2-годишно дете алкохолик!

  • 3 409
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 172
Нямам идея за кое семейство става въпрос, иначе до сега да съм ги дала на социалните или на който там се занимава с тези въпроси в нашата, така наречена държава.
Нашата така наречена държава сме самите ние, с нашите действия и бездействия. Докато само си разнасяме такива клюки по форумите и от приятелка на приятелка, нищо няма да се промени. Ако ти наистина искаше да уведомиш социалните, щеше да намериш нужната информация. Интересно е, че знаеш колко и какво пие детето, знаеш за какви минават родителите му, знаеш му възрастта, но  КОЕ е това дете не те е заинтересувало (нали приятелка ти го разказва, едва ли щеше да откаже да те информира за тази подробност).  Това е по-скоро чисто клюкарско поведение, а не загриженост към детето. Съжалявам, че съм толкова груба. Ядосвам се всеки път когато някой плюе държавата, криейки се зад несериозно оправдание защо точно той няма да свърши черната работа.

# 17
  • Мнения: 78


Нашата така наречена държава сме самите ние, с нашите действия и бездействия. Докато само си разнасяме такива клюки по форумите и от приятелка на приятелка, нищо няма да се промени. Ако ти наистина искаше да уведомиш социалните, щеше да намериш нужната информация. Интересно е, че знаеш колко и какво пие детето, знаеш за какви минават родителите му, знаеш му възрастта, но  КОЕ е това дете не те е заинтересувало (нали приятелка ти го разказва, едва ли щеше да откаже да те информира за тази подробност).  Това е по-скоро чисто клюкарско поведение, а не загриженост към детето. Съжалявам, че съм толкова груба. Ядосвам се всеки път когато някой плюе държавата, криейки се зад несериозно оправдание защо точно той няма да свърши черната работа.


Напълно подкрепям.
 Peace


# 18
  • Мнения: 3 715
Нямам идея за кое семейство става въпрос, иначе до сега да съм ги дала на социалните или на който там се занимава с тези въпроси в нашата, така наречена държава.
Нашата така наречена държава сме самите ние, с нашите действия и бездействия. Докато само си разнасяме такива клюки по форумите и от приятелка на приятелка, нищо няма да се промени. Ако ти наистина искаше да уведомиш социалните, щеше да намериш нужната информация. Интересно е, че знаеш колко и какво пие детето, знаеш за какви минават родителите му, знаеш му възрастта, но  КОЕ е това дете не те е заинтересувало (нали приятелка ти го разказва, едва ли щеше да откаже да те информира за тази подробност).  Това е по-скоро чисто клюкарско поведение, а не загриженост към детето. Съжалявам, че съм толкова груба. Ядосвам се всеки път когато някой плюе държавата, криейки се зад несериозно оправдание защо точно той няма да свърши черната работа.

Абсолютно съм съгласна

# 19
  • Мнения: 6 029
и за кво я пусна тая тема? ние какво да направим? ако не действаш и не направиш нещо ТИ... ние какво да направим? айде кажи ми?

# 20
  • Мнения: 663
Странна работа Shockedсигурна ли си ,че е истина.

# 21
  • Мнения: 2 821

Иначе познавам  две жени, на които от бебешка възраст им е давано по малко количество бира (знаем бирата има доста полезни съставки). Та въпросните жени са на по 40 и никога не са стъпвали в болница, заради лични здравословни проблеми.
това си е направо за рекламна кампания на бирата...стига с това кърмене Crossing Arms...ама-ха

# 22
  • Мнения: 218
най-вероятно историята да е доста преувеличена, може хлапето да си е потопило един -два пъти пръста в чашата, но чак пък толкова ... при такова пиене няма да е живо Shocked

# 23
  • Мнения: 374
Твоята приятелка може да преувеличава малко.
мхм

# 24
  • Мнения: 1 941
това си е направо за рекламна кампания на бирата...стига с това кърмене Crossing Arms...ама-ха
хахахах  Joy

# 25
  • Мнения: 2 013
Наблюдавала съм цели 3 даца и отношението им към алкохола. Никой никога не им е забранявал да топят пръсти - ами не им е вкусно. И бирата не им е вкусна. Да не говорим за ракията! Ако беше казала приятелката ти, че 2-годишно е изяло 5 шоколада един след друг - щях да повярвам някак. Макар и трудничко. 
Дълбоко съм убедена, че на 2-годишна възраст децата все още се хранят с това, което е необходимо за тялото им, вкусно им е, но не могат да прекаляват. И даже тактично обяснявам на разни майки на хлапетии на тази възраст, че не е нужно да го гонят с вилиците и лъжиците -нищо, че им се вижда слабичко - то си знае какво да яде и пие. Абсолютно не вярвам, че 2-годишно дете доброволно е изпило две ракии - те не са му вкусни, по никакъв начин, а и тялото му няма нужда от това.

Разбира се, възможно е да има някакъв вид пристрастяване, което е било заложено още във вътреутробното развитие - ако майката се е наливала яко по време на бременноста си newsm78 newsm78 newsm78
Но въпреки всичко не ми се вярва.

# 26
  • Мнения: 216
Моята първа братовчедка има дете на една година и три месеца.Почти всеки ден и дава да изпива една чаша с бира.Под чаша имам предвид тези където са за газирано(мисля,че са 200 гр.)Тя казва,че било полезно и нищо нямали да и стане,също така и дава пържено постоянно(кюфтета,картофи,кебапчета и др.),а бе всичко каквото си хапват и пият е и за детето.Днес просто вече ме уби като и даде да пие кола.Определено вече няма да излизам на разходка,защото ми иде да е хвана и незнам.. #2gunfire
Така,че не се учудвама и това да е истина.Те хора всякакви...
ако иска да дава ПОЛЕЗНО както си мисли- има п аптеките бирена мая, за про4истване, а за другите неща няма какво да се коментират- явно е недоглеждано това дете и наистина трябва да се сигнализират службите, за такъв тип родители, посъветвай я да направи изследване на 4ерния дроб на детето и да спре да му дава алкохол #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 27
  • Мнения: 728
Божеее...вече от всеки очаквам всичко... #Crazy
Хамави хора,"майки"....аман вече от такива...колкото искаш! Sick

# 28
Не може да е истина, не вярвай на всичко , което чуваш Stop

# 29

Общи условия

Активация на акаунт