ЖК в Шейново - кой ви изражда?

  • 4 345
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
Здравей.Иаз родих при Ковачева.Тя ме наблюдава през бременноста и реших,че при нея ще е по добре,защото е наясно с развитието на бременноста ми.Но си приготви парички,ако искаш да я ангажираш,иначе ако се случи да родиш,когато не е на смяна едва ли ще дойде.Така че разбери се с нея предварително,както знаеш малко е "цапната" в устата ако ме разбираш какво  искам да кажа,но иначе пък е много сърдечна-характер какво да правиш различни сме хората Simple Smile .На мен лично ми излезе 700 лв. и упойката отделно 100/всъщност равностойноста в евро/ Shocked .Но да ми е живо и здраво детенце все едно съм я почерпала за негово здраве  ylinfant  newsm07  cheers .

# 16
  • Мнения: 1 210
Ходих на косултация в Шейново. Повечето от посещенията съм попадала на Ковачева. 1-2 пъти на Георгиев. Последния път, когато отидох на консултация бях с много високо кръвно и веднага ме изстреля в родилното (1 седмица преди термина). Богословова ме прие, каза че на следващия ден ще предизвикат раждането. На другия ден, докато бях в предродилна мина Ковачева да види как вървят нещата. В крайна сметка Богословова ме изроди, но и д-р Георгиев се постара да ме успокоява. Не съм страдала от отношение.
Това е. Не съм плащала на никого нищо на ръка. На изписването свекървата реши да почерпи (домашна баница и винце) - но скромно и тя всичко даде на акушерките - така и така после всичко отива на общата маса.
Аз съм доволна и живот и здраве за следващото бебче пак така ще направя.

# 17
  • Мнения: 437
На мен ми препоръчаха горещо Нецов, бил завеждащ отделение.... Голям праз, все пак всички са лекари и са там, защото би трябвало да си разбират от работата?  Imp На Нецов тарифата била 300 Евро. Много негодувам срещу това да се поддаваме на изнудванията на лекарите Sad Мен ме притеснява единствено да не попадна при онзи арабина - Мишел.но също така.. толкова ли са извратели вече т.нар. лекари, че ако не си платиш изрично като поп, няма да ти обърнат нужното внимание и грижи?

# 18
  • Мнения: 5 228
Цитат на: Petinka
Цитат на: Lana
Цитат на: Petinka
Аз раждах при Чалманов секцио, но с уговорка (сиреч платено)! Нямам забележки:)

И как вървят цените, ако не е тайна?

Много пъти се е коментирал този въпрос-цените за секцио са между 300 и 400 Евро, зависи кой лекар избереш! Поне за Шейново.


Между 300 и 500 Евро по-точно.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 285
Аз точно като теб исках да проследят бременността ми в Шейново и да родя при лекар, който е запознат със случая.

Май всички се тълпят при Ковачева и аз реших да не съм при нея.

Повреме на консултациите говорих с д-р Славова - млада, висока с руса, къдрава коса. Тя винаги е била любезна с мен, но след уговорката ми обясняваше всичко подробно и беше много мила.

Даде ми телефон, казваше ми  кога е на смяна, за да не се разминем и да  ме наблюдава през цялото време.

С контракции и се обадих в 3 през нощта и тя дойде и ме прие.
Стоя до мен през цялото време и като се наложи секцио заради тоновете на бебето, ме оперира веднага.

Аз съм много доволна от всичко.

За избор на екип - 100лв.
На анестезиолог -100 лв.
на лекарката - почти наполовина от тарифите, които казват другите момичета.

Успех!

# 20
  • Germany
  • Мнения: 7 950
Аз раждах при Нецов, но не съм супер доволна... След това нямаше време за мен и нямаше кой елементарни неща да ми обясни, но... Важното е че всичко мина ок! Иначе тарифата е 250 - 300 евро, като не си ги е поискал директно а след като аз настоях да каже.

# 21
  • София
  • Мнения: 301
Аз също раждах в Шейново, но при д-р Румен Велев. Знам, че има доста противоречиви мнения за него и е включен в Черния списък, но аз съм изключително доволна от него като специалист! Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 808
Мили, момичета, благодарна съм ви за информацията която споделихте. Тя е наистина важна за тези, които им предстои раждане в Шейново  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 328
Цитат на: sunshine3
Цитат на: boyana
sunshine3, не сме се засекли, защото аз родих на 19 април!


