Кръстихте ли на някого бебчето?

  • 2 123
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Дъщеря ни е кръстена на баща си Simple Smile
За имена със С - Станислав, Стилиян.

# 16
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Кръстих детето с любимото ми име - Петър. Така се казва баща ми. Но и да не се казваше така, пак детето щеше да е Петър. Не робувам на традицията да кръстиш детето на някой от родителите. Ако беше момиче щеше да е Мартина... което не е на никого от близките ми.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 079
Светлин, Стефан, Светослав! Peace

# 18
  • Мнения: 3 695
Кръстете го Симеон - хубаво, звучно, царствено!  Peace
Иначе за дъщеря ми ползвах първата буква на свекито, или първо измислих името и по случайност първата буква съвпадна  Thinking, не помня вече. Важното е името да ти харесва, а не да угодиш на някой си.  Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Дъщеря ни не е кръстена на никой - просто харесахме името - Йоана, малкият е Стоил, като дядо си, но също и щото ни харесва това име и без някой от дядовците да се казва така пак щеше да е Стоил! Simple Smile
За мъжко име със С: освен Стоил, Самуил, Симеон,...
Но и аз мисля, че детето ще си дойде с името - след като родиш ще ти  " светне"  как точно да се казва!  Peace

# 20
  • Мнения: 4 111
Аз не го кръстих на никого. Хареса ни Свилен и се решихме. Няма никой от родата (от двете страни) с тази буква.

# 21
  • Мнения: 123
може стамен или стилян

# 22
  • Мнения: 256
Симеон и Самуил ми допадат  Peace. Симеон знам, че има имен ден. И двете звучат царствено.
А на Станислав не може ли галено Сти да се казва  newsm78

# 23
  • Мнения: 2 910
Дъщеря ни не е кръстена на никой, просто харесахме името, а и това, че се роди през м.март, ни помогна да се спрем на Мартина.

Светослав е много хубаво име, също ми харесва и Стилиян.

# 24
  • Мнения: 493
Светослав (може да му викате Светльо)
Аз съм за Peace Peace Peace

# 25
  • Мнения: 4 451
Голямата ми дъщеря е кръстена на свекърва ми Мария, а малката на мама и на баща си - Василена. Изборът си беше изцяло мой. Simple Smile
И аз много харесвам името Симеон. А Светлозар е едно малко позабравено, но хубаво име. Peace

# 26
  • Мнения: 1 195
  bouquet Благодаря:)
И аз си мислех 4е като го видя и името ще си дойде от самосебе си ....... но исках да съм възможно най-подготвена Simple Smile
Иначе като гледам преложенията съвпадат с имената между които се колебая Станислав, Светлин, Стефан, Светозар и Симеон:)

А вие обсъждахте ли с мъжете си името и съобразихте ли се с тяхното мнение?

# 27
  • София
  • Мнения: 4 588
От изброените най-много ми харесват Стефан и Симеон. Peace

Да, обсъдихме името и той се съгласи. Бяхме се разбрали, ако е момче - аз да измисля името, ако е момиче -той.
Аз кръстих детето на баща ми, но не защото така трябва или защото някой е настоявал така да става, а защото името ми харесва, аи исках да го зарадва. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 7 201
На мен ми харесват Светослав,Стилян и Станимир.Моят син е кръстен на свекър ми. Hug

# 29
  • Мнения: 2 159
Станислав е хубаво име, но ти си знаеш, със "С" има много имена, аз харесвам Стоян
Мисля, че като видиш бебето името само ще ти дойде Hug Така стана с мен, мислех да е Емилия, но като я видях я кръстих Ема Grinning

Общи условия

Активация на акаунт