Какво ще стане ако намерите презерватив....

  • 5 330
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
И моя отговор го няма. Не бъркам по джобове. А ако бръкна, сигурно хич няма да ми направи впечетление. Твърде съм отвеяна, за да се занимавам с конспиративни теории.
Хех, сега се сетих, тя и майка ми не бъркаше по джобове, ама по едно време ме гледа два дена странно, та накрая изплю камъчето - намерила в якето ми упътване за тест за бременност Joy

# 16
Ще ми стане драго и приятно. Милото си мисли за мен като ходи по чуждо и ме пази от болести като ползва редовно презерватив. Ето това е мъж на място...
Това е и моят отговор.
Съвсем сериозно.

da, osobeno seriozno..napravo da ti padne shapkata.... #Crazy
ama da vi se sluchi na vas, pak da vidia dali shte ste tolkova seriozni.

# 17
Ще ми стане драго и приятно. Милото си мисли за мен като ходи по чуждо и ме пази от болести като ползва редовно презерватив. Ето това е мъж на място...
Това е и моят отговор.
Съвсем сериозно.

da, osobeno seriozno..napravo da ti padne shapkata.... #Crazy
ama da vi se sluchi na vas, pak da vidia dali shte ste tolkova seriozni.

ili puk moga da ti poviarvam ako si se omajvala po smetka...

# 18
  • Мнения: 6 993
Е, що бе, Лиске?
Мен примерно ми е все тая, ако мъжът ми спи с друга. Дала съм му разрешение. Ако реши да го направи - би било добре да бъде с презерватив.
П.С. Не  съм се омъжила по сметка. Ни сега, ни тогава имаме пукнат лев Mr. Green

# 19
  • Мнения: 22 439
Нормално е всеки уважаващ себе си мъж, както и жена да има поне един презерватив.

# 20
Е, що бе, Лиске?
Мен примерно ми е все тая, ако мъжът ми спи с друга. Дала съм му разрешение. Ако реши да го направи - би било добре да бъде с презерватив.

da be viarno, che nie jiveem v demokracia.. vseki sas svobodata si  #Crazy

# 21
  • Мнения: X
da, osobeno seriozno..napravo da ti padne shapkata.... #Crazy
ama da vi se sluchi na vas, pak da vidia dali shte ste tolkova seriozni.

Първо :не смятам, че съм длъжна да пояснявам на дребни душици като теб,но понеже съм великодушна-правя го.
Второ : искам да ти кажа, че мразя хора без капка въображение-като теб.Да си беше  напънал/а  мозъчните гънки  поне ник да си измислиш.

Трето: за твое сведение мъжът ми ВИНАГИ носи в себе си презерватив.Дори два.

Четвърто: не съм се омъжила по сметка.
О!Пето: тук се пише на кирилица!

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 12:37 от Анонимен

# 22
  • Мнения: 3 268
Веднъж без да му бъркам в джоба,презервативът сам изскочи.Бяхме заедно в колата,пътувахме някъде,той си бръкна в джоба на сакото да си извади слънчевите очила и заедно с тях изпадна презерватив,даже два.Без да го питам нищо,той ми даде напълно задоволителен отговор какво правят тези презервативи в джоба му и аз се направих,че вярвам.Повече не сме го обсъждали.

# 23
  • Мнения: 3 042
Ще го убия!  Mr. Green

# 24
da, osobeno seriozno..napravo da ti padne shapkata.... #Crazy
ama da vi se sluchi na vas, pak da vidia dali shte ste tolkova seriozni.

Първо :не смятам, че съм длъжна да пояснявам на дребни душици като теб.
Второ : искам да ти кажа, че мразя хора без капка въображение-като теб.Да си беше  напънал/а  мозъчните гънки  поне ник да си измислиш.

Трето: за твое сведение мъжът ми си носи в себе си ВИНАГИ презерватив.

ayyy ujas...ama to mnenieto nestiga che mnogo intersno a i umno otgore na vsichkoto..
i as mrazia takiva kato teb ,koito vse se mesiat tam kadeto ne im e rabota i kazvat na drugite kakvo da praviat.. ama kakvo da napravia.. hora razni kolkoto iskash..
a na teb umstvenia ti bagaj ne e ot mnogoto, edin chovek ne bi tragnal da se zaiajda , osobeno ako niakoi ne e na negovoto mnenie.  Laughing

# 25
  • Мнения: 6 993
Е, що бе, Лиске?
Мен примерно ми е все тая, ако мъжът ми спи с друга. Дала съм му разрешение. Ако реши да го направи - би било добре да бъде с презерватив.

da be viarno, che nie jiveem v demokracia.. vseki sas svobodata si  #Crazy
Да Wink Точно така Wink

# 26
  • Мнения: 3 715
Абе Лиске 2, ти да не би случайно да си намерила наистина презерватив в джоба на мъжа си, та си яханала така метлата?

# 27
  • Мнения: X
Liska 2,

вземи прочети малко книжки, за да се научиш да се изразяваш.Прочети и правилата на форума!
И тъй като по-умният отстъпва, просто млъквам!Ясно е защо!
Тя ,простотията ако ходеше по гората ,нямаше да има гори! Mr. Green

# 28
Абе Лиске 2, ти да не би случайно да си намерила наистина презерватив в джоба на мъжа си, та си яханала така метлата?

ne be jena, as ako nameria, dupe da mu e iako .-)).. prosto se uchudvam, kak moje na tolkova jeni da ne im dreme.. koeto sa men ne e normalno..tova sa men ne e obich..

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Веднъж без да му бъркам в джоба,презервативът сам изскочи.Бяхме заедно в колата,пътувахме някъде,той си бръкна в джоба на сакото да си извади слънчевите очила и заедно с тях изпадна презерватив,даже два.Без да го питам нищо,той ми даде напълно задоволителен отговор какво правят тези презервативи в джоба му и аз се направих,че вярвам.Повече не сме го обсъждали.
Браво Стефани. Аз не знам как бих реагирала иска ми се като теб, но съм адски избухлива .
Една девойка ми беше разказала как оправяла багажа на мъжа си за дълга командировка извън страната и в тоалетните му принадлежности САМА му сложила презерватив. След 2 седмица, когато мъжа и се прибрал тя подредила багажа и видяла, че презерватива го няма  :: Според мен мъжа и си е направил майтап с нея, но ми хареса. Между другото другата седмица, когато моя замине за Варна ще го направя същото .Умирам от любопитство какво ще се случи . Сигурна съм на 100% , че ще ми се обади да ме пита дали имам нещо общо с това

Общи условия

Активация на акаунт