Историята на моето забогатяване...................

  • 8 380
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не ми се пророкува, но ми се струва, че тази тема ще завърши с кавги и заключване. Защото засяга най-чувствителната тема в България- за парите.

А и освен това надали някой ще се признае, ако е забогатял чрез далавери, черен пазар и т.н. Всеки ще казва "с много бачкане". А която се е омъжила по сметка и така е забогатяла, че каже, че е "по любов".

# 16
  • Мнения: 804
Не ми се пророкува, но ми се струва, че тази тема ще завърши с кавги и заключване. Защото засяга най-чувствителната тема в България- за парите.

А и освен това надали някой ще се признае, ако е забогатял чрез далавери, черен пазар и т.н. Всеки ще казва "с много бачкане". А която се е омъжила по сметка и така е забогатяла, че каже, че е "по любов".
Оооо, бих споделила даже как става, ама го нямах този акъл на времето и все исках всичко да е както трябва. И сега, ако можех щях да направя далавера, ама то кранчето секна, вече кредитни милионери не се фабрикуват.

# 17
  • Мнения: 4 555
Интересна ми е темата. Много усилено се чудя тези дни с какъв бизнес да се захвана и не мога да се начудя  Thinking
За съжаление се съмнявам, че някой ще сподели нещо конкретно, освен общи работи, като стигат ни или не ни стигат парите и с много бачкане си позволяваме това-онова.

# 18
  • DE
  • Мнения: 967
Аз съм бедна.. от към пари!
А от към любов богата! И от към образование смятам да забогатея.
Айде поздравете ме, де!
Приеха ме за втори път.  Mr. Green

# 19
  • в Низината
  • Мнения: 705
Мимоза,  bouquet Честито!

# 20
# 21
  • Мнения: 2 254
Казвах и в друга тема,казвам си пак -  Тотото.

# 22
  • Мнения: 374
Намерих една ябълка. Излъсках я до блясък и я предложих на пазара.... Та от ябълка на ябълка...

Цитат
Като гледам има доста заможни форумци

Къде го гледаш това?
'
примерно:"препоръчайте ми часовник за подарък на сестра ми за около 1000 лв"..........
ако се поогледаш ще видиш и други такива

# 23
# 24
  • Мнения: 5 539
В момента могат да се правят пари от усвояването на еврофондовете. Но трябва да познаваш съответните хора.
Аз богата не съм станала, просто не ми стиска, иска се дупе.

# 25
  • Мнения: 799
Пфу, като видях заглавието, реших че най-накрая някоя дама ще издаде къде се намира пазара за богати, красиви и щедри мъже, пък то к'во стана - пак за работа се говори  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 3 839
Богати, красиви и щедри - трите в един човек не съм срещала. Всяко едно, или максимум две, поотделно може, ама в комбинация и трите, бая трудна мисия се очертава.

# 27
  • Мнения: 799
Хм, трудна. Траят си, егоистки  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 392
Трябва само да намериш подходящата ябълка, която да излъскаш... Mr. Green


И аз като теб ще "чакаля" в темата, па белким някой признае, как се забогатява...

# 29
  • Мнения: 154
Според мен формулата на успеха е "Да си увеличим приходите, а не да си ограничаваме разходите".
Дерзайте, и аз това правя  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт