НоеМВРийчЕто поРАСНА, всИчКО вече МУ е ясНО!

  • 23 309
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 430

Много са сладки двамцата на тези шезлонги...а Любо какъв е мафиОТ Sunglasses
...а това обзавеждане бяло - черното къде е newsm78

Видях снимката с Лунката и Рени и съм много сърдита Crossing Arms
ако бях разбрала по-рано - щях да дойда поне за половин час...ама от тях никой не ми звънна Sad

А и Монда ли видях newsm78

...и ти ми липсваш - иска ми се да дойдем до София, но кога ли ще стане това Confused
Пиши ми на скайп ..

# 61
  • Мнения: 10 758

Много са сладки двамцата на тези шезлонги...а Любо какъв е мафиОТ Sunglasses
...а това обзавеждане бяло - черното къде е newsm78

Видях снимката с Лунката и Рени и съм много сърдита Crossing Arms
ако бях разбрала по-рано - щях да дойда поне за половин час...ама от тях никой не ми звънна Sad

А и Монда ли видях newsm78

...и ти ми липсваш - иска ми се да дойдем до София, но кога ли ще стане това Confused
Пиши ми на скайп ..

Това е Тотали романтик на Кабакум.Монда ни заведе.Мондето е супер, две вечери ни развежда из Варна Heart Eyes
Диденце, не ми се сърди, мислех че на връщане ще минем през Сливен.Питай Миро колко пъти звънях, и той каза, че ти е изключен тела CryОбадих се на Ренката и после на Луна.

# 62
  • София
  • Мнения: 754
Ухааа, колко готско - раздвижихме се  Joy Само така  Peace
Аз снощи рекох да видя до кои снимки съм качила в сайта и като гледам ... ми то почти нищо не се е няма от предходното ми каване на снимки, само има-няма 30-на нови снимки, а бяха бая  newsm78 Сигурна съм, че се бяха качили успешно, щото ги показвах в работата, а сега ги няма. А да не говорим, че сега и сайта не се зарежда. Какво става с това БГ Фото, напоследък е много куцо. Тук ми е удобно, че си зареждам снимките, а не ги качавам една по една, но ако продължава така, май и аз ще сменям сайта. Както и да е, като съм готова ще ви пусна линкче.

Меринка, сега смятам да съм по-редовна с писането Wink Ти също много ми липсваш ... тук си бяхме на една ръка разстояние  Cry

Иве (бари), мерси за комплиментите  Grinning Как мина първия ден в градината? Али как приема това ново мероприятие? Не се притеснявай, ще видиш, че всичко ще бъде наред Simple Smile А я кажи как е в Свищов, предполагам сте били там? Имахме намерение да направим една разходка до там с половинката, но нещо ни пропаднаха намеренията, както и за много други неща не остана време. Давай снимки да гледаме Wink

Сватя, все се каня да ти пиша, че много ми харесваш с новата коса (чета и други темички из форума, макар да не пиша) Simple Smile Аз много те харесвам с червена коса и ти отива определено - абе огИн  Grinning Радвам се, че Ивчо се радва на жабата, поне да съм спокойна, че му е харесала  Grinning Ама и той какъв младеж е станал - хубавец Simple Smile Много да го нацелуваш от нас с Лори  Heart Eyes Маги също бая е пораснала, вече си е девойка Simple Smile А така ли ми се струва или косичката й е изсветляла? Подготвихте ли се за училище? Ми така е - едните на градина, други на училище Wink

Диденце, честити ви рибки на вас, сигурно е голям кеф сега за децата Simple Smile Мен също ми е много мерак да вземем някакво животинче на Лори ... мислех си за папагалчета, но си е занимавка, а и докато не си се установим у нас си, нещо ми минава мерака. Ще видим де, има време Simple Smile Вие иначе как го карате - работа, къща?