Имах предвид Здравка Wink


За малко, родих на 14.03 Stuck Out Tongue

# 24
  • София
  • Мнения: 6 259
Моя приятелка роди със секцио на 18.03. в Шейново с уговорка. Заедно с раждането и отстраниха и миомата, която имаше и плати 500 лв. на лекаря + 100 лв. упойка + 100 лв. някакви по-специални конци. Имаше уговорка с д-р Велев, но тъй като него го изпратили в командировка, а се наложи спешно да я оперират я пое друг, но не помня името.
А аз съм решила да ходя без уговорка, дано не попадна на арабина - д-р Мишел, че само като го видя ме хваща страх.

# 25
  • Мнения: 3 932
Цитат на: Yana_a_n
Аз точно като теб исках да проследят бременността ми в Шейново и да родя при лекар, който е запознат със случая.

Повреме на консултациите говорих с д-р Славова - млада, висока с руса, къдрава коса. Тя винаги е била любезна с мен, но след уговорката ми обясняваше всичко подробно и беше много мила.

Даде ми телефон, казваше ми  кога е на смяна, за да не се разминем и да  ме наблюдава през цялото време.

С контракции и се обадих в 3 през нощта и тя дойде и ме прие.
Стоя до мен през цялото време и като се наложи секцио заради тоновете на бебето, ме оперира веднага.

Аз съм много доволна от всичко.

За избор на екип - 100лв.
На анестезиолог -100 лв.
на лекарката - почти наполовина от тарифите, които казват другите момичета.

Успех!


Ще си позволя да ти противореча с мнението си за др. Славова, раждах при нея по случайност-Др. Т. Димитров, с когото имах уговорка беше в чужбина:( Не мога да се оплача от липса на внимание, но след извършената от нея епизиотомия(не съм сигурна в правописа) ми се размина на косъм повторно срязване седмица след раждането.
Д-р Славова е най-младият специалист в Шейново, не казвам нищо лошо-и на мен ми беше много симпатична...

# 26
  • Мнения: 1 313
не мога да повярвам, че Велев е в черния списък.аз на този човек цял живот ще съм му благодарна, просто нямам думи да го нахваля.А и доколкото виждам единствения упрек е в това че искал пари, само за инфо да ви кажа , че лекарите вбургас хем пари искат,хем усакатяват.Горещо го препоръчвам на бъдещите майчета

# 27
  • София
  • Мнения: 4 578
Ох,момичета.Тук в квартала на една майка този др.Мишел е взел 1800 лв. #2gunfire.Тя казва,че е много доволна и ако искам веднага ще ме свърже с него #Crazy.Т.е. аз още не съм си  избрала лекар и продължавам да разпитвам , за някой от когото са доволни. и,разбира се ,с по-нормални цени(като за Бг) Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 313
1800!!!!!!!!!!!????????????????
не мога да повярвам!това вече си е обир

# 29
  • София
  • Мнения: 6 259
Моя приятелка роди със секцио на 18.03. в Шейново с уговорка. Заедно с раждането и отстраниха и миомата, която имаше и плати 500 лв. на лекаря + 100 лв. упойка + 100 лв. някакви по-специални конци. Имаше уговорка с д-р Велев, но тъй като него го изпратили в командировка, а се наложи спешно да я оперират я пое друг, но не помня името.
А аз съм решила да ходя без уговорка, дано не попадна на арабина - д-р Мишел, че само като го видя ме хваща страх.
Е, аз вече родих и то точно при д-р Мишел, от когото толкова се страхувах! И съм страшно доволна, момичета, никога не съм си мислела, че ще срещна такова мило отношение от някой лекар в България! Последния месец от бременността той ми я проследяваше и след това се уговорих с него за раждането. Уговорката ни беше за 100 лв. за епудуралната упойка и 100 лв. за касата, ако не е на смяна (но не се наложи тези вторите да ги плащам). Никакви други пари не ми е искал, а след като родих идваше да ме види, показа ми как да се цедя, погледна ми шевовете (че те не бяха никак малко), след това той ми свали конците, а сега 2 месеца след раждането пак при него ходя да лекувам една гъбична инфекция. И дори, за да не плащам ме вика в поликлиниката, в която работи, тъй като в Шейново не признават направления от личния лекар. Просто нямам думи, бях предубедена към него, а се оказа толкова свястен човек! yes yes

Общи условия

Активация на акаунт