Покажете си балконите отвън

  • 5 196
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Аз не бих направила тераса на детската стая,никога няма да съм спокойна да оставя децата сами

# 16
  • Мнения: 1 311
Явно и аз съм в графата на параноичките, но за тераса на детска стая - само ако е с решетки до горе, иначе изобщо няма да ми е спокойно.

# 17
  • Мнения: 5 255
Аз не бих направила тераса на детската стая,никога няма да съм спокойна да оставя децата сами
Вие сериозно ли  Thinking
Децата растат, а ако не искате да излязат на терасата = затворена балконска врата  Wink

# 18
  • Мнения: 335
Благодаря за всички мнения   bouquet
Ще има тераса,защото няма друг начи(проекти  ooooh!),но поне мога да реша как да я направя,а ако живееш в блок нямаш голям избор  Tired Сега сме на 8 етаж и при всяко излизане на малката на терасата настръхвам,дано  в къщата да не е така.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 437
И според мен тези решетки са опасни за дечицата. Сега са малки, но ще дойдат времената на купоните, когато ще е въпрос на престиж да се покатериш и седнеш в/у парапета на балкона. Нищо параноично не виждам.

Много са ми функционални балконите, които са изцяло от матово, армирано, релефно стъкло и отгоре метален, кръгъл парапет.
Хем влиза светлина, хем не се вижда от улицата или комшиите, хем е безопасно. За съжаление нямам снимка с цифровото фото. В кооперацията на майка и татко е така.

# 20
  • Мнения: 2 863
Не си параноичка:)
Не мога и да ти покажа снимка, но в новият ни блок, балконите са плътно изградени на 1.10 см височина, която  е достатъчна, за да е безопасна за сега.После ще увелича височината със стъклен парапет изработен от алуминий (като рамка  и вътре съклото, за да влиза светлина) Видях го направено на една къща и много ми хареса.... общо взето дори да успее да засурне стол до терасата пак ще бъде достатъчно високо. Основното е, разбира се да ти излезнат мазоли на устата от обяснения, защо не бива да се  излиза сам на терсата и защо не бива да иска да поглежда какво има долу.

Общи условия

Активация на акаунт