# 63
  • Мнения: 4 242
Бари кажи как е Али с градината?
Иве храня се нормално душо, даже много плод тъпча, ама ген, тва е Grinning Пък и дреме ми, после нали го свалям всичките, какво толкова, сега ми е паднало да се поглезя Mr. Green Снимките са супер, децата чудни! Лек пубертет на Маги пожелавам, дано е спокойна! И гледам, гледам, викам си нищо бебешко не остана в дечковците ни, вече са толкова големи...  Sunglasses Жабчо е направо мъж! И не му позволявай да прекалява с цигарите! Naughty
Сели и аз се учудих колко малко снимки си качила, по принцип качваш по няколко страници Rolling Eyes Дано си спазиш обещанието! Naughty
Дид ние сме с котка, но направо си мисля да го махна Ива го тормози много, скубе и дърпа, тя преди не го забелязваше, а сега един садизъм, мъчно ми става направо.
Баткото се кротва по малко вече! Да ми е жив и здрав работи даже от месец в един дърводелски цех, правят мебели от ПВЧ и си изкарва парички, има си гадже от два месеца и е щастлив. Свикна тук и му е добре (за разлика от мен), има си компания и доста приятели, ходят по кръчми на салата с бира. Станал е грамаден мъж, ако го обхване обектива ще го снимам, не само е висок ами и маса има вече доста. Слава на Бога вижда се края на неговия пубертет! Praynig
Ако знаете само колко ми е  драго че темата пак се насели!  Hug

# 64
  • Мнения: 4 242
Забра'их да кажа че съм тъмно червена вече, от вчера Grinning Свиквам! Всички ме харесаха, само аз се гледам странно още Whistling

# 65
  • Мнения: 1 246
Моми4ета здравейте,

Мери, Алисия понася ужасно градината,в4ера как да е изкара до обяд,като я изведоха пла4е6е силно,беШе напикана. Казвала на у4ителките,те не я разбрали.....После не можа да се успокои доста време.
Каза,4е не й харесва и днес 6том я събудих запо4на да се моли да не я водя.Тази сутрин само аз си знам как я оставих там,така ме стиска6е,кре6те6е направо.
4увствам се ужасно,на косъм бях да я върна у дома.....
Не знам,измъ4ва се детето,утре мисля да вляза с нея и да остана малко докъто се успокои.Не знам как да постъпя.
Не смея да си мисля даже как Ще я оставям за целият ден,там не спят,как Ще издържи.
СЕли,да бяхме си в СвиЩов.Променил се е градът,Ще видиШ на снимките.

# 66
  • Мнения: 7 430
...Иве, трудно е, но ще свикнете и двете Hug И аз плачех даже повече от Вики, когато го оставяхме и Миро все ме обвиняваше...
За оставането - като бяхме още в Канада, възпитателката ми каза да не го правя и имаше право, понеже Али като види, че и ити си тм и ще остане с мисълта за това и на следващия ден, когато теб те няма - ще плаче още повече Peace

За това стискай малко зъби и си поплаквай само като си сама - да не я стресираш и нея Wink
Преодолява се този период, макар и с мъка Cry

...все ми се въртят тези думи из главата на една позната от болницата :Да имаш майка - майка да не си"

Целувам те и бъди силна Hug  bouquet

# 67
# 68
  • Мнения: 1 246
    Диде,дано си права,да свикнем и двете,заЩото ако продължи дълго.... CryПоне като я взех за обяд беШе спокойна,не се разплака като ме видя.
 Ето и от нас снимки,от Българиа,Барселона и Vielha.Ка4их ги най_ сетне.  http://family.webshots.com/album/560676674QPrFHm?start=0

# 69
  • Мнения: 181
Момичета здравейте,
радвам се на всички, които пишат отново!
Мери - целувки от нас!

Ние се завърнахме на 02.09 от 2-седмичното море и не стига, че Стефан изтри без да иска снимките от първата седмица на Златните, ами от няколко дена се опитвам да кача  някои в бгфото и резултатът е плачевен! Май успях да кача нещо - дано се виждат.

Прегръдки и усмивки за всички!

# 70
  • Мнения: 4 242
Бари наложително ли е да започваш работа Sad Според мен не бива чак толкова да страдат децата, явно нещо не е наред. И как няма да я разбират лелките, от това явно тя страда още повече. А после не се свиква, а просто се примиряват с положението, защото виждат че като страдат но нищо не се променя към по- добро и никой няма да им съчувства се научават да си пазят страданието въртре в себе си.
Ама че работа, много ми домъчня Confused
Отива да гледам снимки да се разсея Tired

Вили не ти се отваря линка мила!

