Kak da kaja na horata da ne mi celuvat deteto

  • 1 702
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 397
И аз се притеснявам за същото-на майка ми няма проблем да й кажа,но тя винаги сама си се съобразява,на свекърва ми обаче ми е неудобно-мисля че ще се обиди,а все я целува по ръцете и напоследък започна по нослето,което хич не ми харесва!

# 16
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Aз си казах направо.
Не помня да съм си измисляла причини, казвах, че е малък, лапа си ръчичките, има микроби навсякъде и така...
Да не ти пука - това е твоето дете Hug

Никси е права  - това е твоето дете и ти трябва да казваш какво ще става с  него ! Говори направо и да не ти пука  Peace

# 17
  • Мнения: 7 716
Директно казвам и хич не ме интересува.

# 18
  • Мнения: 3 423
Казваш, че не ти е приятно детето ти
да бъде целувано от други хора. Точка.
В крайна сметка то трябва да знае, че
само мама и тате трябва да бъдат допускани
толкова близо. Има толкова много педофили
навсякъде, че детето трябва да ги отсява.

# 19
  • София
  • Мнения: 8 283
Aз си казах направо.
Не помня да съм си измисляла причини, казвах, че е малък, лапа си ръчичките, има микроби навсякъде и така...
Да не ти пука - това е твоето дете Hug

Подкрепям, това правя и аз

# 20
  • Мнения: 216
Накарахте ме да се замисля сериозно и сега ще ме е шубе а си целуна племеника( 6 м), ще трябва да говоря със сестра ми, тя също е притеснителна и не би си казала ако имаше против.  newsm78

# 21
  • Мнения: 750
Директно казвам и хич не ме интересува.
smile3521

# 22
  • Мнения: 3 634
Изобщо не си позволявам да целувам чужди деца. Докосвам бебетата само по крачето и то, ако е обуто с чорапи. По-големите ги галя по косата или по раменете. Така ме е възпитала майка ми и не ме интересува кой ще се засегне - моето бебе = моите правила.

# 23
  • Мнения: 804
Казваш, че не ти е приятно детето ти
да бъде целувано от други хора. Точка.
В крайна сметка то трябва да знае, че
само мама и тате трябва да бъдат допускани
толкова близо. Има толкова много педофили
навсякъде, че детето трябва да ги отсява.
Ами това е най-адекватното поведение.
Няма какво да се търсят извинения за това, че някой не иска да му плюнчат детето чужди и не дотам чужди хора. 
Да налиташ да целуваш бебе не е израз на любов, а на лошо възпитание.

# 24
  • Мнения: 1 425
Намажи го с много люто чили  Laughing
Като го целунат - няма да повторят  Laughing

Сериозно: И аз мисля че трябва да казваш директно. Детето е твое, ти решаваш какво момже и какво не. Особено ако е малко още.

# 25
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз си казвам направо ,не ми е приятно всеки да ми лигави децата Peace

# 26
  • Мнения: 1 163
Когато бяха малки и ние със съпруга ми много се дразнехме че всички ги целуват,той директно им го казваше.Сега вече бягат от врага

# 27
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Ами кажи,че не искаш и не позволяваш все още такива целувки по лицето,все пак ти си майката и решаваш кое да позволиш и кое не Peace.На мен също не ми е приятно да целуват дъщеря ми,давам само по краче или ръка

Общи условия

Активация на акаунт