Бял списък на лекари ,за проблемите на недоносени деца

  • 217 314
  • 176
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
д-р Добрева педиатър от Шейново
д-р Топов очна клиника на МА

# 16
  • София
  • Мнения: 679
Д-р Добрева от Шейново, погрижи се за племенницата ми Силвия родена 1.160гр, 40см, мъничето расте здраво и щастливо.

Благодаря!  bouquet

# 17
  • Мнения: 219
д-р Яръкова - неонатолог в Майчин дом, София (безкрайно мила и внимателна!)
Подкрепям с две ръце.

Доц. Огнян Бранков, детска хирургия Пирогов, проблеми с храносмилателната система, фимоза, хернии, белодробни заболявания и още много др. Да е жив и здрав. Голям лекар и в прекия, и в преносния смисъл на думата. Невероятно е да се види как този голям мъж се "разтапя" с мъниците, някои от които се побират в дланта му.

Д-р Драганов, ВМА, София, ортопед. Прави впечатление, когато добрия специалист е сърдечен и отзивчив към пациенти и родители.

# 18
  • Мнения: 4 053
...................

Доц. Огнян Бранков, детска хирургия Пирогов

дали е той   http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=5661  newsm78

# 19
  • Мнения: 219
Да, това е той.

# 20
  • Мнения: 174
Сигурно понеже е "на ти " с недоносените деца се опита да ми предизвика раждане 1 седмица преди термина!Цялата ми бременност протече супер нормално и безпроблемно, и накрая тоЙ искаше да ми предизвика разждане 1 седмица преди термина! Аз бях абсолютно против и тогава той си измисли медицински причини, понеже се усъмних в думите му отидох на преглед при друг лекар, оказа се че нямам никакви проблеми. Когато твърдо казах на Велев.че искам да си изчакам когато почна да си раждам-тогава, той каза че не може да чака, ЗАЩОТО ТРЪГВА НА МОРЕ И ЕДИН ВИД СИ ИСКА ПАРИТЕ!!!!!!!!!!!
Забравих да зпомена,че на последния преглед се опита така да се каже механично да предизвика или ускори раждането с адски болезнен преглед с два пъста ме разръчка с всичка сила да изтъни шийката на матката, оттогава до раждането не спря да ми тече кръв, за което ми взе 50 лв (в Шейново а в не кабинета си на Витошка), който бързо-бързо си мушна в джобчето.
ТА ЗА ДА НЕ СИ ИЗПУСНЕ 1000та ЛВ ИСКАШЕ ДА РОДЯ Ч СЕДМИЦА ПРЕДИ ТЕРМИНА, КАТО МИ ПРЕДИЗВИКА РАЖДАНЕ, КОЕТО НАЙ-ЧЕСТО ЗАВЪРШВА СЪС СЕКЦИО. АБЕ МНОГО СЕ ИЗЛОЖИ!!!!!!!!!

# 21
  • Мнения: 2 471
НЕ разбирам какъв е смисъла да дебнеш всяко мое изказване за Велев и да пишеш едно и също навсякъде. Не знам какъв е бил твоя случай, но за 100 тен път повтарям и пак ще го казвам - Велев е прекрасен човек, лекар и специалист. Ако не беше той, сега нямаше да имам детенце.  Случайно попаднах при него и не ми е взел 1 стотинка за секциото или за каквото и да било. Това е моя случай и при 2-ра бременност пак ще отида при него и няма да престана да го препоръчвам

# 22
  • Мнения: 486
Велев е добър хирург и диагностик, НО Е НЕВИЖДАНО КУРУМПИРАН! -това от опит

# 23
  • Мнения: 2 471
Може, не знам. Не съм му дала никакви пари.

# 24
  • Мнения: 242
Дали тук да не слагаме и координати - адреси и телефони за връзка с тези лекари  newsm78 мисля че ще е много полезно и удобно.

Подкрепям идеята и може да се направи обобщение на първа страница    bouquet   Редактирах си поста  Hug

д-р Яръкова /0888732830/- неонатолог в Майчин дом, София (безкрайно мила и внимателна!)
д-р Димитрова - завеждащ неонатологично отдение в Окръжна болница, Бургас
д-р Литвиненко /9524297/- неволог в клиника "Детско здраве", София
д-р Георгиев /0888450185/ - клиника по пластична хирургия "Нефертити", София
д-р Георгиева, доцент Христова -  Институт по педиатрия
д-р Топов /0888871089/ - очен лекар

В тази връзка да попитам дали някой има нр. на мобилен телефон на д-р Литвиненко  Praynig

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 11:18 от Ruxi

# 25
  • Мнения: 2 116

В тази връзка да попитам дали някой има нр. на мобилен телефон на д-р Литвиненко  Praynig


Заповядай! Тел на д-р Литвиненко е 0888 592015
служ. 02 952 38 40 вътр. 71 Неврологично отделение в Педиатрията   Hug

# 26
  • Мнения: 242

В тази връзка да попитам дали някой има нр. на мобилен телефон на д-р Литвиненко  Praynig


Заповядай! Тел на д-р Литвиненко е 0888 592015
служ. 02 952 38 40 вътр. 71 Неврологично отделение в Педиатрията   Hug

Безкрайно благодаря за експедитивния отговор  Heart Eyes Hug Hug

# 27
  • Мнения: 124
Доктор Минчева,завеждаща неонатологичното отделение на СМБАЛ"Иван Семетлийски"-Сливен. PeaceСтрахотен професионалист и човек!Господ здраве да й дава! Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 537
доцент Христова -  Институт по педиатрия, клиника по Неонатология
както и д-р Константинова и д-р Ралица Георгиева пак от там

д-р Галя Димитрова, детски офталмолог от Александровска болница, 952 3600, 0888 851 540

д-р Борислав Тонев, кинезитерапевт в поликлиниката на института по Педиатрия

# 29
  • Мнения: 4 053
.....................................ТА ЗА ДА НЕ СИ ИЗПУСНЕ 1000та ЛВ ИСКАШЕ ДА РОДЯ Ч СЕДМИЦА ПРЕДИ ТЕРМИНА, КАТО МИ ПРЕДИЗВИКА РАЖДАНЕ, КОЕТО НАЙ-ЧЕСТО ЗАВЪРШВА СЪС СЕКЦИО. АБЕ МНОГО СЕ ИЗЛОЖИ!!!!!!!!!


има си черен списък за мнението ти,
а тук,душа е белия   Stop

Общи условия

Активация на акаунт