Ясла в центъра на София

  • 1 275
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 493
Лио, на моята позната детето е в тази, която е по-близо до Патриарха. Каза че не е супер доволна, но условията са приемливи и директорката била свестна. Аз така или иначе ще трябва да отида да ще видя за какво става дума.
Искам да ви питам дават ли да надникнеш какво представлява яслата?  Rolling Eyes

я кажете нещо за тази до НДК?  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 2 534
Тази ясла на `Ралица`съм чувала от майки , че е хубава . Не съм разпитвала подробно , но отзивите като цяло са положителни.
Аз пък желая детето ми редовно да го извеждат дори и зимата , какво да предприема по въпроса ?!Май нищо не може да се направи , ама ще ги проверя аз тези неща , ще вдигна на бунт поне половината майки в яслата.

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
значи, много ви благодаря за отговорите, значи нямало шега.
но в моите представи, лично за мен е Недопустимо детето ми през Зимата да не излиза поне за 1-2 часа навън независимо от времето и климатичните условия.
затова така реагирах и не можех да повярвам първоначално.

през Зимата да не изведеш по обяд дете на разходка граничи с престъпление. т'ва е.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 493
Мда... И аз съм на мнение че трябва да излизат. Явно ще трябва да се ходи на ясли от следващата пролет.... а после като дойде следващата зима ненам какво ще се прави... Rolling Eyes
Аз също мисля, че децата трябва да излизат зимата. Засега не съм й спестявала разходки освен ако наистина не е много кофти и студено времето, но тя все още е бебе. Догодина може и в по-лоши дни да поизлизаме... знае ли човек... Sunglasses

# 19
  • Мнения: 6 315
В тези до НДК сме били сестра ми, аз и племеникът ми. Яслите имат голям двор. Нямам представа как и кога извеждат децата все още. Чисто е, жените които гледат дечицата са много приветливи и така Simple Smile.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 663
И аз съм била в яслата на Хр. Белчев и Н. Рилски, после на градина на Поптомов (сега е с някакво др. име) и после на у-ще в 127-мо Grinning

# 21
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: asa
градина на Поптомов (сега е с някакво др. име) и


ул. "Гладстон" е сега Rolling Eyes и аз съм била в тази Детска градина.
ходех с ужасно голямо нежелание и със сълзи на очи. Cry

# 22
  • Мнения: 811
Лио, за извеждането на дечковците.
Първо да спомена, че задължително си извеждам децата и в студ, и в сняг.
Но в яслата 15-20 деца - 2 лелки. Там е топло, две жени за колко време ще ги облекат всичките? И първите облечени няма ли да са тотално потни докато ги изведат?
През следващата зима с Малчо ще процедирам "дълго прибиране" от ясла  Grinning и готово. Дали ще го изведа в 12 или 16 часа не виждам особена разлика.
То и тази зима през деня го извежда жената, а след 17 и аз.
Та не е чак толкова фатално, че в яслите не ги извеждат  Simple Smile

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: dari
Та не е чак толкова фатално, че в яслите не ги извеждат  Simple Smile



ОК, ок. Simple Smile

ама аз няма да го проумея.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Liorena


ул. "Гладстон" е сега Rolling Eyes и аз съм била в тази Детска градина.
ходех с ужасно голямо нежелание и със сълзи на очи. Cry


Лио, защо така? Grinning
Аз и до сега като си гледам снимките изпадам в умиление. Само хубави спомени имам. Grinning

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: asa
Цитат на: Liorena


ул. "Гладстон" е сега Rolling Eyes и аз съм била в тази Детска градина.
ходех с ужасно голямо нежелание и със сълзи на очи. Cry


Лио, защо така? Grinning
Аз и до сега като си гледам снимките изпадам в умиление. Само хубави спомени имам. Grinning


ами хайде де, просто ми беше много противно да ходя.
всяка сутрин плачех на майка ми "отпиши ме, мамо, моля те".
ама това е било преди 100 години де.
и до ден днешен като мина оттам (а това е почти всеки ден )само неприятни спомени ми нахлуват.
както и да е. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 534
Цитат на: dari
Дали ще го изведа в 12 или 16 часа не виждам особена разлика.
quote]
Как да няма разлика , в 16ч зимата навън е вече сумрачно и `кучешки`студено .
И ние с бебе Поли все всеки ден навън , не е излизала само десетина дни тази зима . Само дето не се кали детето , четири пъти се разболява , но един път само беше на антибиотик . Вируси , какво да правиш !?

Общи условия

Активация на акаунт