По колко бижута си слагате?

  • 5 667
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 952
Никога, ама никога повече от 3 неща.
Обици, гривна, евентуално нещо на врата.
Ако има часовник, това позволява най- много още едно бижу +  халката.
И моля Ви се - само по 1 пръстен.

# 76
  • София
  • Мнения: 7 858
Без сребърни обеци не излизам. Другите аксесоари са ми според зависи.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 810
Последно време ми харесва да нося много бижута. От 1 години и половина не съм си сваляла златния ланец, от година златна гривна /и двете са масивни/, халката откакто ми е сложена НИКОГА не съм сваляла. Не нося часовник. Пръстените /освен халката/ в момента са 2, но варират според настроението.  Rolling Eyes За сметка на това не се обличам претруфено и бижутата общо взето са акцентът, така че не мисля, че дразнят.

# 78
  • Мнения: 2 039
Малко странно ми се вижда това "по колко",защото имам различни бижута за различни дрехи и нямам някакви,които да нося винаги и обезателно.Може би в ежедневието си нося обеци и висулка Сваровски(спортни),вечер обичам големи,стилни и забелязващи се бижута.Слагам само 1 пръстен,на лявата ръка на безименния пръст(или на средния),но голям,с камъни;чифт обеци в тон с пръстена,колие и това е.
Не харесвам тънки златни синджирчета с висулчици и тънки малки пръстенчета,по 4 на ръка  Sick

# 79
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Халка, годежен пръстен, часовник и обици, понякога и колие нещо дребно и нежничко. Не нося повече, защото ми се вижда претрупано.

# 80
  • Мнения: 3 456
Ами, зависи- нося и злато и сребро. Зависи с въпросните дрехи, как ми се струва по-добре, че стои. Кои точно бижута да сложа също преценям на момента- пак според дрехите, настроението.

# 81
  • Мнения: 1 339
Много рядко слагам някое бижу. Имам непоносимост към тях. В краен случай слагам обици ако има специален случай.
За бала се наложи да се накича. Неизбежно беше... Не знам как оцелях Wink
Докато избирах бижутата за малко да се задуша с едно перлено колие. Като го сложих веднага ми почервеня деколтето. Беше ужасно преживяване  Sad

# 82
  • Мнения: 1 317
Единственият пръстен, който нося и никога не свалям е халката ми, обеци, гривни и гердани слагам когато излизам вечер в допълнение към някой тоалет, иначе в къщи не мога да ги търпя  Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 2 381
Нося предимно злато и сребро. Други дрънкулки почти не.  Naughty Обеци, колие, гривна и пръстен - златни. Сребро - обеци и колие. Часовникът не го броя за бижу.

# 84
  • Мнения: 4 362
Нося сребро,имам колие на Тифани&Ко,със гривна ,пръстен и часовник

# 85
  • Мнения: 1 027
Само халката, защото съм  алергична към друг метал. От време на време и колие и други пръстени и гривни.

# 86
  • Мнения: 656
Не нося бижута. Никакви. Някак отвикнах.
И аз  Simple Smile

# 87
  • София, център
  • Мнения: 3 455
1-ва и 3-та опция, без часовник!

# 88
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Предимно сребро.
Пръстен и нещо на врата - задължително.
Гривни - много рядко. Обеци - според настроението.
Часовник не нося  Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 7 097
Халка, годежен пръстен, часовник тип бижу, понякога гривна, понякога ланец или колие /не винаги и ги сменям според тоалета и случая/, обици. Нося предимно злато, рядко сребро.

Общи условия

Активация на акаунт