Препоръчайте ми крем за крака(ходила)

  • 8 062
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Има специално, в тубичка е и пише " За крака ", около 1.20 струва. Има аромат на мента и камфор, много освежително и омекотяващо ми действа на стъпалата.

Благодаря   bouquet непременно ще го пробвам  Peace
Ползвала съм на Ейвън и наистина има ефект, но като спрях да се мажа и отново ми се появиха напуканите и грапави ходила Tired

# 16
  • Мнения: 14 490
в момента имам на рубела и съм много доволна. на ейвън наистина не стават, но това на талодерма го ползвах преди няколко години и беше страхотно. а струваше някакви стотинки тогава Peace

# 17
  • Мнения: 2 829
за крака ползвам крема на фирма биле-има го в няколко варианта ,2 лв е някъде и хич не е лош,същата работа върши и обикновения вазелин Peace
крем и педикюр---вършат чудеса Wink

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Благодаря на всички за отговорите, вече си набелязах някои продукти и ще пробвам.
А за педикюра ми е много сложно имам ужасен гъдел на краката и не мога да се справя с това. Опитвала съм 2 пъти и съм ставала от стола още в началото - не мога да издържа  Embarassed

# 19
  • на село
  • Мнения: 74
Летния сезон ходилата ми ставан доста сухи и грапави, но с обикновените кремове (боди милк и боди лосион) за тяло не помагат, някой ако може да сподели за някой по-специализиран продукт.
Може да се преповторя с изказването,но пробвай "Глизолид"-немски е ,направо е невероятен,поне за моите ходила.Почти всяка вечер ги мажа и обувам памучни чорапи,така до сутринта.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В момента ползвам крема за крака на Биотрейд:

Крем, предназначен за излющване и омекотяване на грубата и напукана кожа на петите, лактите и коленете. Комбинацията от хидратиращ комплекс и 25% уреа прави продукта високо ефективен.
Много съм доволна от кремчето на д-р Шол

Но, съм изумена и от ефекта на крема на Арома, по нищо не отстъпва на горните два:

Активни съставки:
ментол и камфор

Действие:
Омекотява кожата и предпазва петите от напукване.
Антибактериалното и антимикотично действие на активните съставки предотвратяват развитието на бактериите и гъбичките, причинители на неприятната миризма.
Ментолът и камфорът освежават и релаксират уморените крака и подобряват кръвоснабдяването на кожата
.
 


# 21
  • Мнения: 1 685
Подкрепям Милениказа кератолана и освен това на Талодерма има един специално за крака и пети-зелена туба 2.40 струва.

# 22
  • Мнения: 952
серията на Ейвън за педикюр е хубава,крема е приятен и лесен за нанасяне Peace

# 23
  • Мнения: 544
Аз съм доволна от крема за крака на Ейвън- омекотяващият PeaceВсяка вечер след като ги измия, случвало ми се е и да пропусна понякога мазането, но не е фатално

# 24
  • Мнения: 57
Крем за крака на Талодерма. Ще пробвам и емулсията за крака - Еудермол 10.Сигурно и от нея ще остана доволна, както от всичко което ползвам на тази марка. Peace

# 25
  • Мнения: 5 299
Saмо и единствено серията на Gehwol - професионална, и много качествена.

# 26
Еudermol 10 на Талодерма! При редовна употреба резултатите са перфектни!

 Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз ползвам едни кремчета на Фармаси,към които бях много скептично настроена в началото,но се оказаха страхотни.Много са евтини,а ефекта им е доста бърз.

Ето този ползвам:

Също и ексфолиращия,в синя опаковка.

# 28
  • Мнения: 493
На AVON има един пилингов,и един с кафе за крака.Ако искаш да ползваш само единият препоръчвам ти кафето Peace Peace Peace

# 29
  • Мнения: 5 539
На AVON има един пилингов,и един с кафе за крака.Ако искаш да ползваш само единият препоръчвам ти кафето Peace Peace Peace
И аз съм доволна от този с кафето Peace

Общи условия

Активация на акаунт