Въпрос

  • 1 520
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 946
...понякога много ме боли по време на секс (не само по време на ову) Преди година лекар ми каза че нищо ми няма, ама и последния месец пак нещо ме боля....и това някак си ме притеснява.......

Според мен трябва да отидеш на някой друг лекар, онзи може да е сгрешил.. а и вече е минала година. Но мисля, че не би трябвало да имаш тези болки.
Иначе тестовете се случва и да сгрешат. Да, знам, че 3 отрицателни звучи убедително, но все пак с ходенето утре  на доктор ще разбереш дали си бременна, въпреки тестовете. Дано има бебе!  Praynig
Пиши тук какво е казал лекарят и много успех!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 49
Оххххх Sad, благодаря момичета за подкрепата и мненията ви, но току що си отмених часа при лекаря, защото току що ми дойде.........не знам какво да кажа.....толкова се надявах.....защо беше това голямо необичайно закъснение.................ох.......ами ако ми има нещо.........

Cameron и всички други не/чакащи М, стискам палци за вас след 9 месеца да гушкате бебенца, а за себе си от другия месец........

# 17
  • София
  • Мнения: 1 946
Въпреки че ти е дошло и не е бебе, не трябваше да отменяш часа, за да видиш все пак какво е, а и тези болки...  Thinking
Но ти най-добре знаеш как се чувстваш и преценяш сама.. все пак не помня къде бях чела следното "Ако се събудиш някоя сутрин и съвсем нищо не те боли, явно си мъртъв."

Стискам палци за много бебета, заченати през август.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт