Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 18

  • 10 526
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 558
И тук да кажа, че си получих поръчката от 30-ти юни. Значи все пак вагонът не е изчезнал във френските гори Laughing.
Изключително съм доволна от дрехите. В предишната тема обърках номера на сутиените, които получих - написах, че са ... и аз не помня какво написах, но обърках де - 90В са по френска номерация. Трябвало е да поръчам един номер по-големи. Много се ядосвам на себе си Confused
Радвам се,че си получила поръчката, обнадеждих се, че и нашите от 30.06 ще пристигнат  Praynig Колко кг беше колета и от къде го получи-от пощата или от митницата?

# 16
  • Мнения: 1 204
Е не, ще полудея вече.
Вчера поръчах тези маратонки за 45 Евро, а днес са 22.50   #Cussing out  #Cussing out   #Cussing out
леллеле найстина си е за ядосване  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 633
Здравейте, получих един от многото малки колети  Mr. Green (гледам да не привишават 2 кг, не ми се ходи до митница)


И едни шорти (46/48 за 2.75), май ще са му големи  (нямаше време да пробва) иначе изглеждат добре:
http://www.laredoute.fr/vente-boxer-short.aspx?productid=0490104 … t=1&hasprev=1

Момичета, какъв цвят е ficelle? Нещо, не мога да си го преведа ooooh!


ако са ви големи свиркай

# 18
  • Мнения: 4 202
Е не, ще полудея вече.
Вчера поръчах тези маратонки за 45 Евро, а днес са 22.50   #Cussing out  #Cussing out   #Cussing out
леллеле найстина си е за ядосване  Rolling Eyes

Цяла седмица им се кумя, ако бях изчакала още един ден, ама кой да знае  #Cussing out

# 19
  • Мнения: 870
Записвам се да следя новата тема, аз за сега чакам да дойде първата ми поръчка и после ще си поръчам още неща...

# 20
  • Мнения: 3 342
Добре, значи няма да ги пускам в Продавалника. Когато се прибера вкъщи, за всеки случай ще ги премеря, но просто е очевидно, че ще са ми малки. По принцип нося 80В, а тези май отговарят на 75В. Не знам защо съм се заблудила и съм ги поръчала всичките такива. Ще потърся да видя дали нещо се предлага още на сайта - ако не, когато намеря време, ще ги снимам.

Радвам се,че си получила поръчката, обнадеждих се, че и нашите от 30.06 ще пристигнат  Praynig Колко кг беше колета и от къде го получи-от пощата или от митницата?


По-малко от два килограма беше - от пощата.

# 21
  • Мнения: 5 622
Вчера си получих поръчаните преди няма и седмица покривки (ленени и страхотни!) и на мъжа ми късите гащи. Пак са му малко големи, но той така и не склонява да поръчаме 44, вместо 46, че да не му били малки(големите все пак може да ги носи с колан, докато малките, не стават..)

Всичко е много добро  bowuu

# 22
  • Мнения: 409
Smiling, благодаря за превода Hug

Цитат
И едни шорти (46/48 за 2.75), май ще са му големи  (нямаше време да пробва) иначе изглеждат добре:
http://www.laredoute.fr/vente-boxer-short.aspx?productid=0490104 … t=1&hasprev=1
ако са ви големи свиркай
Silvanapei Ще пиша Peace Да видим на Вас дали ще станат? newsm78

Момичета, понеже съм много "хитра" за малките пратки,  сега получих  hahaha известие от митницата за колет. От LaRedoute-a, са ми обединили пратките от 9-ти и 11-ти hahaha Явно, са си казали: "тази само работа ни създава с тези пратки през два дена, я да й направим обща пратка" Joy Мразя митници-и-и-и ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 555
Момичета, здравейте и аз да се запиша за първи път , вчера получих колета от 12.07 и днес пак направих поръчка, просто не мога да се въздържам  Embarassed но аз само за малкия поръчвам, защото за мен за сега няма смисъл  Grinning , но после живот и здраве ще обменяме опит относно страхотните дамски неща !
Поздрави   bouquet и дано на всички им дойдат поръчките и всичко да ви хареса !

