Билка - антицелулитен гел

  • 37 865
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
Няма нищо по-хубаво от антицелулитния на ROC, аз го ползвам от три години и съм супер доволна. Моите приятелки също са доволни. За жалост сега съм в 5тия месец и не мога да го ползвам, защото има чист ретинол. Цената му е почти 60лв, но пък ефекта си заслужава, отколкото да се купуват десетки евтини кремове, които нищо не помагат.

# 136
  • Мнения: 100
Няма нищо по-хубаво от антицелулитния на ROC, аз го ползвам от три години и съм супер доволна. Моите приятелки също са доволни. За жалост сега съм в 5тия месец и не мога да го ползвам, защото има чист ретинол. Цената му е почти 60лв, но пък ефекта си заслужава, отколкото да се купуват десетки евтини кремове, които нищо не помагат.
А защо си го ползвала толкова дълго време? Не би ли трябвало целулитът да изчезне за по-кратко време, ако кремчето наистина действа? Или вероятно си се мазала профилактично?

# 137
  • Мнения: 99
Единственото което е че миризмата му е унищожителна.

# 138
  • Мнения: 2 414
Аз се чудя дали да не си взема антицелулитния с бяло грозде. Thinking
По принцип никога съм нямала целулит,но напоследък водя много заседнал начин на живот и се притеснявам да не ми се появи изведнъж. #Crazy

# 139
  • У нас
  • Мнения: 304
Благодаря ти Lexи, за линка към техниките за масаж и аз действам по този начин ,но за да не си моря ръцете ползвам диска на Орифлейм за масаж и общо взето се правя на сини точки , но всяко чудо за три дни.Станах като войник от постоянство дано има ефект. newsm78

# 140
  • Мнения: 2 414
Днес си взех антицелулитния с бяло грозде. Flutter

# 141
  • Мнения: 2 414
момичета,имам един въпрос. Simple Smile
Може ли да комбинирам антицелулитния с някакъв друг лосион-хидратиращ или такъв с блестящи частици. Thinking
Мисля да си мажа само горната част на бедрата с този на Билка и надолу да слагам друг...
Дали ще е добре? Thinking

# 142
  • София
  • Мнения: 3 800
момичета,имам един въпрос. Simple Smile
Може ли да комбинирам антицелулитния с някакъв друг лосион-хидратиращ или такъв с блестящи частици. Thinking
Мисля да си мажа само горната част на бедрата с този на Билка и надолу да слагам друг...
Дали ще е добре? Thinking
Аз така правя Peace

# 143
  • Мнения: 2 414
Мерси много  Hug
Аз сега,преди лягане,си го намазах по цялата дължина на краката  Laughing,но за през деня предпочитам да залагам на други лосиони. Stop

# 144
  • София
  • Мнения: 2 019
И аз реших да пробвам Билка покрай форума, но тъй като в края на месеца заминавам на море комбинирам няколко метода, за които прочетох. Всяка вечер като си взимам душ редувам горещ-леден, масажирам се с утайка от кафе, след това се намазвам с Билка, като я втривам с масажор на Цептер. През деня правя упражнения, често по два пъти - обед и вечер. Само диета не мога да пазя, ям сладко. Вече повече от две седмици стриктно спазвам тези процедури, измазах една опаковка от антицелулитния гел и не виждам особен ефект. Знам, че това е доста кратък период, но нямам търпение. Все пак ще продължа още 3 седмици и пак ще пиша.

# 145
  • Мнения: 413
Имам го - загрява идеално. Много по-добър е от този на Девата. Имам позната която го закупува от познат на производителя за 1,5 лв. Бях си взела два и още не съм превършила вторият. За ефект може би лек видим, но загрява яко като камфор.

# 146
  • София
  • Мнения: 10 858
Кой загрява, този с бяло грозде ли?

# 147
  • Мнения: 413
Кой загрява, този с бяло грозде ли?
Аз ползвам зелената "Bilka" на "Красная линия"- 150 ml. - антицелулитен гел с мента, евкалипт и розмарин.

# 148
  • София
  • Мнения: 10 858
Благодаря ти, аз помислих, че за "Билка" с бялото грозде казваш  Hug

# 149
  • Мнения: 5 001
Колко съм се мацотила с тоя на Билка,ама ефект -  нъц....Верно загрява,ама кво от тва....И не ми харесваше как мирише.....Полазвала съм и едим тоник за коса за втриване пак на Билка,ама не забелязах нещо особено....

Общи условия

Активация на акаунт