любовницата!

  • 42 307
  • 515
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 3 903
След него идва друг. Че кое е вечно? Съпружеският живот ли?

# 466
  • Мнения: 742
Е, нормално е, съпругата е заета с далеч по-важни неща, от това да пише оди за съществуването си.

 newsm78 О да, така е!  Peace Но аз прочетох мързи ме, а ти?

Не ми е нужно, мила, да възпявам себе си. Нито да доказвам (еле па на теб) от къде изгрява слънцето.  Живей си  любовнически живота и не се опитвай да ми наливаш акъл.  Реабилитация няма да има.

Всъщност, преборих мързела си дотолкова, че да изчета линка, който си ми пуснала. Ми те хората там са ти отговорили, що ме караш да преписвам.

# 467
  • Мнения: 45
Не ми е нужно, мила, да възпявам себе си. Нито да доказвам (еле па на теб) от къде изгрява слънцето.  Живей си  любовнически живота и не се опитвай да ми наливаш акъл.  Реабилитация няма да има.

Всъщност, преборих мързела си дотолкова, че да изчета линка, който си ми пуснала. Ми те хората там са ти отговорили, що ме караш да преписвам.

 Joy Joy Joy Joy Joy

Много мъка има по тоя свят!

# 468
  • София
  • Мнения: 3 903
Ох, тая тема край няма да има скоро...

# 469
  • Мнения: 1 425
хаха ... добре, щом си вярваш.
На 21 е нормално. Ще го пишем в графата трупане на опит.
Вечни неща няма, но има неща по-трайни има и неща по мимолетни.

# 470
  • Мнения: 647
Малиииии... Тази тема съвсем е изтрещяла ooooh!
А "ода за любовницата" в стил 'аз съм велика , вие защо ме виждате като парцал" направо хвърля в оркестъра ! #Crazy

# 471
  • София
  • Мнения: 3 903
Ох, Пантер, стига с тоя поучително-назидателен тон. На 21 това, на 21 онова... Ми щом аргументите ми ти се струват прекалено несериозни с оглед възрастта ми, не им обръщай внимание и толкова. Приеми, че не на всички стремеж номер едно в живота им е да станат нечии съпруги, че видиш ли, нещото иначе нямало трайност. All good things come to an end, за добро или лошо, иначе няма как да ги оценим като хубави.

# 472
  • Мнения: 3 674
...
А "ода за любовницата" в стил 'аз съм велика , вие защо ме виждате като парцал" направо хвърля в оркестъра ! #Crazy
...

 Joy Joy Joy... Peace

# 473
  • Мнения: 3 674
Ох, тая тема край няма да има скоро...
Такива темо нямат край... Naughty ... докато не се спуснат  "боговете" от небесата,  онези с "метлите"...и не

# 474
  • Мнения: 977
Брей тази любовница... Почервеняха и ушите от толкова приказки за нея.  Embarassed
 Joy

# 475
  • Мнения: 1 217
На мен пък повече ми харесва ролята на съпруга Flutter Може да не съм от най-примерните,но не бих искала някой да ме навестява 2-3пъти седмично и после потупвайки ме да се прибира при жена си с букет цветя Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ма те повечето любовници мъжете нарочно си ги подбират кухи,иначе как ще търпят това положение? Laughing

# 476
На мен пък повече ми харесва ролята на съпруга Flutter Може да не съм от най-примерните,но не бих искала някой да ме навестява 2-3пъти седмично и после потупвайки ме да се прибира при жена си с букет цветя Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ма те повечето любовници мъжете нарочно си ги подбират кухи,иначе как ще търпят това положение? Laughing


Ама виж сега те повечето любовници са и съпруги, така че от любовника секса, а от съпруга - букета  Joy

# 477
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Много ми се прищя да предложа на вниманието ви този случайно намерен в нета текст.  Peace

Любовницата
Да ви попитам колко ви плащат на час и имате ли сключен договор с работодателя,че ако ми се прииска да съм като вас да знам поне какво печеля.
Защото така както е написано ми звучи ,като че ли някой сам се убеждава, колко е хубаво да си играчка на някой си, на час.

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 17:56 от Mira(vatan1919)

# 478
  • Мнения: 2

  Re: любовницата!
« #455 вторник, 18 декември 2007, 14:47 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Много ми се прищя да предложа на вниманието ви този случайно намерен в нета текст. 

Любовницата

Аз съм любовница. Недей да подскачаш и да правиш кръгли очи. Почти всяка жена поне веднъж в живота си е била в това амплоа. И не виждам нищо страшно или срамно в тази дума.
Любовница - това звучи гордо. И нека съпругите да се гордеят със семейното си положение, не им завиждам. Защото истинската жена признава само едно положение – положението на любовница.
При мен моят мъж идва като на празник, за мен пази всичкото си очарование, усмивки, забавни разкази. Вкъщи е унил наборник на семейната повинност, роб на боклукчийската кофа и осребрител на касови бонове. А тук, при мен, той е завоевател на Вселената, супермен, рицар… И аз го приемам такъв, какъвто той иска да изглежда в моите очи.
Да, аз никога няма да го видя по домашни чехли пред телевизора, страдащ от стомашно разстройство, оправдаващ се по телефона пред началника, хленчещ на майка си, мрънкащ от болка заради порязан пръст, изнервен от ненавременното сервиране на вечерята. И това е прекрасно!
ВЪСХИТИ МЕ аз ,също бях и от двете страни първо бях лъганата,а после любовница.просто е прекрасен миг.този откраднат миг,който си с любим човек,чувството е прекрасно,който не го е изживял той незнае за какво говорим.сега се старае двете семейства да сме често заедно така аз виждам собствените си грешки .БЛАГОДАРЯ МУ ,чрез него аз запазих семейството си.{.Наистина МИЛИЧКО ти благодаря.}
P.S-и нека да не се сърдим на любовниците те до някъде спасяват нашите семейства

# 479
  • Мнения: 836
Хе, пак ли тази тема?
И продължава да е все така комична. И въСхищаваща.

Общи условия

Активация на акаунт