НоеМВРийчЕто поРАСНА, всИчКО вече МУ е ясНО!

  • 23 292
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
Така си е Рори, замря. И аз минавам всеки ден, но никой не пише, аз сама напоследък. Пораснаха ни децата,  вече кой с какво да се хвали явно  Tired
Дано се оправи Таня че да рахатясате!

# 16
  • тук-там
  • Мнения: 5 693
Здравейте сладурки!!!

От кога не съм влизала, а то какво ли не се е случило през това време  Shocked Мерито бременна  Twisted Evil! Честито, мила! Браво на теб! Само това е от значение в този живот и ние по-"възрастните" вече го знаем. И ние с мъжо работим по въпроса. Рая я правихме цели 4 години. Дано второто го скроим по-бързо  Praynig!

Раето ходи на 2 морета това лято - нашето и гръцкото. Много добре и се отрази, едно сладко цигане е.

Целувам ви всички!!! И сядам да разглеждам снимки.

# 17
  • Мнения: 4 242
Ехааа айде дано, стискам палци за едно братче или сестриче Рая скоро Мари! Praynig Дай и ти снимки да се порадвам на любимата си принцеса  Heart Eyes Благодаря много за поздравите! И да абсолютно права си, това мисля и аз относно децата.  Grinning
Ива я водих най- сетне на консултация онзи ден, от миналия декември не бяхме ходили, качила е 800гр и 10 см нагоре, демек сега е 16кг и 98см. Макар че пролетта беше 16 и половина, но това лято големи жеги явно смъкна.
Днес в 18ч аз съм на консултация, най сетне ще се запиша на ЖК, мнооого лежерно я карам тази бременност, дано и до  края да съм така Wink Вълнувам се че ще видим човечето отново, а дано кажат мома!  Laughing

# 18
  • тук-там
  • Мнения: 5 693
Малко морски снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162635

# 19
  • София
  • Мнения: 3 880
Маринелка, Рая е страхотна сладурана!!! снимките ви са много красиви и личи, че сте изкарали чудно! много ми хареса плажа и водата на о-в Тасос! супер!!!

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте. Още не съм намерила време да кача снимките от нашите почивки  (освен тази на аватара). Нещо не можем да се спрем в къщи. Затова и не ми остава време за писане тук. Радвам се че сте добре.

Рори, дали не е по-добре срещата да е септември та да се посъберем повече народ? Иначе съм ЗА.

# 21
  • Мнения: 4 242
Мари звидях благородно! Страхотни снимки и явно чудна почивка! А Рая е такъв сладур!  Hug
Миме айде качвай стига мързелува, представям си Марто какъв мъж е вече  Grinning

# 22
  • Мнения: 181
Здравейте,
Страхотни снимки на Рая - целувки от Еми. Мари, къде по-точно на Тасос бяхте? Питам, защото миналата година бях за 3 дни в Гърция и единия ден ходихме до Тасос, с ферибота, видях само градчето, за което казаха, че е столицата на Тасос и не бях много очарована, но сега като гледам снимките много ми харесва.

Радвам се на всички, които вече са почивали, с нетърпение чакам 20 най-сетне да изляза в отпуск за 2 седмици и дано успея да си почина.

Мери успяхте ли да видите бебчето? Ива радва ли се? Как реагира на новината?

Надявам се, ако организирате среща да мога и аз да се присъединяя, но засега август и септември са ми много заети.

Хубав ден!

# 23
  • Мнения: 4 242
Кпирам от другата отчетна:
"Първо да се похваля, всичко е наред с бебчето, отговаря си на седмиците перфектно. Спинкаше когато започна прегледа, но док го събуди, разгледа го добре, пусна и Доплера, чу се малкото влакче!   Прецени че няма нужда от ФМ, но ако искам да тичам във Варна (планирам едно гости на варненки скоро, много ще съм щастлива да пием по кафе в Морската) . Пола не видяхме, беше се излегнало човечето кротко на една страна и така и не се завъртя, сънено само помаха с ръчички и се прозя два пъти, а Ива изпадна в луд възторг, интересно че видя всичко и явно разбра, защото коментираше какво прави бебето , смя му се много и пляска с ръце.
Пусна ми изследвания, но вагинален преглед, цито и бактерии ще търсим другия месец, не знам защо чак тогава.
Скара ми се че съм качила много (+4 кг съм), според него до 4 месец не трябвало нищо да се качва. Аз си знам че щом кръвната маса се увеличава с 25%  значи и теглото ще нарасне (или се оправдавам така да ми е спокойно). Важното е че се чувствам прекрасно! Имаме снимка и ще я кача скоро, но е само на главата и малка част от гърдите, голямо е човечето вече 
Разбира се има и проблем, имам някакъв оромен кръвоносен съд на (май върху каза док) плацентата, значи както се виждаше гладка, изведнъж огромна бабуна, случвало се много рядко, през бременността не било опасно, но при раждането да, възможна голяма кръвозагуба за мен и детето. А планирах едно хубаво нормално раждане, без почти никаква намеса, дано Бог помогне да стане!"

Та май тия дни ше тичам до София мацки на един хубав диоагностичен преглед, който надникне тук може и да се видим на среща на по кафе.

# 24
  • Мнения: 7 430
Честит празник на всички вас, носещи името Мария!
Да сте живи и здрави и Бог да ви закриля!

# 25
  • Мнения: 4 242
Благодаря Диди!  Hug
 И от мен честито на съименничките, да им е свято името и със здраве да си го носят!   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 3 880
Благодаря, Дидка!  bouquet
и от мен честито на другите момичета, макар и на патерици!

вчера Ники беше в луд възторг и на всеки срещнат казваше "Мама има плязник"Simple Smile

# 27
  • Мнения: 10 758
Божкееее, колко съм застреляна ooooh!
Мимчета, да сте живи и здрави Heart Eyes Hug

# 28
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря на всички за пожеланията. По разбираеми причини се включвам едва сега да благодаря. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 25
здарвейте,мами!Ще приемете ли един нов член към вашето голямо семейство?

Общи условия

Активация на акаунт