www.Promod.com- 5

  • 13 291
  • 401
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 9 095

става ли за 6и да оставим твоята поръчка че много ще се събере Rolling Eyes ако беше нещо малко, по- можеше да мине, ама това не искам да обещавам Rolling Eyes


момичета искам само да ме предупредите, ако няма да поръчвате при мен Peace

# 376
  • Мнения: 4 451
OК, Теди, аз оставам за 6-ти, ама от сега се записвам. Simple Smile И още нещо да питам. Да ти изпратя ли вече адреса си на лични или е още рано за пристигането на поръчката от миналият петък?

# 377
  • Мнения: 9 095
тя другата седмица ще дойде, иначе сега Мишка и Деси като изпратят и jijibiji и сме готови Hug


Таня мила изчисти си кутията Hug

# 378
  • Мнения: 9 095
момичета, къде се загубихте, няма ли да кажете какво ще поръчваме утре Party

# 379
  • Мнения: 3 216
Ами, аз да се оплача, че дънките ми изчезнаха  #Cussing out

# 380
  • Мнения: 4 429
Защо почти няма обувки сега?

# 381
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
теди при теб ще поръчам близките месеци,да знаеш Simple Smileпосле ще покажа какво съм си харесала

# 382
  • Berlin
  • Мнения: 11 338
dilandii, ела да удариш едно рамо за това. мисля да си взема 3ти р-р, но ме притеснява да не стои като торба ( имам блуза 3ти р-р, дето ми е точно). мислиш ли, че 1 номер по-малко би било удачно?
ако някой друг има впечатление, да сподели, моля Simple Smile

# 383
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Абсе гарантирам ти една червена торба-тройка размерите са ужасно големи. Аз първо си купих 3, после 2 и накрая 1-т.е. уцелих,ама от третия път

# 384
  • Мнения: 9 095
Защо почти няма обувки сега?

изкупихме ги Joy Юлито има едни сандали но вече ги няма, мога да ти ги опиша, тя е отпуска след 10 дни ще ги качи в албума, ако искаш Hug

теди при теб ще поръчам близките месеци,да знаеш Simple Smileпосле ще покажа какво съм си харесала

да добре Peace


dilandii, ела да удариш едно рамо за това. мисля да си взема 3ти р-р, но ме притеснява да не стои като торба ( имам блуза 3ти р-р, дето ми е точно). мислиш ли, че 1 номер по-малко би било удачно?
ако някой друг има впечатление, да сподели, моля Simple Smile

аз смятам че дори ще е по- сладко ако е 1 номер по- малко, иначе със сигурност ако се чудиш е по- добре 2 Peace

# 385
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
тук ли да пусна какво искам или на лични newsm78

# 386
  • Мнения: 361
ЗДР момичета мога ли да ви питам това яке от естетвена агнешка кожа ли е http://www.promod.eu/new-collection/zipped-leather-jacket-chestn … 0002080N2O32.html
много ми харесва  Embarassed

# 387
  • Мнения: 9 095
ЗДР момичета мога ли да ви питам това яке от естетвена агнешка кожа ли е http://www.promod.eu/new-collection/zipped-leather-jacket-chestn … 0002080N2O32.html
много ми харесва  Embarassed

да Peace

# 388
  • Мнения: 9 095
тук ли да пусна какво искам или на лични newsm78

на ЛС Hug

# 389
  • Мнения: 101

става ли за 6и да оставим твоята поръчка че много ще се събере Rolling Eyes ако беше нещо малко, по- можеше да мине, ама това не искам да обещавам Rolling Eyes


момичета искам само да ме предупредите, ако няма да поръчвате при мен Peace
Теди,засега няма да поръчваме самостоятелно,ще изчакаме зимно намаление.Оставаме при теб,ако не възразяваш,разбира се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт