Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 18

  • 10 555
  • 310
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 202

Митническата служителка каза, че буквално ги засипват ежедневно..


 hahaha

# 271
  • Мнения: 276
Къде мога да видя на обувките каква дължина е стелката.

# 272
  • Мнения: 1 952
Момичета, на ботушите има някаква опция по 25 евро, ама нещо трябва, карта ли, какво е, знаете ли?

# 273
  • Мнения: 4 426
Момичета няма ли кой да преведе моя мейл???

# 274
  • Мнения: 1 225
jullianna , може ли да видя панталона.
Аз съм едричка  Embarassed

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Момичета, на ботушите има някаква опция по 25 евро, ама нещо трябва, карта ли, какво е, знаете ли?
това е плащане на вноски,но важи само за Франция

# 276
  • Мнения: 1 952
Тоест 25 евро на месец?

# 277
  • Мнения: 119
mimoza, това се отнася за това, че ако искаш можеш да подариш на някого подарък, като му изпратиш нещо директно на адреса. В mode de livraison трябва да посочиш "J'offre cette commande cadeau" /че поръчваш дадения артикул като подарък за някого/. Известяват получателя чрез тел. обаждане или смс, като можеш към пакета да напишеш също и лично съобщение до човека, което те ще прикрепят към пакета   bouquet

# 278
  • Мнения: 4 426
Тина -много благодаря!   bouquet

# 279
  • Мнения: 119
Тина -много благодаря!   bouquet

За нищо  Flutter

# 280
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета получих си поръчката от 29.06., но съм доста разочарована. Това което съм си поръчала на мен ми е голямо, а за детето се повтарят с предната поръчка.

# 281
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета получих си поръчката от 29.06., но съм доста разочарована. Това което съм си поръчала на мен ми е голямо, а за детето се повтарят с предната поръчка.
как така се повтарят

# 282
# 283
# 284
  • Мнения: 119
Момичета получих си поръчката от 29.06., но съм доста разочарована. Това което съм си поръчала на мен ми е голямо, а за детето се повтарят с предната поръчка.
Страхотно, моята още я няма  Cry. Много жалко, толкова чакане и накрая така да стане. Аз също вече не помня какво поръчах  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт