Опърлих се, веджи, мигли и бретон.

  • 3 835
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Ще порастнат след 2 години ще имаш мигли, спокойно  Peace
Хахаха, и това, ако не те успокоява..... Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 1 669
И аз съм го правила този номер, но май по - кратичко беше времето за "възстановяване", чак пък две години...  newsm78 Споко периодът е по-кратък...  Wink

# 17
  • Мнения: 2 673
След около три години ще имаш буйни, гъсти мигли ала Номера на китайката от Мах Фактор! нЕма да се пУашиш, ... Mr. Green

...не бе..не ми се е случвало. Но след месец всичко ще си е ОК!! Радвам се, че с това си се разминала, а ако очите ти бяха засегнати  ShockedСтискам палци скоро да се успокоиш  Hug

# 18
  • Мнения: 2 910
Същият номер си спретнах и аз преди години Mr. Green, но как миришеше на опърлено Mr. Green
Не помня след колко време, но всичко се оправи.

# 19
  • Мнения: 2 257
Тоя номер си го прилагам чат пат и аз, не се коси. Чак бретона не съм стигала, но мигли - уха.
Опитай със спирала, да видиш дали няма да замажеш положението временно - на миглите, не на бретона. Crazy
Ще порастне всичко, няма страшно.

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 20:32 от Джи

# 20
  • Мнения: 4 451
 Laughing Смешно ми  е, защото и аз спретнах на себе си същият номер. Слава Богу, при мен пострада само бритона. А и косата отстарани на лицето. Вързах я и бегом до най-близкият фризьорски салон.

# 21
Spoko mila,6te se opravi6.Az predi 3-4 godini znae6 li kakvo napravih?ami otrqzah si miglite do doly s nadejdata 4e 6te stanat po dalgi,povqrvai mi nqma6e i 2 sedmici i taka stana. : Hug

# 22
  • Мнения: 3 830
  hahaha Ох, миличката. Не е лесно да си пушач.  hahaha

Споко, ще ти се оправят  smile3546  #Onfire

# 23
  • Мнения: 1 488
Спирай цигарите, явно не са за теб!  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 270
нсичко ще ти порасне
само пърленото ще мирише ден-два
мен половинката ме подпали така на нова година
помислил че искам огънче  newsm78 а аз не пуша цигари  Joy
може и опит за убийство да е било
но косата ми - изрусена зацвърчя за секунди  Joy

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз веднъж се опърлих, но слабичко, а баща ми и майка ми на два пъти доста по- сериозно от теб, от парното ни- да му хвърлят въглища и като лумна пламък.... И както каза една мама по- нагоре - всичко ще ти порасне, независимо за колко време, при всеки е индивидуално, но добре че не си си засегнала очите. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 952
ох Върдж,разсмя ме рано сутринта  Laughing Laughing Споко, както виждаш няма място за притеснение, аз така преди години бях опърлила на една приятелка бретона, давам и огънче а запалката усилена до край, няма да ти казвам какъв пламък излезе отиде бретона на мацката ама после всичко си порасна че и по хубава грива даже стана Wink

Общи условия

Активация на акаунт