Re: AVON само за представители - 14

  • 9 890
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 819
Благодаря за отговорите  Hug

Сега имам още един въпрос  newsm78
Понеже тотално се обърках с тези подаръци и кодове, да питам за К10 има ли да си посочим подарък или каквото там беше? И ако да какви са те и някои ако има кодовете им  Hug
Отново ви благодаря предварително  bouquet

# 256
  • Мнения: 448
Благодаря за отговорите  Hug

Сега имам още един въпрос  newsm78
Понеже тотално се обърках с тези подаръци и кодове, да питам за К10 има ли да си посочим подарък или каквото там беше? И ако да какви са те и някои ако има кодовете им  Hug
Отново ви благодаря предварително  bouquet
Поне аз нямам подаръци и кодове за тях!Единствено,ако пусна поръчкаде,ще получа спиралата и пудрата за активен представител,но за тях мисля,че няма кодове! newsm78

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
познайте, имам поръчани комплект бижута и ..... утре просто не зная как ще ги дам на колежката с каталога. Сега комплекта е с 10 лв по-евтин   ooooh! - Ейвън нещо е в грешка, но така клиенти не се печелят - 100% тази клиентка ще бъде загубена за мен и за всеки друг представител, такова прецакване  Close честно, вече имам най-сериозни намерения, вместо да съм най-добрия си клиент, да стана нечий друг най-добър клиент  Tired

# 258
  • Мнения: 8 476
Янче,кои бижута поръча?

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
и още нещо ....... ама не ми се разказва цялата сега, но днес Спиди ми донесоха поръчката в 21,30 /след като не ме откри на служебния адрес, където естествено не бях по това време/
Кажете, часовите зони за доставка спазват ли ви ги?

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
Еми, комплекта е Зести, не ги отворих, че нещо се притеснявам да не разваля опаковката и идея си нямам дали са хубави. Има нови кутийки, много са джиджини  Flutter

# 261
  • Мнения: 8 476
Лелееее,не ми говори за Спиди.
Нищо не спазват.Дойдоха в петък в 19.45 и ми дават кашона на друга представителка с моята фамилия.Развиках се,че не може така,а куриерът се опитва да ме убеди,че това е моят кашон.Оказаха се разменени кашони,чаках още 20 минути и дойдоха с моя.Бях готова да не го вземам,ако е отварян и да вдигна скандал,но колежката се беше усетила.И защо изобщо го е взела,като знае,че има малка поръчка,а моят кашон беше доста големичък.Побеснях от Спиди,цял следобяд ме вързаха да седя и чакам,кога ще се появят височайшите.Няма часови зони,няма нищо.

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 23:09 от Емия

# 262
  • Мнения: 8 476
Еми, комплекта е Зести, не ги отворих, че нещо се притеснявам да не разваля опаковката и идея си нямам дали са хубави. Има нови кутийки, много са джиджини  Flutter
Те кутийките хубави,ама съдържанието не винаги.Не го знам тоя комплект.Защо е по-евтин в новия, цели 10 лева????
Иначе и аз имах крем с бижута и ги харесах,но имаше и издънка с едно бижу,оказа се не толкова хубаво и то за моя приятелка.
Аз откога пиша за това прецакване на представителите,ама нейсе.
Нямаме никаква информация,насляпо работим и си разиграват коня на наш гръб.
Сега например искам да знам,колко ще струва новия парфюм в следващия каталог.Толкова ли е трудно,такава тайна ли е ,да му се невиди????Нали така по-добре мога да си планирам нещата.

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
 предния каталог бижутата /много тъпо ми звучи това "-тата" / бяха по отделно и излизаха за 27,80, ИЗЛИЗАХА ЗА ПЪРВИ ПЪТ. В този каталог са в комплект и са 16,90  Sick /уж имаме каталог в аванс, но аз категорично не давам да ми поръчват бижута и никога не им обръщам внимание на цените, а и тази ми бяха поръчани в последния момент и аз не можех да повярвам на късмета си че съм успяла в 11,45 да направя добавка и че не ми е фактурирана още поръчката  ooooh!

# 264
  • Мнения: 8 476
Аз днес им написах едно дъъългичко писъмце в сайта. По повод на всички проблеми около нашата неинформираност. И..познайте-натиснах изпрати и ме връща към-"По повод еди какви си проблеми се обръщайте към едикоя си секция "и  не иска и не иска да го изпрати. #Cussing out Така и нищо не стана.Според мен те  и не искат на научат нещо,просто ръководят раята. Докато не ги отсвирим дружно  и ще видим ,какво ще ядат! Защото аз мога да живея и без Ейвън и се занимавам все още от чист каприз с това, но те без нас не могат.

# 265
  • Мнения: 384
Аз за малко голяма простотия да сътворя...вместо 12 мостри, нащраках каталожните номера на червилата  ooooh!, добре,че се усетих   Praynig

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
няма го вече пулверизатора от лого продуктите - жалко, много е хубав и често го подарявах на клеинтки. Предната кампания си поръчах един, подозирах че може да не е в новите лого продукти, но все се надявах да е в инструментите за работа  Rolling Eyes

# 267
  • Мнения: 338
Аз днес им написах едно дъъългичко писъмце в сайта. По повод на всички проблеми около нашата неинформираност. И..познайте-натиснах изпрати и ме връща към-"По повод еди какви си проблеми се обръщайте към едикоя си секция "и  не иска и не иска да го изпрати. #Cussing out Така и нищо не стана.Според мен те  и не искат на научат нещо,просто ръководят раята. Докато не ги отсвирим дружно  и ще видим ,какво ще ядат! Защото аз мога да живея и без Ейвън и се занимавам все още от чист каприз с това, но те без нас не могат.
Съгласна съм,дайте да направим нещо по въпроса!  Peace Peace Peace

# 268
  • Мнения: 8 476
Ами измисляме едно протестно писмо,подписваме го тука и го пускаме.Съгласни?
Давайте идеи,какво да пишем?Набележете проблемите!

# 269
  • Мнения: 220
искам помощ. Кое от супер дълготрайните червила от стр.55 стои по естествено на устните. В смисъм не много фрапиращ цвят. Харесвам последни три цвята - но немога да преценя само от каталога. Някой дали може да обясни с думи цветовете. Знам,че е трудно,но ако сте ползвали от тях..моля ви.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт