Мнения за бяла техника на Електролукс

  • 51 691
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 299
Защо така?Фирмата ,която ви прави кухнята работи само с електролукс ли?Незмам ама аз работя в магазин за техника и нямам добро мнение за електролукса-навремето да,но сега...давят си дефекти,докато с горение няма такива проблеми


Да С електролукс,нарди и фабер.По принцип не е проблем да си закупим горение сами.Питала съм.

А ти сигурна ли си че е електролукс, а не евролукс?   newsm78 (представителите на фабери и нарди продават евролукс) Има доста голяма разлика между двете марки

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 571
А ти сигурна ли си че е електролукс, а не евролукс?   newsm78 (представителите на фабери и нарди продават евролукс) Има доста голяма разлика между двете марки

Мдааа, най-вероятно е Eurolux. Това е съвсем друга бира.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Защо така?Фирмата ,която ви прави кухнята работи само с електролукс ли?Незмам ама аз работя в магазин за техника и нямам добро мнение за електролукса-навремето да,но сега...давят си дефекти,докато с горение няма такива проблеми


Да С електролукс,нарди и фабер.По принцип не е проблем да си закупим горение сами.Питала съм.

А ти сигурна ли си че е електролукс, а не евролукс?   newsm78 (представителите на фабери и нарди продават евролукс) Има доста голяма разлика между двете марки


ако съм сигурна няма да пускам тема,може да пише Електролукс,а да е евролукс правен в Китай

# 18
  • София
  • Мнения: 537
ако съм сигурна няма да пускам тема,може да пише Електролукс,а да е евролукс правен в Китай

А, това не може Simple Smile За да си сигурна, дрънни един телефон на фирмата си. Eurolux е марката на Фабер и Нарди за България и съседните страни. Уредите са си еднакви, без значение дали пише Nardi или Eurolux. Аз имам такава фурна и съм много доволна.

A Electrolux е съвсем друга марка и няма нищо общо с горните. И аз като Лекси имам пералня и сушилня Electrolux, които не спират да работят и се справят много добре. Предишната ми пералня пак беше Electrоlux, от 1998 и за 8 години ползване нито веднъж не е дала никакъв дефект. Сега още си работи на село.

# 19
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Уредите са добри. Имам два / съдомиялна и пералня/- работят без проблем.

# 20
  • София
  • Мнения: 169
Пералня и печка  от една година, супер доволна съм. И хладилникът ще е такъв Simple Smile

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Защо така?Фирмата ,която ви прави кухнята работи само с електролукс ли?Незмам ама аз работя в магазин за техника и нямам добро мнение за електролукса-навремето да,но сега...давят си дефекти,докато с горение няма такива проблеми


Да С електролукс,нарди и фабер.По принцип не е проблем да си закупим горение сами.Питала съм.
        Пералнята и хладилника ми са Електролукс, а фурната и абсорбера са Фабер и Нарди. Като добавим и керамичен плот на Розиер - разнообразието от марки е богато, но пък ги ползвам от 10г. и нямам никакви проблеми с нито една от тях.
        На печката Горение на свекърва ми за 5 години 2 пъти и сменяха горния реотан.

# 22
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Моята печка е Електролукс и съм супер доволна, ползвам я от две години и не е дала дефект никакъв. На свекърва ми е Горение и е отскоро и нямам много наблюдения, освен че дръжката на фурната и копчетата доста се нагорещяват по време на работа, аз не мога да ги отворя с гола ръка. Освен това чекмеджето за тавичките е ужасно, трака, тропа и е като старите чекмеджета, а на Електролукса е с водачи с колелца.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Благодаря мами за отговорите.

Мисля ,че ще изберем по лесния вариант,това което предлага фирмата,която прави кухнята.Аз сега имам печка Горение,която работи безотказно 5 години,пералня Силтал,която е безотказна 12 години,на голямо натоварване,тоест не я щадим изобщо и хладилник Снайге,за който викахме техник за пръв път след работа 11 години,за да смени фреона и филтъра.Явно е до късмет.

# 24
Здравейте,
Купихме си фурна за вграждане марка Електролукс ЕОБ 6711Х, но след като я монтирахме и изпробвах се оказа, че предното стъкло и най-вече панелът, накойто са копчетата пари много. Моля Ви да ми отговорите, това нормално ли е.

# 25
  • Мнения: 1 558
Не е!
И аз се съмнявам, че ук става въпрос за EUROLUX.
Колкото до ELECTROLUX имам - пералня, съдомиялна, фурна. Не съм имала проблеми.

# 26
  • Мнения: 2 885
Баш модел на ELECTROLUX EOB-6711X  с цена с ДДС: 439.00 лв. от Техномаркет.
Не смятам, че е нормално това с горещият панел.

# 27
  • Мнения: 135
Миялната ни е Електролукс и е супер.

# 28
  • Мнения: 1 930
Пералнята, микровълновата, хладилника, котлони, скара и фурната са на Електролукс. Доволна съм. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 042
  Аз май не разбирам- Electrolux е качествена, а Eurolux не е ,така ли? Аз мислех , че Faber i Nardi са много качествени. Нали Еуролукс е тяхна марка? Какви са мненията ви?

Общи условия

Активация на акаунт