Всеки ден ли ритат бебетата ви?

  • 8 811
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
всеки ден е различно

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Не я усещах всеки ден Peace

# 17
  • Мнения: 122
състоянието ти е напълно нормално.Има дни ,в които не се спират и дни ,в които просто си почиват повече,не се притеснявай излишно.Аз много се шашках и тичахме по видеозони често.Накрая на гинеколожката ми й писна и просто отказа да ме види-не можело да се гледа по три пъти месечно Blush Flutter newsm62 newsm62

# 18
  • Мнения: 22 433
Моята госпожица рита всеки ден, понякога чак ми омръзва. )))
Голямо подскачане, голямо чудо.
По-рано някой дни и аз не я усещах, но сега няма такова положение.

# 19
  • Мнения: 2 950
Сега, откакто съм ги усетила, всеки ден ме ритат много. Но Йоана беше много кротичка и имаше дни, в които не съм я усещала.

# 20
  • Мнения: 4 546
моя бебок е от кротките. вече всеки ден го усещам, в 27 г.с. мисля, че също всеки ден, но понякога ми се струваше, че цял ден не съм го усещала и чак като си легна го забелязвам. като съм права и вървя или правя нещо по-не го забелязвам

# 21
  • Мнения: 1 877
Общо взето всеки ден ги усещах,но в някои дни беше едва доловимо,а Дарин пък беше много кротък в корема (за разлика от сега) и понякога и аз се чудех там ли е?

# 22
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Да, всеки ден ритаха.

# 23
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
И моята беба риташе много силно,но имахме 2-3 дни в които не я усещах и съответно хукнах на лекар,оказа се,че проблеми няма,явно си е почивала Mr. GreenТакаче не се притеснявай толкова,плюс това при всеки е индивидуално!

# 24
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Има по-мързеливи бебета, а има и така да се каже неродени футболисти. Важното е, че го усещаш всеки ден било то и слабо. Моето риташе всеки ден, но е имало случаи почти да не напомня за себе си в дни, в които съм била непрекъснато в движение - успива се явно от люшкането и друсането. Най- мното ме риташе сутрин, като се размърдам в кревата и вечер, когато легна да спя. Нощем почти никога не ме е будил Whistling

п.с. Леле как ми липсват тези ртиничетааааа Crazy

# 25
  • Мнения: 262
Последните десетина дни почти всеки ден го усещам, но предполагам е индивидуално при всеки. Аз например първоначално много късно усетих ритничетата. Сега вече даже ме тормози  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 928
Нашият юнак също не беше от ритливите. А колкото повече растеше, толкова по-кротък ставаше. Сигурно му е ставало тесничко  Joy
Не се притеснявай  Peace
Леко бременеене  Wink

# 27
  • Мнения: 343
Не се претеснявай аз съм също като теб  а нашият е момче но е много кротко
в началото се претеснявах и плачех но лекара ми каза че всичко е наред
било нормално

# 28
  • Мнения: 1 044
Моето риташе всеки ден, а като влязох в деветия месец направо ме побъркваше от бяс, особено вечер като си легнех. Естествено, бе с увъртяна пъпна връв

# 29
  • Мнения: 2 825
Моята госпожица понякога рита много силно - чак боли, но има дни през които е много кротка, само се върти насам- натам без да раздава ритници.

Общи условия

Активация на акаунт