Къде в Бургас? - 3

  • 31 544
  • 306
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Препоръчайте ми добър кардиолог за възрастен.
Трябва ми наистина много добър специалист!

Отзиви за д-р Конярова, с/у х-л Космос?
Питането ми е за ния, защото знам (може инфото вече да е старо), че само тя и д-р Каспарян имат апарат за ехо-кардиография.

Има ли такъв специалист в новата болница до "Оксиком"-а?

Действаща ли е вече клиниката на Чирков до Поморие?

# 166
  • Мнения: X
Препоръчайте ми добър кардиолог за възрастен.
Трябва ми наистина много добър специалист!


Д-р Ферфериева.
Кабинетът й е на "Гладстон", ама точно номера не знам. Rolling Eyes
На другите ти въпроси нямам отговор.
За баща ти ли?Как е той?

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Д-р Ферфериева.
Кабинетът й е на "Гладстон", ама точно номера не знам. Rolling Eyes
На другите ти въпроси нямам отговор.
За баща ти ли?Как е той?

Тя не е ли хомеопат newsm78

Да, за баща ми. Миналата седмица бяхме в Сф, за 07.08. беше назначена операцията, били му упойката и секунди преди за започнат операцията, кръвното му паднало на 70/40 и пулс 140. Два дена го наблюдаваха, докато се стабилизира и се прибрахме. Оказа се, че има проблеми със сърцето, за който неговия кардиолог в Бс не е споменавал.
Доктора, каза (извини се, колкото и грозно да звучи): "По добре, куц и жив, от колкото опериран и умрял".
Не ми се мисли, какво би се случило Tired

# 168
  • Мнения: X
Хомеопат е, но и кардиолог.
Може някой да ти предложи друг лекар.
Аз се сетих за тази. Доколкото съм чувала доволни са от нея хората.

Дано по-скоро разрешите проблемите около здравето на баща ти.
И пак повтарям, че ако се наложи кръводаряване в Бургас -свиркай.

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Ах, ясно. Да, чувала съм добри отзиви за ния като хомеопат, не знаех, че е и кариолог.


Дано по-скоро разрешите проблемите около здравето на баща ти.
И пак повтарям, че ако се наложи кръводаряване в Бургас -свиркай.

Дано, благодаря ти  bouquet

# 170
Здравейте! И аз имам едно питане- къде има магазин за хавлиени халати за баня,но на по сносни цени, че видях едни за по 70 лв., а ми се струва много?
Благодаря  Hug
Ами има едно място до търговската гимназия, моя от там го взех, струваше между 25 и 30 лв. , хубава е материята...

Сега се сетих, че има и един склад в близост до Билла, където също са на тази цена и са на "Яна"- оттам пък купихме на майка ми...

# 171
  • Мнения: 687
Препоръчайте ми добър кардиолог за възрастен.
Трябва ми наистина много добър специалист!
Миленика, аз преди време ти бях писала за перипетиите на свекърва ми с бургаските кардиолози. Тя като цяло се доверява единствено на Конярова. Но "наистина много добър специалист" в Бургас просто няма.... за съжаление.
Все пак, ако трябва да избирате между бургаските, отидете при Конярова.
За Ферфериева имам лични впечатления, но като хомеопат. Като кардиолог нищо не мога да кажа. Ако баща ти е склонен да опита с хомеопатия, без колебание отивайте при нея.

ПС За кръводаряване и аз съм на линия по всяко време.

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ако баща ти е склонен да опита с хомеопатия, без колебание отивайте при нея.


Баща ми е много твърдоглав и не знам как да му променя "здравословното" мисленето на стари години.
Той слуша и възприема избирателно лекарските съвети.

# 173
  • Мнения: 5 539
За кардиолог бих ти препоръчала д-р Домусчиев. Работи в поликлиниката срещу Космос.
Разполага и с добра техника.

# 174
  • Мнения: 201
Много благодаря!
Купихме от едно магазинче от уличката на "Кристалчето". Търсих комплект за подарък за сватба, и там намерихме точно такова. Дано го харесат.

# 175
  • София
  • Мнения: 334
Здравейте! Simple Smile
Да се запиша и аз! Simple Smile

Видях коментарите ви за маникюристката Лили, предстои ми сватба и ме зарибихте да я пробвам. Не съм от Буграс и нямам идея къде какво!
Та по този повод искам да ви питам къде тук има лазерна епилация, цени и мнения, ако някоя от вас има такава инф-я! Simple Smile

Предварително блг! Simple Smile

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Някоя от вас да знае от къде мога да купя тенджера за спагети. Трябва да  е висока и тясна, обясних ли добре? Внушила съм си,че ми трябва такава и край.....Самонавивам се, но какво да правя. atworkЧовек без работа.

# 177
  • Мнения: 20
и аз търся за спагети ама ако може да в два размера и да има дупки на половината от капака за изцеждане на водата, че ми писна с тия цедки и гевгири...

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Много благодаря!
Купихме от едно магазинче от уличката на "Кристалчето". Търсих комплект за подарък за сватба, и там намерихме точно такова. Дано го харесат.


Би ли казала какво точно съдържа комплекта за сватба? И цена, ако може!

# 179
  • Мнения: 20
irina_a 
и аз не съм от тук, но вече 7 години живея  в Бургас.
За разкрасяване за сватбата мисля, че това ще ти свърши много работа
Аз посещавам един салон за красота който се казва Beauty Gallery.
Салона изглежда много скъпарски, но не е така. Има най-добрия и най-новия апарат за фотоепилация в града. работи със страхотна козметика. Има маникюристка, която е страхотна, а какъв педикюр прави....удоволствието е несравнимо.
За справка цената на маникюра е 12 лв, а на педикюра - 25.
За фотоепилацията си спомням цената само за мишниците - 30 лв. за всяка. Парна баня с почистване на лицето - 25 лв. Много е чисто, направо стерилно Laughing
Нищо не ти пречи да провериш.
Салона се намира на ъгъла на бул.Демокрация и ул. Гурко. Срещу строежа от страната на поликлиниката зад спирката на някакви автобуси. Имам телефона само на маникюристката, но можеш и на нея да звънеш за по-точни координати. 0883339427 Кръстина
Дано да съм ти помогнала.

Общи условия

Активация на акаунт