Обичате ли да се гримирате- част 6

  • 21 733
  • 568
  •   1
Отговори
# 495
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
ani_4ka, най-лесно ми е да участвам, но понеже съм яко пристрастена към конкурсите и това за мен ще е като един вид тест- да видя може ли да издържа без поредната доза емоции Mr. Green
Аз си признавам, че много се вживявам и се нервя понякога с тия резултати и особено ако все се гоня с някой и затова решението за анонимна анкета този път е доста уместно бих рекла.

# 496
  • Мнения: 619
Ех момичета няма какво да се лъжем.. СТРАХОТНИ СТЕ!!!
Аз много искам да се водя с опушен грим... ама.... с таз мойта физиономия хич няма да й седи!!! Sad

# 497
  • Мнения: 210
И аз качих снимки... доста неуспешен опит за опушен грим,но.. от опит глава не боли  Wink

# 498
  • Варна
  • Мнения: 563
И аз качих снимки... доста неуспешен опит за опушен грим,но.. от опит глава не боли  Wink

Magy_N, на мен ми харесва  Peace

# 499
  • Мнения: 3 782
 Magy_N добре е станало, нежно. Просто е трябвало да подсилиш още повече в края на клепача,ама аз давам съвети пък като гледам от всички съм се справила най-зле  Cry

# 500
  • Мнения: 3 782
Ех момичета няма какво да се лъжем.. СТРАХОТНИ СТЕ!!!
Аз много искам да се водя с опушен грим... ама.... с таз мойта физиономия хич няма да й седи!!! Sad
Хайде качвай снимките!

# 501
  • Мнения: 1 668
Magy_N добре е станало, нежно. Просто е трябвало да подсилиш още повече в края на клепача,ама аз давам съвети пък като гледам от всички съм се справила най-зле  Cry

Иэобщо не си эле ,просто всеки си има виждане эа опушен грим -едни с по- силни цветове, други с по светли! Твоят грим е станал добре и ти отива, ще ти тича и по- силен грим  bouquet

# 502
  • Мнения: 210
Мерси на всичкии Hug ами да, и аз мисля,че трябва да е маалко повече тъмното,но мисля да излизам,а не ми се триеше Wink

# 503
  • Мнения: 3 782
Благодаря ти Джес!
Някой беше писал,че цвета на сенките ми се слива с цвета на очите, това ми се струва истина. Прекалено са сиви.. Ще пробвам по-нататък с други цветове.

# 504
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Малко инфо ако не досаждам разбира се
Минали конкурса че ме нямаше  Rolling Eyes

# 505
  • Мнения: 19 352
Валка,айде качвай снимките.като е анонимна анкетата няма да се нервиш така.за косата исках да кажа,че така изглеждаш по-женствена,а не че си състарена Naughty

ani_4ka, много ми се иска да те видя в сенки,които са различен цвят от очите ти.мисля,че винаги си показвала сенки по към синята гама.според мен не е нужо дори да са много тъмни.

а за гримовете при конкурсите  всичко е и малко субективно.не на всеки му отива определен тип гримирване.например грим като на Кармен в момента на мен със сигурност не ми стои,но на нея изглежда перфектно.затова и всеки прави различен грим според това кое му стои най-добре.щеше да е инетересно да се пуснат снимки без грим и с грим,но не всеки харесва да го виждат негримиран.тогава може да се види и кой как се справя в маскирането на недостатъци и в преобразяването.

# 506
  • Мнения: 19 352
не е минал

# 507
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Малко повече инфо
кога е , как се гласува и къде да се видят снимките  Embarassed

# 508
  • Мнения: 3 782
Валка,айде качвай снимките.като е анонимна анкетата няма да се нервиш така.за косата исках да кажа,че така изглеждаш по-женствена,а не че си състарена Naughty

ani_4ka, много ми се иска да те видя в сенки,които са различен цвят от очите ти.мисля,че винаги си показвала сенки по към синята гама.според мен не е нужо дори да са много тъмни.

Буби, аз не обичам да се гримирвам в сенки, които са сходни на очите ми,  дори мразя. Нямам сини сенки, обичам кафяват гама, зелената и розовата.

# 509
  • Мнения: 19 352


Малко повече инфо
кога е , как се гласува и къде да се видят снимките  Embarassed

линкът е в подписа на Джесмин.на страницата на конкурса има инфо кога ще е гласуването,но май момичетата решиха да удължат срока за качване на снимки,но не съм сигурна.мисля,че чакаме снимки от Исайкова днес вечерта и тогава Джес ще пуска анкетата.

Аничка,значи грешката е в мен.сега се сещам,че съм те виждала с кафяво-розови сенки и една много хубава рокля.
май момичетата бяха прави,че може да потъмниш малко нюансите,защото в конкурса мен ми  се виждат сини тези сенки.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 17:45 от bubi0909

Общи условия

Активация на акаунт