива нито килограми забелязват,даже приятелят ми твърди че съм с черна коса ,а аз съм с светло кестенява.Абе мъже !Спокойно!Дерзай не се отчайвай.Прави го за себе си не за това какво ще кажат другите. spoko
amei  чака ме те на 2август! smile3525

# 74
  • София
  • Мнения: 2 061
Kiss_me, аз наистина стигнах до желаните килца, но след операцията от апендисит ми остана едно коремче, което ме побърква. Всъщност, аз до сега не плодувах, а просто си следях темичката, че много си ги обичам всички плодчета. От утре ще приложа един облекчен режим на плодове и зеленчуци, така че пак няма да съм "чисто плодче". Все си мисля ,че с подобно хранене това коремче ще изчезне..... Rolling EyesТа така.....

Общи условия

Активация на акаунт