Мислите ли още за него като за мъж?

  • 6 016
  • 166
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 732
Това и вие още не сте го направили. Ще го направите някъде в бъдещето.

а не не - всеки божи час го правя и да не ти казвам през къде ми излиза точно това правене - щото на нямащ деца да обясняваш не си е работа - омръзнало ми е вече

Е, не бе...то детето само се е гледало...

# 106
  • Мнения: X
искаш ли да ти разкажа сутринта в проливния дъжд как го водих до яслата

и в проливните дъждове преди 2 месеца които бяха - седмици наред на 30 минути път от нас без кола и без пукнат лев за такси щото миналия месец беше операцията и държавата и тъй нататък не се постара това дете и майка му да изживеят нормално този период

а? искаш ? почвам щото?

# 107
  • Мнения: X
детето под мишка , под другата мишка чантата щото после тичам към офиса и с третата ръка чадъра - над детето - да не помислиш че над мен си го държа

забравих и на детето багажа да включа... чак се чудя как съм успяла - ма факт

# 108
  • Мнения: 1 425
всичките ми познати мъже между 33-39г са развадени в последните 3-4 г,работят и живеят с някакви момиченца,който се жъзползват от парите им ,но живеят при мама и тати.Приятелките ми също(с какжито се събереш такъв ставаш)са разведени по точно бяха семейства също като нас.ВСичките ,включително и аз сме с децата,имаме добре платени и сигурни работни места.Градим доста смела кариера,оценени сме от колегите си.Имаме домове ,в които макар че живеем с мамаи тати,са си нащи защото ние си плащаме сметките.Аз живея с мама ,но аз се грижа за всичко.Ходя по магазините и пазарувам разумно,в събота и в неделя съм  с децата и приятеля си(от който не искам нищо).И най-важното искам още деца и нормално семеиство!!!А за сметка на това моя бивш вече съпруг е там където го оставих преди 3 години-никакво развитие!!!! hahaha
И дори и да са разведени - какво лошо има в това? И защо да не живеят с момиченц? Ами хората може също да искат второ семейство като теб? Момиченцата се възползвали от парите им? Ама сигурна ли си в това? Знаеш ли момиченцата (сигурно на поне 20 години) какво точно мислят?
Ти живееш с мама НО се грижиш за всичко а ТЕ, живеят с мама и трябва да ги порицаем? Да не мислиш че ТЕ карат на мама на пенсията и нищо не купуват за къщи?
И  последно - Твоя бивш е единичен случай.

# 109
  • Мнения: 1 732
искаш ли да ти разкажа сутринта в проливния дъжд как го водих до яслата

и в проливните дъждове преди 2 месеца които бяха - седмици наред на 30 минути път от нас без кола и без пукнат лев за такси щото миналия месец беше операцията и държавата и тъй нататък не се постара това дете и майка му да изживеят нормално този период

а? искаш ? почвам щото?
Няма смисъл. Няма да те разбере.
Или ще каже, че преувеличаваш.
Ние и това не правим като хората, не си гледаме децата, все още Sick

# 110
  • Мнения: 1 425
Няма смисъл. Няма да те разбере.
Или ще каже, че преувеличаваш.
Ние и това не правим като хората, не си гледаме децата, все още Sick
Недейте ми обяснява, че било тежко - аз съм наясно от доста време. Никога не съм казал че гледането на дете е лесно - напротив. И човек който е решил да се захване с това, особено ако се захваща с това без втори родител, трябва да е наясно по въпроса.

# 111
  • Мнения: 515
Аз говоря за мойте познати мъже.Които познавам доста добре и за ПРИЯТЕЛКИТЕ ми(техните бивши жени)който се справят с двете им деца без да им искат нищо.Ходят на работа ,гледат си дома ,водят ги на лекар когато са болни,в събота и неделя имат време за децта си.Знаят какво ядат децата им,от какви дрехи и обувки имат нужда,учат стях и .......ДОРИ ИМ ОСТАВА ВРЕМЕ ДА СЕ срешнат смен и да пием кафе .Почти всичките имаме нови приятели-мъже с пари,но не съм чула някоя от нас да ги ползва за друго освен за рамо(не финансово)

# 112
  • Мнения: X
Ема чакай ся - това дали си наясно или не си е друга тема.

Въпроса е - аз ти казвам какво правя -ти ся ми дай един мъж дето да го прави това - ще го призная.