# 71
  • Мнения: 1 246
Мери,не ми е наложително да работя,това е добре,но тук е задължително от три години да влизат в градината....друг им е манталитета.Дават децата 4етири месе4ни на ясла,бебета са оЩе.
Добре,заЩо другите деца влизат усмихнати в градината,не пла4ат,остават целият ден.Аз я вземам в 12.00,обядва у нас и спи ,в 15.00 я водя пак.Днес я водих,в4ера не съм.И след обяд пак пла4е като я оставям,за минути, но заплаква. И тук им е една системата Confused Confused нямат легла не спят за обяд....как издържат децата не знам.Взех я в 17.00,беШе спокойна и взе да ми разказва,4е играли на двора.Хубаво,4е живеем среЩу градината,само преси4аме и сме там.
Преди да заспи пак ми каза,4е не иска да ходи на градината,заЩо ме оставяШ там,ме пита Sad Cry

МНого е мъ4ително за нея и за мен. Не знам от кой да искам съвет и как да постъпя......а ако ми се налагаШе спеШно да работя....не знам.

А и друго се сетих,явно Али усеЩа ,4е съм притеснена,като я нося през улицата така ми бие сърцето като стигнем до входа на градината...треперя направо.У4ителката ми каза,4е трябва иаз да съм спокойна,за да е спокойно и детето....как да стане.

# 72
  • София
  • Мнения: 754
Айдеее, накачих всички снимки и са си бая наистина  Laughing Та на който му се гледа, да заповяда. Не пускам линк, щото са няколко албумите - новите, та да не пускам към всеки един поотделно. Може да видите и снимките от Рилските езера. Там изгорях като идиот на клин и чорапи, което се вижда после на снимките от морето. Абе бях като полезно изкопаемо, но имаше един индивид там ,който ме биеше по изкопаемост. Беше изгорял на боксери и след което беше решил да ходи на плаж по плувки. Това наистина изглеждаше много така ...

Иве, разгледах и ваште снимки и за пореден път се изумявам колко са ни пораснали дечицата Simple Smile Али е направо малка дама, много е пораснала и е станала още по-красива Simple Smile А Свищов наистина е променен, много ми се иска да го посетя. Знаеш ли, че ние смятахме точно в началото на август да ходим до Свищов, точно като сте били там. Ако знаех, че сте там, можеше и да се организираме нещо. Все пак Свищов не е чак толкова далеч от Ловеч (нали мъжа е от там), но явно ще остане за догодина, ако не изникне нещо друго до тогава Simple Smile
За градината и на мен ми стана много мъчно като го прочетох. Жалко е, че не я разбират Али, според мен това е големия проблем. Почти съм сигурна, че ако беше тук в БГ, щеше малко по-леко да мине приобщаването към градината. Пожелавам ви да се нормализират нещата бързо и да свикне детенце, че и на мен ми се свива сърцето като си помисля детенце да плаче Sad

Вили, браво за събитието при вас и особено на Иринка Simple Smile Голяма умничка си е тя, много да я нацелуваш  Heart Eyes Как сте иначе?

Таня, привет Simple Smile Като гледам и ти имаш като мен одисеи с БГ Фото Confused Абе успяла си да качиш няколко снимки и добре се вижда каква сладурана е Емката Simple Smile Ама и ти си мацка и половина там на плажа Wink Айде, действай с другите снимки Simple Smile

# 73
  • Мнения: 4 242
Вили видях с темата , честито и много ви се радвам колко естествено се получи всичко (не че съм се съмнявала) Heart Eyes. Много се радвам за вас наистина! И ние на там вървим ми се струва, ту веднъж на ден, ту 3-4 пъти, според настроенията и.
Бари не виждам снимките, излизат ми огромни и се вижда само една част от тях, а аз не знам как мога да си го оправя. Confused
Сели часове ви гледах, поне малко се почувствах по близо до вас! Heart Eyes
Таничка и вие сте прекрасни!   bouquet Децата са пораснали мноого!

# 74
  • Мнения: 7 430
Честит Имен ден на всичКи именници  bouquet
Любов и хармония им пожелаваме Peace Бъдете здрави Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт