Как забавлявате почти бебетата, но не съвсем на дълъг път?

  • 1 996
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 884
http://www.jojomamanbebe.co.uk/detail.php?productid=ST01904& … mp;category=LCT72
http://www.jojomamanbebe.co.uk/detail.php?productid=ST01874& … mp;category=LCT72

Предполагам, можеш да ги намериш в големите бебешки магазини или пък да си направиш сама.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 858
сега като видях линковете се сетих, че едно време майсторях книжки сама по най-лесния начин - взимах от  най-евтините албумчета и върте в джобовете навирах всичко - изрезки, картинки, етикетчета и т.н.

Янтра, всичко, което до преди това не е виждал може да задържи вниманието му за известно време Simple Smile въпроса е колко време  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 884
Като каза ,че сама си майсториш книжки се сетих и аз нещо. Моето човече  много харесваше бутилка от мин. вода пълна с бобчета и монетки и разни блестящи конфети (или там каквото има по ръка).

# 18
  • Мнения: 1 547
Абсолютно съм убедена, че да пътува с гръб към посоката на движение е по-безопасно за него!

Чудя се на какво почива това твое абсолютно убеждение. Аз пък съм убедена, че кошницата му е малка и че посоката на движение няма общо с безопасността на бебето освен в случаите, когато пътува в кошница на предната седалка до шофьора, която пък няма въздушна възглавница.

Кошницата му е малка и няма никакво значение, че пише до 13 кг. Видях проходилият мъж  Heart Eyes и мисля, че е пухкав и му е тесничко. В стол 9-18 кг. на задната седалка ще спи също толкова комфортно, но ще му бъде много по-интересно.

Защо, въпреки абсолютното си убеждение не опиташ? Само за малко? За 2-3 кръгчета на града?
Ще ми е интересно да споделиш резултата.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 23 679
Ще покажа и снимка на мъжа в кошницата, голяма е Simple Smile Ама сега спи човека, затова утре давам нагледните доказателства. Т'ва чудо е огромно (и скъпо беше......., не че стола му е по-евтин Money ooooh! )Това е.
Ако сте го виждали на живо - много по-голямо е от кошницата на Чиполино (и такава има за колата на баба му).



Благодаря за идеите за играчки и книжки Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 014
Ние винаги тръгваме на дълъг път по времето, когато трябва да спи. Така си осигуряваме 2-3 часа спокойствие. А после като се събуди и се налага да спрем за почивка избирам място, където наистина да може да поиграе - например по пътя за морето на "Хепи" има хубава детска площадка. Оставям го поне 30 мин., а ние си пием кафето.
Аз имах много добро попадение за пътуването - новата играчка, която влезе в действие в най-трудния момент, беше една сглобяема флейта-кларинет - т.е. нещо като конструктор - едри части, които се втъкват една в друга и може да се направят различни свирки. Много му беше забавна, и най важното издаваше най-тихия и нежен звук, който абсолютно не изнервяше останалите пътници.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 858
 Naughty тъй като аз пък не съм виждала момъка на Янтрата, но пък знам кошницата - голяма си е...  Mr. Green

Нали не искате да кажете, че детето нЕще да спи в колата, щот кошницата не му е удобна   Laughing

# 22
  • Мнения: 503
А моят проблем е,че детето толкова е свикнало в колата,че често като не иска да заспи тръгвам да го повозя Mr. Green Тежи 9.300 и определено в кошницата се чувства по-комфортно отколкото в столчето!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 858
А моят проблем е,че детето толкова е свикнало в колата,че често като не иска да заспи тръгвам да го повозя Mr. Green 
това ми напомня, че моят момък като заспеше в кола - ок, обаче като се затвори /респективно някой е излязъл от колата и се връща в нея/ и се събужда. Да спираме някъде по пътя - става. Ама като спрем - после не можем да продължим. Стояли сме в колата на паркинга пред блока, чакайки детето да се наспи и събуди, та да се приберем  Joy Joy

# 24
  • Мнения: 511
малкият ми син е почти на 2 годинки но да се пътува с него е ужас.първо гледам да съвпада пътя с часовете му за сън .после му става лошо и знаете какво става. Sickтака че тази година като ходихме до бургас беше лудница в колата.накрая щях да получа нервна криза Embarassed

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 679
А моят проблем е,че детето толкова е свикнало в колата,че често като не иска да заспи тръгвам да го повозя Mr. Green 
това ми напомня, че моят момък като заспеше в кола - ок, обаче като се затвори /респективно някой е излязъл от колата и се връща в нея/ и се събужда. Да спираме някъде по пътя - става. Ама като спрем - после не можем да продължим. Стояли сме в колата на паркинга пред блока, чакайки детето да се наспи и събуди, та да се приберем  Joy Joy
И тихо, тихо шушукате, и а някой е кихнал, младежа се е събудил вкиснат Laughing Познато ми е Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 347
Аз имах много добро попадение за пътуването - новата играчка, която влезе в действие в най-трудния момент, беше една сглобяема флейта-кларинет - т.е. нещо като конструктор - едри части, които се втъкват една в друга и може да се направят различни свирки. Много му беше забавна, и най важното издаваше най-тихия и нежен звук, който абсолютно не изнервяше останалите пътници.

Много се извинявам за оф-а, но тази играчка звучи страхотно! Може ли да ми кажеш на кой производител е и идеи къде може да се намери? Звучи страшно интересна и различна от останалите типове играчки, с които сме се затрупали Simple Smile А и колко голямо дете може да се справи все пак с нея? Моят е на 1г.5м.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 727
малкият ми син е почти на 2 годинки но да се пътува с него е ужас.първо гледам да съвпада пътя с часовете му за сън .после му става лошо и знаете какво става. Sickтака че тази година като ходихме до бургас беше лудница в колата.накрая щях да получа нервна криза Embarassed
И ние така  Peace Освен това бях накупила поне 6-7 нови играчки и ги криех да не ги види преди пътуването. Бяха й интересни, но все пак като й стане лошо нищо не помага... ooooh! спираме и това е.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Бях пуснала подобна тема преди да тръгнем на море. Има ценни идеи  Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201527.msg4306691#msg4306691

# 29
  • Мнения: 1 014
Много се извинявам за оф-а, но тази играчка звучи страхотно! Може ли да ми кажеш на кой производител е и идеи къде може да се намери? Звучи страшно интересна и различна от останалите типове играчки, с които сме се затрупали Simple Smile А и колко голямо дете може да се справи все пак с нея? Моят е на 1г.5м.

Играчката е Saxoflute, италианска, на фирмата Quercetti (преписвам от кутията, и аз не съм я чувала досега), купих я от "Хиполенд". На опаковката пише 2 - 8 години, но частите са големи, а и ти може да му помогнеш в самото сглобяване)

Общи условия

Активация на акаунт