С повече търпение и усмивки,ше дочакаме декември всички!

  • 10 008
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 210
"-Добро утро, Йори!
 -Добро утро Пух Мечо, ако е добро утрото, в което се съмнявам"
Та тая сутрин аз съм точно с настроението на Йори Sad
Ужасно време! Смрачило се е, все едно се свечерява. Депресия отвсякъде. А нощта беше направо кошмарна! Имах чувството, че повече от половината гръмотевици над София попаднаха директно върху нашия блок. Токови удари имаше цяла нощ, алармите не спряха да пищят, детенце се гушеше разстроено при нас и изобщо - гняс! За капак на цялата красота, изобщо не мога да се отърва от побъркващо главоболие.
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган. Banghead Banghead Banghead
Дано денят ви е много по-добър от моя. Или поне по-слънчев.
Прощавайте, че така ви се оплаках  Confused

# 241
  • Мнения: 2 641
добро утро и от мен. днес времето е ужасно в София, къв е този дъжд  newsm78 бях се наканила днес да пообиколя кварталните магазини ама засега ще си седя в къщи и ще чакам да спре да вали.
Мойто домочадие замина в понеделник за моренцето и аз съм сама. вече нямам търпвние да си ги видя ама ще почакам още малко. добре че майка ми ще си дойде в петък или събота /ще я смени свекърва ми която като стана дума за море е първа писта, а иначе все работи и за 2.6 години не смогна да си вземе и един ден отпуска да погледа Ема - но да ходи на селото си отпуска има всяка година де/. така де изключвам тези 4 дена миналата седмица дето гледа Ема незнам какви бяха подбудите и.
няма с какво да се похваля. тези дни мяй имах някакви стягания като контракции та от вчера си увеличих магнезия на 3 пъти на ден и но шпа мисля да пия няколко дена.
приятен ден на всички и дано времето се оправи скоро

# 242
  • София
  • Мнения: 165
Не знам дали си въобрезявам, но от магнезия спря да моли коремче. И контракции получавам вече само като съм в колата- добре, че мъжът ми не чете сайта...- и то не всеки път.
За времето нищо няма да казвам. В нас е нощ и съм на лампа. До къде го докарахме. А на вън е толкова студено и мокро, че не мисля да мърдам от хралупата. Запасила съм се със всякакви неща за похапване Joy Едва сколасах да си харесам лятни дрешки за бременни - такива грозни неща има по магазините. До есенните още не съм стигнала. Е купих си едни много сладки дънки с платка - Но представятали си още са ми големи - като се има предвит че съм огромно коремче, като за края на шести месец  Wink

# 243
Здравейте, бърборани!И в Монтана времето е ужасно.Започнаха  да се сипят порои още от нощес.Но пък сега като спря дъждът мирише толкова свежо и е така прохладно.  Wear UmbrellaТака сладичко се наспах. smile3524Момичета не съм суеверна чак толкова но тук комшийските баби ми напълниха главата с глупости.Понеже имаме домашна котка и понякога се случва да и тегля по някой шут, та те ми казват,че нетрябвало да я ритам защото бебето ще се роди космато ShockedНали не вярвате натакива работи.Питам ви така за успокоение...

# 244
  • София
  • Мнения: 295
Тъй, тъй... днес явно всички ще се оплакваме от гадното време! Не съм спала заради тази буря!  #Cussing out Доплувах до офиса с почти 30 мин. закъснение и мокра от коленете надолу. Исках поне нови чорапи да си купя, ама магазина долу затворен! Преди малко ми мина идеята да се заключа в стаята, да си сваля панталона и да го просна някъде да се суши, а аз да се разхождам по гащи... Ако бях сама в офиса вече да съм го направила, ама... не става! Кажете поне мога ли някакво лекарство превантивно да изпия, че да не се разболея с тия мокри крака?  Cry

# 245
  • Мнения: 43
Здравейте, бърборани!И в Монтана времето е ужасно.Започнаха  да се сипят порои още от нощес.Но пък сега като спря дъждът мирише толкова свежо и е така прохладно.  Wear UmbrellaТака сладичко се наспах. smile3524Момичета не съм суеверна чак толкова но тук комшийските баби ми напълниха главата с глупости.Понеже имаме домашна котка и понякога се случва да и тегля по някой шут, та те ми казват,че нетрябвало да я ритам защото бебето ще се роди космато ShockedНали не вярвате натакива работи.Питам ви така за успокоение...

Те бабите си нямат друга работа!  #Cussing out Изобщо забрави за тия глупости, живеем в 21 век, няма място за бабини деветини!  Naughty

G-baby, може би едно парацетамолче няма да навреди  Peace

# 246
  • София
  • Мнения: 1 626
Привет и от мен!
Времето е ужасно депресиращо, хубавото е че е хладно. Сутринта от входа до колата, при положение че бях с чадър се намокрих цялата от кръста надолу. Ужасно силно валеше.

Скорпиа, защо няма да ходиш при Димитрова в четвъртък? Аз нямам търпение вече.

