www.Promod.com- 5

  • 13 287
  • 401
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 294
Момичета, много съжалявам за въпроса, но надявам се някой ПАК да ми отговори: Кога е безплатна доставката? 15 дени от кога се броят: от получаването при мен или от издаването на тяхната фактура и изпращането им от Франция? newsm78 Вече ми отговориха преди 2 месеца, но аз все нещо обърква и вече два пъти не мога да "улуча" безплатна доставка, а ужким все броя дните... #Crazy #Cussing out Съжалявам, нещо не мога да го запомня това, а е важно за мен, защото благодарение на първата тема за promod станах наистина фен на този магазин и си поръчвам често (даже прекалено често  Embarassed). Благодаря ви предварително за отговоря.   bouquet. Този път ще си го запиша... Laughing

# 121
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Лилавия пуловер на Тонимирка
черно-лилавите обеците и пуловера

Опитах се да застана някак по-удобно да се видят обеците,но в коридора ми е доста тъмно и не стана

Искам да ви споделя,че пуловера е нещо страхотно-много мек и приятен на пипане, обеците също си заслужават парите-много много съм доволна този път, даже и номера си уцелих Grinning

# 122
  • Мнения: 2 199
Лилавия пуловер на Тонимирка
черно-лилавите обеците и пуловера

Опитах се да застана някак по-удобно да се видят обеците,но в коридора ми е доста тъмно и не стана

Искам да ви споделя,че пуловера е нещо страхотно-много мек и приятен на пипане, обеците също си заслужават парите-много много съм доволна този път, даже и номера си уцелих Grinning

Много е хубаво , май имаме еднакви вкусове предния кафяв пуловер и това  Flutter

http://www.promod.eu/knitwear/fine-knit-v-neckline-sweater-viole … 005076N13O32.html това ли е?

и кой номер си взе?

# 123
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да, Айля нацелваме се-ти това ли си поръча-лилавия пуловер,, или май си още на летни-сега ще видя линковете ти Grinning
Поръчах си номер 1-реших че ако ми е малък пуловера-в смисъл къс, ще го изпера и ще го простра с водата да се отцежда и разпъне Laughing ноо си е точно за мен.
Така че един съвет-ако блузата е разтеглива или плетена изберете по-малкия номер
Предишната блузка-плетената с късия ръкав-бежово-кафявата беше номер 2 и пак ми е широка

Айля мисля,че това ще ти е доста голямо -номер 3
Самия модел на блузката е малко широк и ....да не търсиш на кой да го подаряваш

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 19:59 от Tonimirkata

# 124
  • Мнения: 2 199
Цитат
Айля мисля,че това ще ти е доста голямо -номер 3
Самия модел на блузката е малко широк и ....да не търсиш на кой да го подаряваш

ще го подаря на мама , но дано да не ми е широко ами още не съм си поръчала лилавата блуза но много я харесах  Crazy
имам едно колие лилалово , та за това исках лилава блузка  Grinning

ами аз си поръчвам за първи път незнам кое ще ми стане и кое не  Crossing Arms

 Blush 

# 125
# 126
  • Мнения: 4 451
Момичета, страхотни са ви дрехите! Grinning Със здраве да си ги носите. Hug
Теди, а моите парички пристигнаха ли?

# 127
  • Мнения: 6 940
Виждам всички са решили да пускат снимки, та и аз си направих няколко, че сега имам фотоапарат и поне изглеждат малко по-добре отколкото с телефона.
Това е едно съвсем обикновено потниче, но много ми хареса, материята е страшно приятна на допир.
Тази блузка е симпатична, даже мисля че някой друг също си я беше поръчал.
От тази блуза обаче съм малко разочарована, честно казано ми изглеждаше по-добре на снимките. Поне се радвам, че не си я взех в началото, а изчаках да я намалят.
Тази туника страшно много си я харесвам, интересна е Heart Eyes
И се сетих, че имах от преди една жилетка, която не съм снимала. Харесвам си я.

# 128
  • Мнения: 4 451
Бухтичка, на мен пък страшно много ми хареса блузката. Много е стилна.

# 129
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Мина, всичко много ми хареса, особено дънкова пола-нали ме знаеш мен-пола като видя и ставам крадец Laughing

# 130
  • Мнения: X
Мина, всичко много ми хареса, особено дънкова пола-нали ме знаеш мен-пола като видя и ставам крадец Laughing

Ще ми повярваш ли, че имам над 20 дънкови поли в гардероба? Simple Smile

# 131
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ще ми повярваш ли, че имам над 20 дънкови поли в гардероба? Simple Smile
Че що да не ти повярвам Sunglasses-аз пола като видя и трябва да я купя, толкова поли имам -почти е невъзможно да ме видиш с панталон, такава са ми страст, че давам и последната си стотинка за пола, която харесам Wink

# 132
  • Мнения: 1 236
Виждам всички са решили да пускат снимки, та и аз си направих няколко, че сега имам фотоапарат и поне изглеждат малко по-добре отколкото с телефона.
Това е едно съвсем обикновено потниче, но много ми хареса, материята е страшно приятна на допир.
Тази блузка е симпатична, даже мисля че някой друг също си я беше поръчал.
От тази блуза обаче съм малко разочарована, честно казано ми изглеждаше по-добре на снимките. Поне се радвам, че не си я взех в началото, а изчаках да я намалят.
Тази туника страшно много си я харесвам, интересна е Heart Eyes
И се сетих, че имах от преди една жилетка, която не съм снимала. Харесвам си я.

Бухти4ка,от тази блузка,от която казваш 4е си разо4арована аз също като 4е ли мнооого малко също се разо4аровах...И незнам защо то4но,ама май най-ве4е от материята,ааз си я поръ4ах в два цвята,4ервен и син.Не е никак зле,но като знам откога си ме4таех за нея,а не излезе това което си мислех.Добре 4е и аз си ги взех намалени:)Ина4е другите ти неща са страхотни,със здраве да ги носиш и много да им се радваш! Peace

# 133
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Теди, благодаря за бързия отговор. Ще изчакам И Чоколина да се включи и ще реша.

Тоничка, няма проблем да се включиш при мен също - някъде към 9-ти август ще пуснем следващата поръчка; надяваме се първо да получим сегашната, за да види всеки какво е положението с номерата.
По-принцип имаме право на безплатна поръчка до 9-ти, но и до 25-ти септември също. Peace

# 134
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Страхотни неща сте си взели, при това повечето изгеждат по същия начин като във сайта. Дано и аз да остана доволна.

И се сетих, че имах от преди една жилетка, която не съм снимала. Харесвам си я.

Бухтичка, тази жилетк съм си я харесала, но в черно и мисля другия път да я поръчам, но предпочитам да ми е повече по тялото. Ти кой номер си взе и голяма ли ти е или просто такъв й е модела?

М и н а, чантата е страхотна!!!

Общи условия

Активация на акаунт