Скандинавски погроми по българското Черноморие

  • 1 947
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671



ОФФ: Жози, имах "щастието" да чуя разсъжденията им по аналогичната тема.
Беше ми много болно, честно. Особено нападките на Алиса, с която досега не  съм се засичала в нито една тема. Та как тая Алиса реши, че съм тъпа, ограничена и прочие newsm78, когато се засичаме за първи път?

Сигурно още не съм претръпнала от стандартната форумска процедура да натириш някого, когато нямаш други аргументи. Може би, защото никога не съм си позволявала подобно поведение.

Пък с Алиса се оказахме съгражданки.

# 16
  • Мнения: 5 370
Последен Офф-обикновено когато някой се прави на яко лош и поучаващ, и раздаващ правосъдие, и много разкрепостен-в живота е точно на 180 гр.
Личен опит, повярвай ми, познавам едно около 100-тина души лично. Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 792
 Само на мен ли ми прави впечатление факта, че голяма част от пияните скандинавци, за които пишат, по принцип би трябвало да не могат да си купят алкохол, защото са под 18 години, та чия е вината за погрома ?
 

# 18
  • Мнения: 7 837
Кифло, много задълбаваш. Работата на бармана е, не да играе игрички "Познай възрастта", а да спомогне за избиването на сезонните разходи, все пак.
Приятели ми споделят, че покрай чужденките из дискотеките било пълно и с пияни непълнолетни български момичета. Това ме натъжава повече от скандинавския погром. Защо вестниците не  подхванат този  проблем, вместо да бълват поръчкови статии...

# 19
  • Мнения: 2 792
  Нали, никой не си задава въпроса защо има толкова изтрещел от алкохола народ, а проблемът е, че толкова алкохолно изтрещел народ пречи, но пък достъпът до алкохол не се коментира, защото все пак трябва да има печалба.
 А в Слънчев бряг изтрезвително няма ли? Поне там да ги прибират, един вид от кумова срама. Къде е контролът на цялото това пияно съсловие и как се очаква то само да се самоконтролира.

# 20
  • Мнения: 2 891
Престъпници и гамени има и наши и чужди. Въпрос на погълнат спирт е!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 075
Предполагам, че и ние все някъде се оакваме по света и ни плюят. Crazy
Разбираш ли, за нашите оаквания съм се наслушал с години напред. Но е време да видим и оакванията на тези, които ни дават за пример. При това акат под носовете ни. Не можем да избягаме от миризмата...

Съвсем вярно, уви.

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Пълни нещастници са. Ама усмихнати.

# 23
  • Мнения: 3 423
Леле-леле, Стоянеее, ей сега ще те погнат Лиска и Алиса!  ooooh!

Аз няма да го погвам, защото го харесвам.
Нищо, че гледа едностранчиво на нещата.

# 24
  • Мнения: 2 563
Кога ще спрете да вярвате на жълториите? Като чуя нещо от сериозен източник, тогава ще повярвам в тия "погроми".

Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 06:08 от Hear Again

# 25
  • Мнения: 2 978
Кога ще спрете да вярвате на жълториите? Като чуя нещо от сериозен източник, тогава ще повярвам в тия "погроми".


Ти поне си на брега. Не знам дали е на нашият или в друга държава, но тук си ги виждаме често тези "погроми". Confused

# 26
  • Мнения: 3 405
Погром съм виждала от няколко английски тийнейджъра. Сякаш специално бяха дошли да се напият и да потрошат апартамента, в който бяха отседнали, а той беше чисто нов и евтин за техните портфейли.

Нищо, че гледа едностранчиво на нещата.

така е, да

# 27
  • Мнения: 6 167
простотии стават навсякъде. важно е какво прави полицията.
преди няколко седмици тук даваха репортаж за италианските туристичеси обекти и простаците ( предимно разпасани американци), които идват на екскурзия. уникално е как някой ще иска да пикае във фонтана Треви или ще яде и пие като прасе търкаляйки се по улицата, но е факт. никой не ги гони, добавят към оборота, възмущение - да, но не и гонене.
а полицията прави каквото може.

# 28
  • Мнения: 5 539
Кога ще спрете да вярвате на жълториите? Като чуя нещо от сериозен източник, тогава ще повярвам в тия "погроми".

И аз нямаше да повярвам, ако не ги бях видяла с очите си.
Уплаших се, направо са като викингски орди - руси, високи, еднакви. Много са и се движат на групи. Но не са агресивни, просто пиянстват, повръщат, танцуват, натискат се и се търкалят по земята. Не съм ги видяла да трошат, българи на тяхното място биха сторили много по-големи погроми.

# 29
  • Мнения: 150
Лиске, а как да гледам? Не мислиш ли, че след толкова едностранни публикации за българите и България в западни издания, на мене не ми остава голям избор? А нима толерантните западняци виждат в българите многообразие? Космополит бях, макар и колебаещ се, докато във Великобритания взеха да умуват за по-строги мерки към България и Румъния при пристигането на техни граждани на територията на кралството...

Анджелина, ти реши ли последно какво си - икономист, психолог, астролог, или обикновен магьосник?

Общи условия

Активация на акаунт