# 24
  • Мнения: 3 211
Момичета, понеже съм много "хитра" за малките пратки,  сега получих  hahaha известие от митницата за колет. От LaRedoute-a, са ми обединили пратките от 9-ти и 11-ти hahaha Явно, са си казали: "тази само работа ни създава с тези пратки през два дена, я да й направим обща пратка" Joy Мразя митници-и-и-и ooooh!
а ще ти приспаднат едната доставка?

# 25
  • Мнения: 1 666
{Тони}, и аз се записвам за твоите сутиени!

# 26
  • Мнения: 409
Момичета, понеже съм много "хитра" за малките пратки,  сега получих  hahaha известие от митницата за колет. От LaRedoute-a, са ми обединили пратките от 9-ти и 11-ти hahaha Явно, са си казали: "тази само работа ни създава с тези пратки през два дена, я да й направим обща пратка" Joy Мразя митници-и-и-и ooooh!
а ще ти приспаднат едната доставка?

Да приспаднаха ги Shocked, преди малко поръчах пуловери за съпруга ми. Много ме изненадаха Rolling Eyes  Simple Smile

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 404
И аз се нареждам при очакващите от 11.07 и от 24.07.

# 28
  • Мнения: 3 342
Днес съм просто удивена от глупостта, която проявявам понякога - как не си поръчах един сутиен, различен размер. Мерих ги. Всички са ми тесни в подгръдната обиколка. И сега съм изпаднала в една чуденка - хем си ми харесват и не ми се дават, хем знам, че подгръдна обиколка няма как да намаля - и без това са само кокали Joy

Ето изнамерих снимки и линкове:

 
http://www.laredoute.fr/vente-soutien-gorge-forme-balconnet-a-ar … t=0&hasprev=0

 
http://www.laredoute.fr/vente-soutien-gorge-impromptu.aspx?produ … t=1&hasprev=1

 
http://www.laredoute.fr/vente-le-slip-dentelle-et-resille-sous-e … t=0&hasprev=1

Тези бикини пък са ми големи. Французите ми изпратили 36/38 вместо 34/36.
И сутиен имам към тази серия/има ли нужда да казвам, че ми е малък Embarassed/, на който вече няма картинка.

 
http://www.laredoute.fr/vente-le-soutien-gorge-a-armatures-just- … t=0&hasprev=0

Ако някой има интерес, да ми пише на лични. Не обещавам да ги продам, но ще си помисля.
Не знам обаче на какви цени съм ги платила - май бяха почти двойно по-ниски от сегашните. Имам разпечатка на потвърждението на поръчката и ще ги сравня.

# 29
  • Мнения: 651
Признавам ви честно, вече чакам с нетърпение да ликвидират разпродажбата, щото вече не се издържам Sick
Като дрогирана съм пред компютъра, 5-та поръчка пускам днес, всичките с по 25 артикула, след което утре заминаваме на море и се надявам като се върна всичко да е на бомбастични цени, щото иначе ще трябва да ходя на психиатър Joy Joy Joy...или да си дам кредитната карта в сейфа в офиса с писмена молба да не ми я връщат до следколедните намаления, ха-ха! Joy

От досегашните 4 поръчки, ми е пристигнала само 1, останалите 3+ тази дето ще я пусна след малко се надявам искрено да си ги намеря на 13-ти като се върна от море.... newsm78 Ако и дотогава ми ги няма тези от 5 и 12 Юли, явно ще трябва да ги отпиша....

Червена обувчице, благодаря ти за инфото за маратонките на адидас, искрено съжалаявам за по-високата цена на която си ги платила, ама така ще са ти още по-любими. Hug
Те ще са последната ми покупка и закривам сезона!
Дано! Joy

Общи условия

Активация на акаунт