Сливен 14 - Лятото продължава все така горещо

  • 10 710
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 237
Хайде, лека и от мен, че след малко свършвам работа и от там ми започва работата newsm62

# 16
  • Мнения: 15 619
Хайде, лека и от мен, че след малко свършвам работа и от там ми започва работата newsm62
Ох, една и съще ни тресе.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 43
Охооооооооо нова тема!

Има и сладолед направо сте супер.............!! Мерси Ян Бибиян

Аз също излитам. Много целувцици на малките.

Мале кога бяхме на по 20?? newsm78


Дитка какво стана с хернията???


Чао усмивки

# 18
  • Мнения: 7 430
ДуЦКа на 20 съм Simple Smile айде вече наистина чао

...о раничко ти е  Peace
Изчакай поне 3-4-5-6-7 годинки и тогава.
Животът е пред теб с неговите прекрасни случки, преживявания и любови Wink

Ванче, ти пък колко си стара....изглеждаш ми на мой набор Hug

Нели, днес не можахме да отидем - дано утре имаме възможност Wink

Хайде лек следобед на всички  bouquet

# 19
  • Мнения: 525
Дидка аз изглеждам млада и се чуствам на 25,но това не ми пречи да съм реалист.
Големият ми син е на 15 и половина,а го родих на 22 и половина.

# 20
  • Мнения: 15 619
Добро утро!!!
Една хубава песен за събуждане... Heart Eyes
Кафе желаете ли????
Заповядайте!!!



И закуска...разбира се... 





Хапнете!!! После пак ще ви навестя. Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Сливен
  • Мнения: 197
Луна,каква е тази закуска?Ами фигурите...?Смилсе над мен.Лек ден на всичкиНие след малко излизаме да се насладим на хубавото време.

# 22
  • Мнения: 15 619
Луна,каква е тази закуска?Ами фигурите...?Смилсе над мен.Лек ден на всичкиНие след малко излизаме да се насладим на хубавото време.
За фигурата не бой се!!!!
Иди в Красива мама. там ще получиш сто диети. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 430
Добро утро....  bouquet

Лунке, мерсаж за закуската и кайВето newsm51

Еве, ти няма за какво да се притесняваш за фигурата си - много си си добре, ние да му мислим - слончетата   261uu

Ванче, много ми е интересно за сина ти - приятели ли сте и как се чувстваш ти с него newsm78
Питам, защото и при мен ще дойде този момент...и като, че ли отношението майка - син е по различно от майка - дъщеря
.....надявам се не съм много любопитна  smile3525

# 24
  • Мнения: 15 619
Е, определено майката и синът имат по-топла връзка....така ми се иска да е.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Чакам и аз включване от Ванчето. Laughing
Колкото до слонските работи, хич и не ми дреме, чудна закръглена физиономия съм си скопосала и мощна осанка и пусто, много ми ` ареса... smile3521 smile3521 Как не са ме откраднали досега, направо се чудя!!!! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 25
  • Мнения: 43
Добро утро!

Ние се излюпихме.

Много солидна закуска Лунче. И дори ти слушам поздрава за събуждане.Много успокояващо ми подейства.Ще се чуем по късно.

vanyia -  аз мисля че е важен духът а не тялото. Дори то та ни издава годините дуата е тази с която се гордеем.

Чао усмихнат и ползотворен ден на всички! Laughing

# 26
  • Сливен
  • Мнения: 382
Луне, как успя в 8 сутринта да скопосаш толкова много вкуснотии. Цяла нощ си ги пекла.
Ще си взема една розова петифурка, че да има и за останалите. И черно кафе за мен. Благодаря!

Добро утро!   bouquet

# 27
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро!
То вече май не е утро, но важното е да е добро!

Ванче и аз бавно и стремително вървя към твоите години (то почти съм на толкова, ама...). Но нали децата са малки и минавам още с другите майчета. Големия го родих като бях на 30 (без малко).
И от мен малко акъл за lilavetka smile3521  - имах време за всичко, и децата си дойдоха по реда. Доволна съм от развитието на нещата. 20 наистина са малко, децата заемат цялото ти време, освен ако нямаш някоя баба, като катето_евро.... Абе, къде е катето_евро? Laughing

# 28
  • Мнения: 36
добро утро и от мен  Hug аз за това ви казах че не бързам  - сега уча и работя и за дечица няма време, пък и мъж няма така че...

# 29
  • Мнения: 7 430
...я дай да те видим smile3533

Общи условия

Активация на акаунт