любовницата!

  • 42 256
  • 515
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 146
да наистина!нещата са с повече от една гледна точка,така е.
но не е ли някакси жестоко?

# 16
  • Мнения: 524
и аз направо откачам, когато видя някой женен мъж с доста по-младата си любовница да се разхождат насам-натам, да я води на разни места, докато жена му си стои в къщи с децата и му гради т.н. "семен уют". преди няколко седмици бяхме за уикенда на с.Чифлик. вечеря ме си в ресторанта и на съседната маса идва един уважаван и известен господин от нашия град с младата си любовница, която сигурно е 2-3 години по-голяма от неговите деца, и се държаха като влюбени 18 - годишни гълъбчета. и понеже се познава с моя, поздравиха се и изобщо не се притесни или сконфузи, че сме го видели. не съдя хората, всеки решава как да живее, но въпреки това ми стана много криво. незнам дали е женска солидарност или може би подсъзнателно се поставяме на мястото на съпругата на такъв човек, но е факт , че това нещо ме дразни.

# 17
  • Мнения: 22 433
да наистина!нещата са с повече от една гледна точка,така е.
но не е ли някакси жестоко?

Жестоко за кого, за този, който го коментира, или който слуша.
Ако познаваш хората - да речем, че може да се възмутиш и да ти стане неприятно. Но ако са непознати - какво значение има?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 406
Възмутително или не, случва се, при това много често.
Изказването за нелегалните и незаконни връзки също е неподходящо, аз, например съм любовница на мъжа си и живеем незаконно, имаме незаконородено дете, е и? Кога, как и дали ще узаконя отношенията си е моя и ничия друга работа.
Имам приятелки, които са любовници на заможни и известни мъже.
По-голямата част от тях са започнали връзката след упорито ухажване и хиляди твърдения "няма никога с женен мъж" и прочие, после си казва, че е само веднъж и така години.
На практика сега всички те са все едно с второ семейство, разбира се могат и да си го позволят.
Само, че децата са писани на името на майките си.
Някои от съпругите знаят, бих казала повечето, но в името да дългогодишния си брак и високо обществено и финансово положение се правят, че не знаят.
И да ахкаме и да охкаме това се случва и на не толкова заможните мъже.
Скоро имаше една тема за секса в обедната почивка, , не го пожелавам на никой, но това не значи, че не съществува.

# 19
  • Мнения: 473
Не е виновна любовницата в случая. Мъжете са тези, които трябва да носят отговорност за семейството и да разберат, че създали вече деца трябва да са и отговорни родители. Съгласна съм с повечето мнения, че не трябва да съдим никого, а и всичко си има причина. Повечето мъже обаче го правят за спорта, не че има вина съпругата. Но човек обикновено попаднал в такава ситуация се пита къде сгреших и жените сме склонни първо да търсим вината в себе си.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 783
Ние имаме приятелско семейство, в което мъжът има любовница. Много ми е мъчно да го кажа, но в техния случай жената е в 90%  виновна и ми е много трудно да съдя мъжа в случая. Не познавам "другата" и не искам да я познавам и не съм споделила на приятеля ни, че го оправдавам. Но...

# 21
  • Мнения: 25 610
Уф, аз си помислих, че става дума за коли и се засилих да се жалвам, пък то  било за истински любовници.  ooooh!
Хм, нямам опит в това отношение, но определено е по-добре да си любовницата, отколкото измамената съпруга - кой каквото ще да ми казва.  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 5 468
Мерси за лекцията  Wink, макар да е трудноразбираема, поради лош правопис и пунктуация.
Laughing и след тази лекция сега, ще зарежеш ли женения?  Laughing

# 23
  • Мнения: 490
Нищо случайно няма. Както и нищо ненаказано.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 839
Хм, нямам опит в това отношение, но определено е по-добре да си любовницата, отколкото измамената съпруга - кой каквото ще да ми казва.  Crossing Arms

Добре, а защо трябва непременно съпругата да бъде представяна с квалификации като измамена, лъгана, и пр? Тя може много добре да знае за положението и то да я устройва перфектно, и изобщо да не се чувства като онеправдана жертва. Поради съображения като тези:
Някои от съпругите знаят, бих казала повечето, но в името да дългогодишния си брак и високо обществено и финансово положение се правят, че не знаят.

# 25
  • София
  • Мнения: 44 114
lpmp   - и аз така като теб ги приемам нещата, не знам явно нещо сме сбъркани, че не ни се вижда това да е нещо нормално...или може би защото аз лично се поставям на мястото на жената, мн кофти би ми било наистина....а и когато ти самата си жена , седяща в къщи да си гледаш детето докато мъж ти ходи на работа, на биричка с приятели и не знам си къде...някак ти е близка ситуацията, вероятно и по присърце ги вземаш такива истории..поне аз така, още повече че на тема изневяра за съжалиние съм ужасно чувствителна...това ми е най-болното място...не удобрявам, ако някой ден ми се случи, не знам как ще го преживея, толкова съм моногамна, че чак прекалено....

# 26
  • Мнения: 25 610
Добре, а защо трябва непременно съпругата да бъде представяна с квалификации като измамена, лъгана, и пр? Тя може много добре да знае за положението и то да я устройва перфектно, и изобщо да не се чувства като онеправдана жертва. Поради съображения като тези:
Някои от съпругите знаят, бих казала повечето, но в името да дългогодишния си брак и високо обществено и финансово положение се правят, че не знаят.

Ами още по-зле! Значи не нея я мамят, а тя сама мами себе си. Достойнство срещу високо обществено и финансово положение! Ха!  Whistling

# 27
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Ако си #2, значи не ставаш за #1... а, мерси! И как може да е щастлив такъв човек? И от къде толкова време - работа, деца, че и две жени? Май децата в крайна сметка са пренебрегнатите...  newsm78

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
все пак никога не прави нещо което не искаш да ти се случи на теб!
Едно младо момиче без ангажименти не може да оцени смисъла на тези думи, трябва време за да ги осъзнае.

# 29
  • Мнения: 817
Имаме познат ,който има две жен.Едната законна ,другата ,не ,но това е вече от десет години .Два дни е с едната ,два с другата.води и едната и другата на еднави почивки.Тази година беше два пъти в Тунис ,после два пъти в Малта ,но така е като имаш две жени Rolling Eyes
Познаваме  и двете , а и те се познават............ .Единствената привилегия на женената е ,че живее в голяма къща , а другата в голям апартамент и ,че женената кара винаги по-скъпа и хубава кола............ .
По мое мнение жена му е в пъти по-хубава от другата ,но пък лично аз с другата се разбирам много по-добре,просто е по мой тип.
Понякога излизаме семейно с него и жена му ,друг път с него и любовницата.В началото ми беше едно сконфузно ,но това е живота ,те тримата са си преценили така да си го живеят.Аз лично в такова положение няма да мога да съм нито на едно от двете места............ Tired

Общи условия

Активация на акаунт