Обичате ли да се гримирате- част 6

  • 21 720
  • 568
  •   2
Отговори
# 510
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Малко повече инфо
кога е , как се гласува и къде да се видят снимките  Embarassed

линкът е в подписа на Джесмин.на страницата на конкурса има инфо кога ще е гласуването,но май момичетата решиха да удължат срока за качване на снимки,но не съм сигурна.мисля,че чакаме снимки от Исайкова днес вечерта и тогава Джес ще пуска анкетата.


мерси   bouquet

# 511
# 512
# 513
  • Мнения: 289
Привет на всички  Hug

Djesmin, много се радвам, че си качила обратно снимките си -ти ми беше една от фаворитките.

Magy_N, много ми харесва гримът ти. Аз не бих го нарекла точно опушен,  но подчертава прекрасно очите ти.

# 514
  • Мнения: 1 941
Шушоооо, ко са праиш, всички знаем за кой ще гласуваш по съседски  Joy hahaha
Като дойде време за гласуване и се изприщвам. То има няма пет кандидатки, хоп айде ако искате за всички да гласуваме направо  newsm34

# 515
  • Мнения: 19 337
Кошничке,айде скачай в кюпа да се увеличи броя на кандидатките  Mr. Green Mr. Green

# 516
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
кошничке, знаем я твоята стратегия, че само един заслужава победата, ама сега и Исайкова като качи снимки стават 10 участнички и мисля, че е нормално да има два гласа.
 
Кошничке,айде скачай в кюпа да се увеличи броя на кандидатките  Mr. Green Mr. Green

Ми тя кошничката си начеса крастата още в първия конкурс и вече няма тръпка да участва сигурно Joy

# 517
  • Мнения: 1 941
Не става Бубке, аз изглеждам много смешно с опушен грим. Не се вписвам в категорията фемме фатал по никъв начин ...
Валка, кое му е нормалното??? Толкова ли е трудно да се вземе ясно и категорично решение, затова кой най-много ти харесва?

# 518
  • Мнения: 1 668
Момичета аэ иэлиэам малко и като се върна ще пусна анкетата ако Исайкова е качила снимките, но гледам, че късно става и по- добре направо утре сутринта Peace

# 519
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Не става Бубке, аз изглеждам много смешно с опушен грим. Не се вписвам в категорията фемме фатал по никъв начин ...
Валка, кое му е нормалното??? Толкова ли е трудно да се вземе ясно и категорично решение, затова кой най-много ти харесва?

Ами на мен като изключа този път, понеже като никога си имам безспорен фаворит винаги ми е било трудно  да избера само един- чувствам се сякаш ощетявам други, които също добре са се справили и заслужават шанс да победят. Абе всеки си има различно разбиране, нека да е както каже болшенството, мен не ме бърка особено.

# 520
  • Мнения: 1 941
Валка сега ти видях лентичката, момиченце ли ще имаш???
Винаги някои се справят по-добре от други. Но, не ти ли се струва че като гласуваш за няколко кандидатки пренебрегваш, а дори можеш и да ощетиш онази, която най-много заслужава победата??!

# 521
  • Мнения: 1 455
Кошничке и ти си права Rolling Eyes..
Аз лично конкурсите не ги приемам толкоз сериозно,че да има само един победител...де да знам,но и ти и Карчева сте прави.
На мен лично ми е все едно.Просто ме притеснява да не се изпокараме заради тез конкурси,да не се откаже някой..

# 522
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аха, момиче ще е и ако се метне на мен сигурно още от двегодишна ще иска да се лакира и да се маже с червилата ми Joy
Аз още от девети клас започнах да се гримирам яко и тогава ходех гримирана на училище в комбинация розово и синьо(така ме беше научила да се гримирам една приятелка) обаче този крещящ грим явно не ми е отивал на годините  и след време разбрах как са ми се подигравали съученичките Crazy

За гласуването си права и затова този път ще дам един глас само, но предишните пъти винаги съм се колебаела за кой да гласувам.

# 523
  • Мнения: 289
И аз почнах да се "мажа" в девети клас. Ходех на училище с едва ли не полупрофесионален грим - отнемаше ми два часа  Laughing
Сега е абсурд да се разхождам ежедневно в такъв вид. Забелязвам, че с годините започва да ми се занимава все по-малко. Малко коректор, спирала и гланц и айде.

# 524
  • Мнения: 1 941
Кошничке и ти си права Rolling Eyes..
Просто ме притеснява да не се изпокараме заради тез конкурси,да не се откаже някой..
Кой ще се скара бре, това са творчески спорове.. Колкото до ученички и грим, да ви кажа аз живея до едно училище. В събота на първия учебен ден излизам от работа и кво да видя  Shocked Всички подрастващи се бяха опушили много здраво, все едно отиват на бал .. в10 сутринта...

Общи условия

Активация на акаунт