Нали бях казала - един едничък искам - САМО ВЕДНЪЖ ДА ВИДЯ - само да го видя бе

а за кариерата нали се уточнихме? мисля тука да не продължаваме по темата - защо той трябва да е с едно рамо напред - разбра ли ме добре защо?

и не ми обяснявай че това мойто е изолиран случай - недей -няма да обяснявам колко по-кадърни колеЖКИ от въпросния младеж имаме в офиса - да пояснявам ли че не са раждали..  newsm78 има ли нужда?

# 113
  • Мнения: 1 425
Почти всичките имаме нови приятели-мъже с пари,но не съм чула някоя от нас да ги ползва за друго освен за рамо(не финансово)
А тези нови приятели не са ли точно свестни мъже успели в живота? Или те са успели, ама са някакви непознати? 'Щото по-горе няколко момичета ми обясняваха ,че едва ли не нямали познати мъже с постижения ми всички само се търкаляли по леглата и се наливали с бира?
И за какво точно се очаква да ги ползвате освен за "рамо"? Всъщност какъв е тоя приятел от който "не искаш нищо"? То от приятел така или иначе не се "иска", приятеля ти дава сам.

# 114
  • Мнения: X
а - това го обясняваме една агитка от мами които още са сами - забележи

тия които не са явно са успели да намерят от 'изключенията от червената книга'

нещо не ми отговаряш

# 115
  • Мнения: 1 425
Няма смисъл. Няма да те разбере.
Или ще каже, че преувеличаваш.

Сабина започна темата че аз не съм бил наясно какви усилия било гледането на дете. Вярно е че не съм гледал, но имам представа и не мисля да го омаловажавам (дори и без да ми се е случвало наживо - пак имам представа - чудно нали?).
Така че "другата тема" я започнахте вие - аз само уточних че изобщо не сте наясно с моето мнение по въпроса.

Кажи сега - какво трябва да прави този мъж дето искаш да го видиш?

# 116
  • Мнения: 515
Всъщност какъв е тоя приятел от който "не искаш нищо"? То от приятел така или иначе не се "иска", приятеля ти дава сам.Много вярно!!!!!точно така е и с моя приятел,не ми плаща сметките ,не ми храни децата,но се държи много мъжки когато сме заедно.Успял 40 г мъж е,има и такива мъже,аз познавам доста такива,има ги навсякъде около мен -в работата ми и сред приятелите ни.не казвам ,че няма такива.......За да си с жена, която има 2 деца трябва да си наясно какво искаш и защо.В случая той просто ме обича(може да има всяка която си поиска),вижда в мен силна,нежна и способна жена.Възхищава ми се!!!така че,аз познавам май само стойностни мъже  bouquet

# 117
  • Мнения: 1 425
Успял 40 г мъж е,има и такива мъже,аз познавам доста такива,има ги навсякъде около мен -в работата ми и сред приятелите ни.не казвам ,че няма такива.......За да си с жена, която има 2 деца трябва да си наясно какво искаш и защо.В случая той просто ме обича(може да има всяка която си поиска),вижда в мен силна,нежна и способна жена.Възхищава ми се!!!така че,аз познавам май само стойностни мъже  bouquet
Моля да се отбележи в протокола.  Mr. Green

# 118
  • Мнения: 332
Не ми липсва изобщо,нито в ежедневието,камо ли в леглото.Не мога да го приема физически този човек/поне на този етап от живоътъ ми/След всичко причинено...невиждам как мога да изпитвам нещо.Стига с мазохизма момичета.Има и други мъже,повярвайте

# 119
  • Мнения: X
Всъщност какъв е тоя приятел от който "не искаш нищо"? То от приятел така или иначе не се "иска", приятеля ти дава сам.Много вярно!!!!!точно така е и с моя приятел,не ми плаща сметките ,не ми храни децата,но се държи много мъжки когато сме заедно.Успял 40 г мъж е,има и такива мъже,аз познавам доста такива,има ги навсякъде около мен -в работата ми и сред приятелите ни.не казвам ,че няма такива.......За да си с жена, която има 2 деца трябва да си наясно какво искаш и защо.В случая той просто ме обича(може да има всяка която си поиска),вижда в мен силна,нежна и способна жена.Възхищава ми се!!!така че,аз познавам май само стойностни мъже  bouquet

ооох - блазе ти тогаз . искам и аз и аз .. ма то и от работа вкъщи няма никак и къде да се запозная...  ooooh! ма кво да правиш - живот

Общи условия

Активация на акаунт