Къде в Бургас? - 3

  • 31 567
  • 306
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 577
Трябва да купя утре плувна шапка на баткото, че заминава на лагер, а неговата нещо е цепната. Откъде обаче???
/той досега от книжарницата в училище си е купувал, но нали е ваканция сега/

# 226
  • Мнения: 4 796
Магазин Феникс за рибата, който е срещу ДСК ( зад новия свободен ). Там има спортен магазин за обувки на Компас мисля се казваше. Продават плувни шапки  Peace

# 227
  • Мнения: 2 577
Kasidy , благодаря ти за бързия отговор    bouquet

аз пък там редовно му купувам гуменки и маратонки, но не съм ни виждала, ни питала Thinking утре ще проверя

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз шапка съм купувала от плувния басейн в парка на "Славейков". Мисля, че работят и в събота, поне до обяд.

# 229
  • Мнения: 9 914
търсят се червила на Лореал/някъде из центъра/ Simple Smile в Триа и Пиргос няма, в парфюмерията под стоматологията също.

# 230
  • Мнения: X
Тити, а защо не провериш в парфюмерията, която е срещу хотел "България"?
Другото място, за което се сещам е склад "Ванина" на Ботева.

# 231
  • Мнения: 9 914
защото ми беше далече и ме домързя да се завлека дотам Simple Smile а после забравих. Ще я имам предвид, както и Бонжур.

# 232
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
а на парфюмерията в базара на първия етаж -аз от там си пазаря и съм страшно доволна имайте в предвид че са започнали да внасят фалшива маркова козметика която продавачите копуват за 2лв. а продават за 20лв

# 233
  • Мнения: 9 914
кой е този базар?

# 234
  • Paris
  • Мнения: 1 727
търсят се червила на Лореал/някъде из центъра/ Simple Smile в Триа и Пиргос няма, в парфюмерията под стоматологията също.
Magazin Miko na Alexandrovska

# 235
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
ми този на два етажа най-стария дето входа му е срущу  клюкарското кафе на дупките.
Оф как обяснявам.

# 236
  • Мнения: 1 111
търсят се червила на Лореал/някъде из центъра/ Simple Smile в Триа и Пиргос няма, в парфюмерията под стоматологията също.
В Триа на третия етаж и "Стил" на Александровска.

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
търсят се червила на Лореал/някъде из центъра/ Simple Smile в Триа и Пиргос няма, в парфюмерията под стоматологията също.


В магазина за козметика на шървия етаж на Безистена, както и магазин Стил, отдясно на входа на Безистена. Също и Бонжур, маг. Мико, както вече са ти казали.

# 238
  • Мнения: 9 914
търсят се червила на Лореал/някъде из центъра/ Simple Smile в Триа и Пиргос няма, в парфюмерията под стоматологията също.
Magazin Miko na Alexandrovska

сигурна ли си? Там се предлага от Шанел нагоре и малко се надуват. Но ще погледна пак.

в Стил няма Лореал. Изобщо в много магазини има какво ли не на Лореал, а червила нъцки.
Благодаря на всички, ще погледна в магазините, които ми предложихте.

# 239
  • Мнения: 1 111
търсят се червила на Лореал/някъде из центъра/ Simple Smile в Триа и Пиргос няма, в парфюмерията под стоматологията също.
Magazin Miko na Alexandrovska

сигурна ли си? Там се предлага от Шанел нагоре и малко се надуват. Но ще погледна пак.

в Стил няма Лореал. Изобщо в много магазини има какво ли не на Лореал, а червила нъцки.
Благодаря на всички, ще погледна в магазините, които ми предложихте.

 
 Такава е политиката на Лореал и на другите козметични компании от този и по-висок клас- декоративната им козметика е само на стелажи/не важи само за спиралите/, а  имат също така и разни други изисквания.В Мико няма Лореал, там козметиката е от по-висок клас.

Общи условия

Активация на акаунт