# 247
И аз така смятам,Мей.Но като бях бременна с дъщерята пътувахме с колата за едно близко село при приятелите ни и нещеш ли на пътя се изпречи една упорита овца.Запъна се и ни на пред ни назад.Мъжът ми страх го да я заобиколи да не я блъсне и аз вече бясна слизам и и тегля отзат един як ритник та побягна с пълна пара Mr. GreenТа като разказвах после пак същите предопреждения и да ви кажа Габи ми се роди с косми чак в ушите  #Crazyи сега по краката и гърба има нужда от епилация.Казха ми,че до пубертетеа това ще падне и намой приятелки децата са така ама знам ли... Tired

# 248
  • Мнения: 2 645
Добро утро,

хайде по ведро мамита  Hug - времето е страхотно  Peace - мрачно е но поне е хладно и може да се работи, мисли, въобще продуктивно е Simple Smile

Някоя от вас чела ли е нещо за пренаталното възпитание? Може ли да ми помогнете с малко инфо, моля? Баба Тонка като гледам се интересува, някой друг?

А какви книжки за бременни четете?
[/color[/b]]

# 249
Здравейте и от мен момичета...
и аз не спах почти цяла нощ, събудих се с главоболие и гадене, а като капак имам и някаква болка между гърдите Cry
добрах се до офиса на време, но мокра до кости...и не знам какво ми стана, но се разплаках...уплаших се ужасно и изпаднах в необяснима паника Cryвалеше пороен дъжд, чъдъра не ме пазеше изобщо, краката ми плуваха във вода...
Нещо имам чувството, че се връщам в началото на бременността, тогава бях в някаква криза две седмици, и почти непрекъснато ми се плачеше....
Сега се поуспокоих, прибрах се до вкъщи да се преоблека, но ме стресна реакцията ми сутринта...
G-Baby не съм сигурна, че можем да пием нещо, аз си направих чай от мента.....

# 250
Добро утро,

хайде по ведро мамита  Hug - времето е страхотно  Peace - мрачно е но поне е хладно и може да се работи, мисли, въобще продуктивно е Simple Smile

Някоя от вас чела ли е нещо за пренаталното възпитание? Може ли да ми помогнете с малко инфо, моля? Баба Тонка като гледам се интересува, някой друг?

А какви книжки за бременни четете?
[/color[/b]]
nivear, предполагам, че си открила този линк: http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=131, със сигурност има и литература по темата....
Аз лично си купих доста книжки ( та даже и мъжа ми си взе Simple Smile специално за бащите), но чета основно "Бременността седмица по седмица" от д-р Джейн Макдугъл, от същата поредица си взех и "Гимнастика за бременни"....

# 251
  • Мнения: 43
 larisa,  нали не вярваш, че това се дължи на факта, че си ритнала някаква си овца?!?! Чисто приятелски съвет- вземи се в ръце и спри да обръщаш внимание на такива глупости!  Hug Това дали детето ще се роди русо, черно, с коса или без, дали ще реве много или ще му порастнат криви зъбите- това няма нищо общо със суеверията. Нали знаеш, че децата наследяват черти, особености и характер не само от родителите, но и от баби, дядовци, лели и т.н. Недей така, моля ти се! Ако седнеш и се поровиш из форума, ще прочетеш какви ли не писания по въпроса със суеверията и нямаш си представа на какви абсурди ще попаднеш. Аз съм била шокирана просто и съм се чудила да плача ли, да се смея ли... То не е рязане на гръбчето на бебенцето с нож, то не са конци, мъниста, то не е мазане с какви ли не гадости, сол във водата, "нечисти" жени, гости, рождени дни... мога до утре да ги изброявам, но няма, че чак ме хваща яд на такива несериозни изказвания! Така че се успокой, пращай ги тея бабушкери да си пасат и се стягай!  newsm51

Междудругото, незнам какви са тия баби, моята изобщо не е такава, вече плете терлички и страшно се радва, че ще има, живот и здраве, правнуче през зимата!

# 252
  • Мнения: 469
Добро утро и от мен сладурки!!

Абсолютни бабини деветини са това с подритването, Лариса, изобщо не им се връзвай! Simple Smile

Аз ставах през нощта да събирам чаршафи от простора като чух гръмотевиците и не съм спала и аз много. Но макар че е супер депресарско времето навън, поне е хладничко, малко да си починем от жегите! Simple Smile

Аз днес съм на ФМ при Димитрова, мисля че имаше и други момичета за днес но не се сещам кои бяхте, нали преди два месеца си запазихме часовете. Сигурно ще се засечем пред кабинета. Simple Smile Горещо се надявам всичко да е наред, че от един месец не са ме гледали и дано ми кажат днес пола, изгаряме вече от нетърпение! Simple Smile

Една приятелка ми даде книгата "Аз съм бременна" на Мари Дьолае и я отварям от време на време.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 626
Анима кажи моля те, как е минал прегледа при Димитрова, после. Аз съм утре при ния и да знам какво да очаквам.

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте.момичета!Тук в Бургас не е заваляло има променлива облачност!Да пишете какво е станало на прегледа при Димитрова!Що се отнася до прегледа мене ме прегледа за 10минути фетална за 10минути на 2 на 3!С първата бременност половин час ме преглежда.какво да ви кажа.като имим база за сравнение не съм много доволна от втория преглед!

Общи условия

Активация на акаунт