Мазило - цяр за разширени вени, плз!

  • 38 053
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
А, да, Хепароид....Добре, че ме подсети....Много ми го хвалиха и него миналата година, бях го забравила.

zai4e1977 , помагат ли стегнатите чорапи?

В комбинация с мазането и (или) хапчета,ефекта е добър.Кофти е,че сега лятото ако слагаш чорап...нали се сещаш-жега,дълъг панталон.Лошото е,че по-евтините след определено време носене се поразвличат,а хубавите са скъпи(има и по над 100 пв Sick)
Бабешкия лек е невен,пържен в мас,но това не съм му "готвила" на мъжо Mr. Green

# 16
Хепароида, лиотона, и предполагам останалите мазила са на базата на една и съща активна съставка, наистина разликата е само в цената!
На мен ми бяха изписали и Венолекс- хапченца, води се хранителна добавка- за укрепване на стените на вените. Възможно е и да има ефект, но аз лично не го видях докато пих...

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
След 2 дни и малко мазане, имам някакъв положителен ефект. Почти спря да ме боли. Ще се мажа още поне 5-6 дни, та дано не се върне болката.

zai4e1977, успех на мъж ти при операцията  Peace Малко е гадничка и после следва раздвижване и бла-бла щуротии, но е важен крайния резултат.

Както казах, вените са ми по наследство - генно. Дядо ми не си сваляше ластичните чорапи и наколенки, баща ми не ги понасяше и мина под ножа... аз за сега се мажа  Mr. Green Такива ми ти истории... Laughing

# 18
  • Мнения: 585
Шани аз съм много доволна от един продукт на Хималая ,казва се Пайлекс, има хапчета и крем! Аз лично съм немарлива и не пия хапчета, но крема си го мажа /пак нередовно за съжаление ,когато ме заболи /но ефекта е моментално облекчение! Не са скъпи около 2,60лв.

# 19
  • Мнения: 2 197
За укрепване на кръвоносните съдове може да се пие Ендотелон. Добро е, но излиза скъпо, защото се пие поне месец и излиза към 50 лева. Другото, което е препоръчително е по таблетка Аспирин всеки ден. Това ми е предписано от ендокринолог.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 880
За укрепване на кръвоносните съдове може да се пие Ендотелон. Добро е, но излиза скъпо, защото се пие поне месец и излиза към 50 лева. Другото, което е препоръчително е по таблетка Аспирин всеки ден. Това ми е предписано от ендокринолог.


аспирина не разширява ли кръвоносните съдове?

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Хепароида, лиотона, и предполагам останалите мазила са на базата на една и съща активна съставка, наистина разликата е само в цената!

Точно  Peace Хепароида е около 4лв., два пъти по-евтин от Лиотон гел.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Другото, което е препоръчително е по таблетка Аспирин всеки ден. Това ми е предписано от ендокринолог.

аспирина не разширява ли кръвоносните съдове?

Аспирина има противосъсирващо действие и разреждащо кръвта свойство.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... и разреждащо кръвта свойство.

мдааааа... това е важно заради тромбчетата, дето могат да се явят.

Като си свърша Лиотон-а и ако имам болки занапред ще имам едно наум за Хепароид-а и Троксевазин-а.
Мерси на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт