ще ми прикъсват бременноста

  • 4 294
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Много съжалявам,момичета! SadПреживяла съм го два пъти,болка по време на кюретажа не съм усетила,но психически бях зле,трудно е,когато толкова искаш бебе а го губиш...Потърсете задължително и второ мнение!Случват се и лекарски грешки,толкова много ми се иска при вас всичко да си е наред.Късмет и ще се моля! Praynig

# 16
  • Мнения: 7 716
Криси, консултирай се и с друг лекар. Дано няма проблем. Praynig

# 17
  • Мнения: 975
Криси, консултирай се и с друг лекар. Дано няма проблем. Praynig

PraynigСтискам палци да е грешка.

# 18
  • Мнения: 1 335
krisi_m, потърси още едно мнение, въпреки че в 9 г. с. се съмнявам да няма тонове. Надявам се все пак да греша  Praynig

# 19
Десет дни преди това чухме тонове и затова сега се надявам просто да не сме ги засекли.Нали знаете за надеждата...В понеделник се надявам да успея да отида за второ мнение в друга болница. Благодаря ви

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Задължително искай второ мнение  и бих изчакала поне седмица и пак на преглед.Стискам палци всичко да е наред! Peace

# 21
много ви благодаря момичета.За съжаление опасенията ми не бяха напразни.Диагнозата е "missed".Утре съм си при моята лекарка,която вероятно само ще уточни деня на "отстраняването".Не искам да извиквам болезнени спомени у вас,но моля ви споделете какво да очаквам.Аз нямам никаква представа.Единственото,което мога да правя сега е да плача...

# 22
  • Мнения: 1 335
krisi_m, много съжалявам, миличка! Така ми се искаше да бъркам Sad
За процедурата ли какво да очакваш? Ако да, то мога да кажа как беше при мен в общи линии. Диагностицираха ме, оттам отидох при личния за направление. След 2 дни сутринта на гладно отидох в болницата. Минах още един преглед, записаха ме, пратиха ме в приемно отделение за нощница. После се качих в гинекологията. После ме пратиха за кръвни изследвания. Още един преглед на видеозон в отделението. След това ме взеха от стаята, дойде анестезиолог, упои ме и така. След това нямах болки (втория път имах болки като ПМС, защото ме кюретираха по мое настояване с местна упойка). Принципно спиш след процедурата. Леко кървене. Аз си тръгнах срещу подпис и със скандал около 2 часа след кюретажа. Назначиха ми антибиотици. Това е.
Не се плаши. Всичко ще бъде наред. Съжалявам, че трябва да минеш през това. Прегръщам те  Hug

Общи условия

Активация на акаунт