Национална ПЕТИЦИЯ за промени в детското здравеопазване!!!

  • 45 612
  • 159
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 335
И аз се подписах  Peace Стискам палци поне този път "господата" да направят нещо  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 984
Пратете на всички е-приятели! Hug

# 32
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
подкрепете и това детенце http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210015.new#new 
http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1589&s=7

# 33
  • Мнения: 8
Подписах се за петицията, но днес исках да я прочета по-подробно и не можах да отворя сайта. Явно пак има проблеми.

# 34
  • Мнения: 7 263

гласувах и аз за тази душица, пуснах го и в още един форум. mitbul моля те прати ми на ЛС координати на детенцето, ако ти ги дадат от ПИБ.

# 35
  • Мнения: 3 091
подписах! дано успеем да променим нещата

# 36
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
дали темата може да се закове, както е направено и с другите петиции? Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 337
Подписах и искрено и от сърце се надявам да има резултат  Praynig

# 38
и аз подписах. желая успех на всички  Peace

# 39
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ето и първото раздвижване по въпроса

Отговор от Народното събрание на Р.България:

Уважаема г-жо Тодорова,
Уведомяваме ви, че петицията за промени в детското здравеопазване е предоставена на вниманието на народните представители от Комисията по здравеопазване, Комисията по въпросите на децата, младежта и спорта и Комисията по бюджета и финансите на 40-то Народно събрание.

Н-к на кабинета на Председателя на Народното събрание, Мирон Гаврилов

# 40
  • Мнения: 8 769
ето и първото раздвижване по въпроса

Отговор от Народното събрание на Р.България:

Уважаема г-жо Тодорова,
Уведомяваме ви, че петицията за промени в детското здравеопазване е предоставена на вниманието на народните представители от Комисията по здравеопазване, Комисията по въпросите на децата, младежта и спорта и Комисията по бюджета и финансите на 40-то Народно събрание.

Н-к на кабинета на Председателя на Народното събрание, Мирон Гаврилов
Това добре! Кога се очаква да си размърдат мозъците и задниците гореописаните органи и да се произнесат по проблема? Да не чакаме с години? Thinking

# 41
  • Мнения: 1 371
Като гледам какво внимание обръщат на учителите....  ooooh! , дано не е като при тях.

# 42
  • Мнения: 1 479
Подписах и аз! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 380
подписах се Hug

# 44

Общи условия

Активация на акаунт