Къде в Бургас? - 3

  • 31 541
  • 306
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 917
Много благодаря!
Купихме от едно магазинче от уличката на "Кристалчето".

Тази улица има ли и друго име ?  Laughing

# 196
  • Мнения: 4 792
Момичета, имате ли представа по колко е входа на Аквапарка в Сл.бряг за деца и възрастни. Говоря за онзи най-стария...

# 197
  • Мнения: 364
Здравейте, мили мами  Grinning, бихте ли ми препоръчали някой свестен невролог, който да работи със здравна каса. Благодаря предварително

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
ОББ има вдясно от общината, като стоиш с лице към нея - там е централният клон.
Друг клон има в началото на републиканска откъм новата поща, оттам съм недоволна като обслужване.
Има и клон на Александровска по средата, пресечка с Александър велики или васил Априлов, не знам точно.
и в Метро!  Peace

# 199
  • Мнения: 5 713
ОББ има вдясно от общината, като стоиш с лице към нея - там е централният клон.
Друг клон има в началото на републиканска откъм новата поща, оттам съм недоволна като обслужване.
Има и клон на Александровска по средата, пресечка с Александър велики или васил Априлов, не знам точно.
и в Метро!  Peace
И в Технополис. Simple Smile

# 200
  • Мнения: 1 813
Здравейте, мили мами  Grinning, бихте ли ми препоръчали някой свестен невролог, който да работи със здравна каса. Благодаря предварително
Stop  Я по-добре си иди на частно.
От опит ти казвам.
Иначе може да пробваш при д-р Павлев,на 4-етаж в Окръжна болница.

# 201
  • Мнения: 201
Мимита не се сещам за друго място. Дано намериш

Много благодаря!
Купихме от едно магазинче от уличката на "Кристалчето".

Тази улица има ли и друго име ?  Laughing
ами не го знам, това е уличката на Бенетон, която излиза на църквата
Билетът за Аквапарка преди година беше 25 лв.

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мимита не се сещам за друго място. Дано намериш
...

Търсих вчера пак, но навсякъде ми казаха, че са имали преди такива комплекти, но сега вече нямат.


lina_d, къде е фирменият магазин на "Яна" и съответно предприятието?

# 203
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мимита, в Комлука се намира предприятието. Като пътуваш от центъра за "Меден Рудник" - спирката на 211 преди бензиностанция Шел. Фирменият магазин е в двора, охраната ще те упъти.

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мимита, в Комлука се намира предприятието. Като пътуваш от центъра за "Меден Рудник" - спирката на 211 преди бензиностанция Шел. Фирменият магазин е в двора, охраната ще те упъти.

Мерси, Goldie!

# 205
  • Мнения: 339
Билетите за Аквапарк са  по 25лв. и това лято, само за деца немога да ви кажа.   bouquet

# 206
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Мимита - за хавлиенете комплекти, сравнително наскоро бях видяла на Александровска от страната на Стоматологията в магазин за хавлиени изделия и спално бельо, малко ми убягва името  newsm78 ... но се намира веднага след пресечката с Пробуда ако идваш от Тройката ... Но цената на комплекта до колкото си спомням беше над 100  Rolling Eyes
Иначе може да погледнеш /ако все още не си ходила/ и в подлеза на Операта /има магазинче/ или на Пиротска близо до пресечката с Републиканска  Peace


Kasidy
- не знам дали не говориш за този Аквапарк http://www.aquapark.bg/ ... ако цените в страницата са актуални  newsm78 /влез в "За нас" и там има отдел цени  Peace/

# 207
  • Мнения: 4 792
Благодаря ви момич4та  bouquet

# 208
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Момичета, имате ли представа по колко е входа на Аквапарка в Сл.бряг за деца и възрастни. Говоря за онзи най-стария...
За възрастни 28лв, за деца от 90 см до 130 см-16лв.

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Здравейте, мили мами  Grinning, бихте ли ми препоръчали някой свестен невролог, който да работи със здравна каса. Благодаря предварително

Не мога да се сетя за такъв Thinking Д-р Русинов, тел. 533 888, не работи с ЗК.

Общи условия

Активация на акаунт