Жега Хасковлийчето мори, търсиме прохлада, но уви

  • 17 307
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Хасково
  • Мнения: 726
 
  Нашата почивка се отложи за септември, защото мама се завърна на работа Sad.

 
кой гледа децата...и как се чувстваш

# 76
  • Мнения: 115
кой гледа децата...и как се чувстваш
      Тони, не ме питай как се чувствам след четири години майчинство. Ужасно ми е мъчно за тях и виждам, че и на тях им липсвам, но..........
Сега ги гледа баба им. Справя се чудесно, за моя изненада, защото досега не се е случвало да гледа и двамата едновременно. От септември тръгват на ясла и градина. Надявам се да се адаптират лесно.

# 77
  • Мнения: 2 631
Яна, горе главата!  Peace Та и работата нали е и заради децата. И с градините ще се справят - бъди уверена! Положителното ти отношение към промяната е много важно, т.к. децата го усещат и така още по-лесно се адаптират. И споделяй с нас, че липсваш! Heart Eyes
На коя ясла се спряхте, че и дъщеря ми това я чака, но на пролет. Mr. Green

Били, страхотни снимки! Къде бяхте на планина?

# 78
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИЛИ! Heart Eyes
ДА Е ЗДРАВО, ЩАСТЛИВО И МНОГО ОБИЧАНО ДЕТЕ!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК С МНОГО ПОДАРЪЦИ!

 Hug



ЧЕСТИТА РОЖДЕННИЧКА НА МАМА ТОНИЧКА!
 Hug

# 79
  • Хасково
  • Мнения: 726
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН на Вили!
Да расте здрава и усмихната, много да радва мама Тони и тати!

# 80
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Тони4ка,

честита ти рожденничка   bouquet Да расте весело, здраво и усмихнато дете!


Ох мами,
да Ви се оплача  Confused Два дена се чувствам супер зле. Тежест в корема, гади ми се, повдига ми се, не мога да повърна. Температура нямам. Пада ми кръвното  Confused Снощи едва изкарах вечерта. Посред нощите ставахме  Confused Кръвно 80/50, че може и по-ниско да беше Cry

И още нещо: моля, нека мамите на момиченцата да погледнат тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=71085.0

За съжаление установих, че и при нас се е получило  Sad Слава богу вече отстранихме проблема Sad

# 81
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ЧЕСТИТА РОЖДЕННИЧКА НА МАМА ТОНИЧКА! smile3525 newsm59  Gift  party023  bigdance2 smile3509 bdbaloni да я затрупате с целувки и подаръци!

Mopsy отивай на лекар...защо чакаш два дни!?

# 82
  • Мнения: 239
Честита рожденничка, да бъде жива, здрава и щастлива! newsm59

Mopsy, отивай на лекар, че да не стане сериозно. Envia, малечко ходи в 8-ма ясла и сме много доволни.

# 83
  • Мнения: 983
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАЛКАТА РОЖДЕННИЧКА!

Щастливо детство, много подаръци и само слънчеви дни smile3510

# 84
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Да ти е жива и здрава рожденичката ,Тони -малкото Вилинце!  nbirthday  newsm67 Много да ви радва,да расте все тъка умна и добра !  Tada

# 85
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Лекар идва в къщи още в събота. Изписа ми куп хапчета, но уви  Confused Снощи наистина бях доста зле. Днес ми светна малко Tired

# 86
  • Мнения: 2 331
здравейте,мами!четох темата,посочена от Mopsy.Радвам се,че сте добре вече.страшничко звучи.
Соня има стомашно-чревен вирус.много ми е мъчно.а Митко само дяволии и глупости мисли,че сега нали разнасям сестра му постоянно с мен и се чувства пренебрегнат.пазете се,че педи казва,че в цяла Б-я е пламнал този вирус!
лек и здрав ден на всички!

# 87
  • хасково
  • Мнения: 107
                                                 

Честит втори рожден ден на малката принцеса Вили! Много усмивки и безгрижни детски игри!


Мопси, това ми звучи доста объркващо. Чакам с нетърпение да се събуди. Бързо оздравяване!

# 88
  • Мнения: 222
Тони4ка,
Честита ти рожденичка! Да ти е жива и здрава, много щастлива и лъчезарна, да ти носи само радост и много да се гордееш с нея!  

 smile3510

# 89
  • Мнения: 1 190
Момичета, благодаря за пожеланията Hug

Ето и една виртуална почерпка от нас:


 това за майките Grinning ,  а това за дечицата:




 Hug

Общи условия

Активация на акаунт