Кога го усещате бебчо?

  • 1 444
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
В началото 5-и месец. Ритници в истинския смисъл на думата, в края на 6мес  Wink

# 16
  • Мнения: 1 701
"Бълбукането" го усетих чак в 22-ра седмица, а шутовете - по-късно, но не помня кога...  newsm78

# 17
  • Мнения: 526
Още малко и ще ги почувстваш,спокойно Peace
В началото движенията не са толкова интензивни,аз едва сега започвам да усещам по-силно риткане(в 24 г.с. съм).

# 18
  • Мнения: 4 496
В средата на 4-ия я усещах като пърхане на пеперуда. Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 5 724
Аз усетих първи трепети чак в 20 седмица! Peace Успех и леко бременеене! Hug

# 20
  • Мнения: 5 391
И аз след дни влизам в 5-я, но още не съм усетила бебето.Май Simple SmileА уж казват, че торият път се случвало по-рано Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 288
В началото на 5ия месец

# 22
  • Мнения: 647
Нормално е да ги усетиш в 5-тия месец -началото , средата или края. Не се притеснявай!
"Бълбукането" го усетих чак в 22-ра седмица, а шутовете - по-късно, но не помня кога...  newsm78
А това бълбукане .... Mr. Green Mr. Green Mr. Green мъжа ми ме мислеше за луда като му го споделих  Mr. Green

# 23
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
И аз бях много притеснена, когато в 4ти месец лекарката ме попита дали усещам бебето. Не бях усетила нищо до тогава. След това към средата на 5ти месец започна да се усеща нещо като побутване, имаше движение. Сега съм почти в 7ми месец и всеки ден усещам моето малко съкровище, дали рита или просто ме побутва не мога да кажа, но баща му си умира от кеф. А аз обичам да усещам как мърда, защото знам че е добре.

# 24
  • SOFIA
  • Мнения: 158
Аз сьщо се притеснявах от рано , но  кам 5 1/2 мес. започнах да усещам и при 2-те бременности.

# 25
  • Мнения: 2 825
Доста осезаемо започнах да го усещам след средата на 5 месец  Peace

И при мен така, преди това беше като побутване или потупване отвътре

# 26
  • Мнения: 4 784
В началото на 5 месец плахо, към средата на същия - по-ясно и към края на 5 непогрешимо!

# 27
  • Мнения: 3 478
Ритниците ще ги усетиш малко по късно, има време Hug

 Peace

# 28
  • Мнения: 1 919
В началото на 5 месец плахо, към средата на същия - по-ясно и към края на 5 непогрешимо!
и при мен така

# 29
  • Мнения: 2 381
Към 5-ти месец.

Общи условия

Активация на акаунт