Карлово и Сопот - 8

  • 14 178
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Запис и от мен Hug

# 16
  • Мнения: 1 232
тутке как си душата Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 236
Добре дошла на новата мама от Сопот  Simple Smile

# 18
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
Добре дошла на новата мама от Сопот  Simple Smile
ти взе ли си помпа за кърма,вчера имаше оферта в продавалника за 30лв на авент,това си е супер цена.ще питам утре на моя сестра му и ако разреши може да ти дам моята да ползваш.

# 19
  • Мнения: 143
Привет и от мен!  Simple Smile
 Добре дошла на мама Цвети  Simple Smile
 Подкрепям негативното мнение за д-р Юнаков, а за жена му - думи нямам  ooooh!
 Светле, сигурно сте изкарали страхотно на морето  Grinning Ох, и на мен ми се ходи, ама с тия гадинки... Crazy не ща и да чуя.

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ДУ!
Добре дошла на мама Цвети! Ще те впиша, ама малко по-късно днес.
Ели, отсега си заплювам да ми пазиш колекторите и помпата за януари. Дотогава раздавай смело Mr. Green Макар че този път мисля да не се цедя, а да карам на поискване, ама да видим.
Ин, хайде скоро да се похвалиш, то не остана, утре е август вече.
Изчезвам по задачи, че и багаж за морето трябва да стягам.

# 21
  • Мнения: 236
Добре дошла на новата мама от Сопот  Simple Smile
ти взе ли си помпа за кърма,вчера имаше оферта в продавалника за 30лв на авент,това си е супер цена.ще питам утре на моя сестра му и ако разреши може да ти дам моята да ползваш.
Вчера е имало,ма сега вече я няма.На теб вече не ти ли трябва помпа?Аз все още не съм си взела,натискам се ама да видим накрая какво ще стане.Ако няма да я ползваш и разбира се ако ти разрешат-приемам.Тъкмо ще е повод най-накрая  да се наканя да дойда на кафенце с карловските мами,че все се каня...Ако нещо тия дни не родя де.
Микки,едвам държа вече,много тежи и ме притиска отдолу.Като си лягам все си викам:айде тая нощ ще е ,ама като стана на сутринта и гледам,че съм без бебе Joy

# 22
  • Мнения: 1 232
Ин то не останало да мине леко мила HugТив Карлово би ще раждаш,ще се уговаряш ли с някой  bouquet

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бимбе, тя Ин е от агитката на Минев Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 232
Бимбе, тя Ин е от агитката на Минев Mr. Green
алеееееееееее голяма тайфа се събра тогаз,ми то останаха двама лекари тука Минев и Каменов другите саааааааа ooooh!

# 25
  • Мнения: 236
Бимбе, тя Ин е от агитката на Минев Mr. Green
Икзектли Mr. GreenНа наша почва ще съм си  Flutter

# 26
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
мойто послушно момче  Mr. Greenнай на края заспа,микки айде утре на кафенце ако искаш на обредния.

# 27
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Утре ще стягам багажа за морето, като гледам какъв огрооомен списък съм направила, се питам дали ще успея да го събера за един ден и дали ще се побере в колата.
Затова отсега ви казвам Чао и до скоро!
Ели, няма да стане за кафето Laughing
Ин, ако не устискаш докато се завърна-леко раждане и да кърмиш, ей! Laughing

# 28
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
топни дупето един път и за мен,лек път и приятно прекарване,да цуниш марти от мен

# 29
  • Мнения: 844
Микки, къде ще почивате? Ние още сме пред дилема море или балкан, защото отпуската ми е кът и не може и двете. Днес за първи път оставих разбойниците за цял ден сами. До момента са ходили два пъти до магазина единия път купили хляб и мляко .... нахранили кучето / пийтбул/ , а полсе се сетили и за тях та ходили за зрънчо...... а бях им казала никакво излизане.
Сега в обедната почивка отивам да видя какава са я сготвили.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт