Свищов - Август дойде и всички тръгват на море!

  • 10 279
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
Момичета гледахте ли репортажа по Нова тв за Криско стана ми много мило,че телевизията се е отзовала и е станала съпричастна към страданието на това семейство.
Аз призовавам всички Свищовски мами,която с колкото може нека помогне на това дете да се излекува.И ние сме майки и ние имаме деца,нека помогнем!
Както Миша е написала аз,тя и  didish пуснахме по 10 лева.Още средата на месеца аз отново ще го направя.Направете го и вие!

# 16
  • Мнения: 55
Къде се загубихте всички  Thinking newsm78?

# 17
  • Мнения: 362
аз съм тук ама все нямам време         лека нощ

# 18
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте, момичета   bouquet Чухме, че от Свищов пътува корабче до дунавските острови, а после спира в румънския град Зимнич. Нещо като еднодневна екскурзия. Вярна ли ни е информацията? Моля ако вие сте пътували или пък само сте чули да споделите, вярно ли е, пътува ли корабчето, каква е цената. Ако е вярно ще си направим разходка до вашия град, в който никога не съм ходила. Предварително ви благодаря   bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 362
   Майчето, наистина има корабче но незнам подробно кога и как пътува.ще се поинтересувам тук там и ако науча ще пиша.наблюденията ми са че повече румънци идват тук и се въхрят като луди по магазините(особено ханителните).дано другите момичета знаят нещо повече  Peace

# 20
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
T i T , благодаря за отговора   bouquet Ще чакам подробности  Laughing

# 21
  • Мнения: 362
       Мъж ми каза че корабчето пътувало петък, събота и неделя сутрин и вечер по два курса и билета бил 5 евро в двете посоки.Но все пак потърси и второ мнение да не те объркам нещо.
       айде лека нощ мацки!!!!!!!!!!!!!

# 22
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
T i T , златна си  Laughing Много ти благодаря   bouquet Имформацията ми съвпада с твоята. Сега със сигурност ще посетя Свищов  Hug

# 23
  • Мнения: 1 616
Майчето, вярна е информацията - наистина пътува корабчето и струва 5 евро билета, но информацията ми е от преди 2 месеца. В началото на юли целият колектив си направихме едночасова разходка по Дунава, без да стигаме до Румъния. Понеже бяхме много хора, ни взеха по 5 лева. Много е приятно, палубата е просторна, пускат музика, има и бар със студени напитки (цената е 1 лев). Пожелавам ви весело изкарване, ако се навиете да се повозите на корабчето!

# 24
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Нимфетка   bouquet Благодаря ви за отзивчивостта  Hug Сигурна съм, че ще ни хареса. Даже може да дойдем оше тази събота. Чакам с нетърпение края на седмицата  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 015
Здравейте момичета  bouquet!
Ние се завърнахме от морето.Тия дни ще пусна и снимки.Прекарах си добре, но като си помисля за идващата зима и ми става гадно Sad.
Аз отивам да пера, че доста пране ме чака Close.Лек ден  bouquet!

# 26
  • Мнения: 2 015
Ай де, да побутна малко, че пак се изгубихте smile3516!
Ние сме добре и да се похваля, че моя юнак казва на часовника "тик-так" ku-ku, на тел. "Ало".Като падне много смешно казва "Опа" Smile.Онзи ден пък се пусна и направи три крачки сам  tiptoe, но държейки в ръцете си разни играчки.Е, още се вижда, че е нестабилен icanfly, но мисля, че не е страхлив.Ами, това е от мен.Лек ден  bouquet!
Аз отивам да пия кафе kaffeetrmker_2 и да почваме да се миемм и ядем, че ще стане Обяд Crossing Arms.

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 09:35 от Михаела Ив.

# 27
  • Мнения: 362
Браво на Яни!!! newsm10
 пак ни налегна жегата,писна ми.ние си растем,отказва да смуче биба,вече не му я предлагам,играе си много с играчките в шезлонга и вече прави балончета с уста като издава звук-нещо от сорта-прррррррр и става в лиги Joy,голям смях пада.Сега спи
  лек ден Hug

# 28
  • Мнения: 2 015
Аз ви черпя по една тортичка, че днес ставаме на 11-т месеца

# 29
  • Мнения: 362
ммм вкусно да са Ви честити !!! а снимки от морето? да си върна спомените от миналата година Laughing

Общи условия

Активация на акаунт